صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی

یعنی الان اگر برای گواهینامه اقدام کنم گیر نمیدن که شما مشکلی ندارید و من را بفرستند شورای عالی پزشکی و دوباره معاینه کنند و بفرستند کمیسیون ممنون میشم اگر بیشتر برام توضیح بدید ‏

ببین نمیتونم 100 درصد بگم شاید بفرستند ولی من خیلی هارو دیدم با معافیت پزشکی رفتند گواهینامه گرفتند بعدشم برای شما برای تیروئید است برای گواهینامه فقط میفرستند پیش چشم پزشک

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

اگر بیماری تیروئید مانع گرفتن گواهینامه نمی شه میتونید بگیرید فقط به مواردی شک می کنند که مثل چشم مانع گرفتن گواهینامه میشه ولی طرف رفته گواهینامه هم گرفته .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamir نمایش پست ها
    سلام من سه سال پیش به دلیل تیروید پرکار معاف شدم و الان بیماری من خوب شده و هیچ مشکلی ندارم میخواستم بدانم که اگر برای گواهینامه اقدام کنم آیا بهبودی بیماری من ممکن است باعث ابطال کارت معافیت من شود یا مشکلی ایجاد نمیکند البته معافیت من کاملأ قانونی است
    دوست من لطف کنید به صفحات قبل مراجعه کنید.. معافیت شما به هیچ عنوان باطل نخواهد شد.. چونکه بیماری تیروئید قابل برگشت هست.. تنها معافیتی رو که برای دادن گواهینامه مدت طولانی باید بگذره معافیت روانپزشکی هست که باید 3 سال بگذره... تا پیش پزشک تایید شود.. در ضمن این تاییده هم فقط برای این هست که آیا بیمار بهبودی پیدا کرده یا در حالت غیر عادی هنوز وجود که خدایی نکرده در زمان رانندگی باعث مشکل نشه...(چک کردن وضعیت روحی و روانی- چک کردن قرص های مصرفی و دوز مصرف قرص-...)
    شما مراجعه کنید.. استعلام میگیرند.. بند معافیت چک میشه اگر روانپزشکی نباشه بدون مشکل به شما یا گواهینامه میدن یا تمدید میکنن..
    در ضمن اگر هم باز هم شما رو به بیمارستان بفرستن شما به شواری پزشکی سازمان مراجعه نمیکنید بلکه به بیمارستان و بعد به بهداری مراجعه کرده و تاییده میگیرید.. چون دلیلی به ندادن گواهینامه برای شما وجود نداره..
    خیلی از افراد هستن که معافیت پزشکی دارن و از اون طریق بهشون گواهینامه به راحتی داده شده...
    باز هم میگم فقط بیماری که بر اساس روانپزشکی باشه گرفتن گواهینامه تا 3 سال رو نداره.. و اگر هم گواهینامه داشته باشه و پلیس به هر دلیلی بگیره و بخواد استعلام کنه .. گواهینامه باطل شده تا 3سال گفته شده بگذره..
    بعد از 3سال مراجعه کرده اگر مورد تایید قرار گرفته گواهینامه 1 ساله و بعد از 1 سال اگر باز هم مشکلی وجود نداشته باشه مانند دیگر افراد گواهینامه بطور عادی داده میشه...

Junior Member

درباره قانونی که باید 5سال از صدور کارت مافعیت بگذره ممکن اطلاع رسانی کنید که چیه؟ و بعد از آن کارت معافعیت باطل نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a20122012 نمایش پست ها
    درباره قانونی که باید 5سال از صدور کارت مافعیت بگذره ممکن اطلاع رسانی کنید که چیه؟ و بعد از آن کارت معافعیت باطل نمیشه؟
    اگر منظور شما این هست که بعد از 5 سال دوباره باید به حوزه برای بررسی دوباره برید این برخورد خیلی کم پیش میاد میشه گفت 1 در 100000هست و اصلا مشکل خاصی نیست.. چرا که اگر بیماریه شما جعلی نباشه.. شما مشکلی ندارید اما اگر جعلی باشه مشکل ساز خواهد شد..
    حتی اگر بیمارتون رو جراحی کرده و یا خوب شده باشید هم مشکلی نداره معافیت از بین نمیره... این حرکت هم بصورت رندوم هست و از بین چند بیماری یکسری از افراد رو انتخاب میکنن و باهاشون تماس میگیرن و باید برن به حوزه ...که البته اگر شک کنن.. در غیر اینصورت موردی نداره..

Junior Member

سلام.من سال86بخاطر چشم معاف شدم وبرج3سال91کارت معافیتم رو عوض کردم و کارت هوشمند گرفتم.برج9سال91عمل لیزیک کردم.حالا میخوام گواهیناممو عوض کنم چون عکسش با عینکه.ایا معافیتم باطل میشه؟روی کارت معافیت جدیدم تاریخ صدور برج3سال91 رو زده.ایا من مشمول قانون جدیدم یا مشمول قانون قبلی که بعد از 5سال امکان ابطالش نیست میشم.خیلی ممنون میشم جواب بدید چون شغل من رانندگیه و گواهیناممو لازم دارم.

Junior Member

سلام.من سال86بخاطر چشم معاف شدم وبرج3سال91کارت معافیتم رو عوض کردم و کارت هوشمند گرفتم.برج9سال91عمل لیزیک کردم.حالا میخوام گواهیناممو عوض کنم چون عکسش با عینکه.ایا معافیتم باطل میشه؟روی کارت معافیت جدیدم تاریخ صدور برج3سال91 رو زده.ایا من مشمول قانون جدیدم یا مشمول قانون قبلی که بعد از 5سال امکان ابطالش نیست میشم.خیلی ممنون میشم جواب بدید چون شغل من رانندگیه و گواهیناممو لازم دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ar40205 نمایش پست ها
    دوست عزیز عمل لیزیک معافیت پزشکی رو باطل نمیکنه. اینجا رو ببینید:

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1612887

Junior Member

[QUOTE=ghlobe;1033692]دوست عزیز عمل لیزیک معافیت پزشکی رو باطل نمیکنه. اینجا رو ببینید:

ممنون از راهنماییتون.ولی من این خبرو خونده بودم.متاسفانه تو کشور ما یه نفر یه قانونو اعلام میکنه وقتی شما میخایید اقدام کنید صدتا بخش نامه وتبصره دیگه هم رو میکنن.من میخوام مطمئن بشم چون تو زندگیم خیلی تاثیر داره و اگه کارت معافیتم باطل بشه زندگیم از هم میپاشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)