صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی

من معافی قوز قرنیه ام رو دیروز گرفتم!

حالا می تونم برم گواهینامه رانندگی بگیرم؟ یا باید اول عمل کنم؟؟؟

هنوز کارت معافیم نیومده و تا چند ماه دیگه طول می کشه تا بیاد. حداکثر 2 ماه

بعد که کارتم معافیم اومد اول برم عمل کنم یا اول برم گواهینامه رانندگی بگیرم؟ زمانی که عمل کردم و رفتم برای گواهینامه رانندگی نمی گن تو خوب شدی باید بری سربازی؟؟؟

Junior Member

آقایکی کمکم کنه.من از طریق عرق کف دست معاف شدم.الان می خوام گواهینامه بگیرم.چیکار کنم؟؟؟ دانشجوی فوق لیسانسم هستم.این صحبتهای شمارو خوندم نگران شدم.نمیتونم با اشتغال به تحصیل واسه گواهینامه اقدام کنم؟؟؟

Junior Member

توجه توجه توجه

قابل توجه دوستانی که معافیت روانپزشکی گرفتن و میخواهند گواهینامه بگیرند قبلا قانون این بود که3سال از تاریخ صدور کارت معافی بگذره ولی این قانون دیگه نیست و شما با مراجعه به آموزشگاه معرفی میشید به بهداری شهرتون و اونها هم میفرستند بهداری کل ناجا تهران که اگه تایید تون کنه میتونید گواهینامه بگیرید همه کار شما در تهران هم نصف روز بیشتر طول نمیکشه اگر هم خواستید برید تهران فقط روزهای دوشنبه و چهارشنبه برید چون فقط تو این روزها کمسیون اعصاب و روان هست

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    من تقریبا یک سال و نیم پیش معافیت پزشکی گرفتم.
    امروز برای تمدید گواهینامه ام به پلیس +10 مراجعه کردم و لیست مدارک مورد نیاز برای تمدید رو از باجه دریافت کردم شامل عکس و چند فیش بانکی و کپی ها و ... که یکی از موارد هم نوشته : "تاییدیه گروه خونی از آزمایشگاه و یا انتقال خون یک کپی از کارت پایان خدمت یا کپی کارت سلامت".
    در مورد کارت سلامت چیزی نشنیده ام .
    سوال من اینه که اگر همه مدارک خواسته شده رو ارائه بدم؛ با توجه به اینکه چیزی در مورد که کارت معافیت پزشکی قید نکردن ، دقیقا چه پروسه ای برای تمدید گواهینامه برای من طی خواهد شد ؟
    آیا مشکلی برایم پیش می آید؟
    ممنون که وقت می گذارید و پاسخ میدید.
    با تشکر

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط ArefGod نمایش پست ها
    من معافی قوز قرنیه ام رو دیروز گرفتم!

حالا می تونم برم گواهینامه رانندگی بگیرم؟ یا باید اول عمل کنم؟؟؟

هنوز کارت معافیم نیومده و تا چند ماه دیگه طول می کشه تا بیاد. حداکثر 2 ماه

بعد که کارتم معافیم اومد اول برم عمل کنم یا اول برم گواهینامه رانندگی بگیرم؟ زمانی که عمل کردم و رفتم برای گواهینامه رانندگی نمی گن تو خوب شدی باید بری سربازی؟؟؟

تمامی اخبار حال حاضر میگن که مشکلی ایجاد نمیشه اما به نظر من هر زمان ممکنه بگن شما اگر مشکل چشمی داشتی چطور تونستی گواهینامه بگیری ؟ و بخوان که دوباره بیای مراحل معافیت رو طی کنی ..

تصمیم با خودته که ریسک شو بپذیری یا نه .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام.من معاف بند ۳۳ ماده ۱ هستم وسواس داشتم ...۶ سال هست معافی گرفتم الان بهبود ۹۵% پیدا کردم و دکتر متخخص گداهی داده که می تونم رانندگی کنم...هفته ی پیش رفتم کمیسیون پزشکی ناجا پرونده رو ارجاع دادن به شهرک آزمایش...اونجا اجارپزه میدن گواهینامه بگیرم

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

دوستان من معافیت پزشکی ام سال 89 گرفتم برای نمره چشمم اما الان عمل لازک کردم و قانونی هم معافیت گرفتم به طوری که کارتم عوض کردم هوشمند کردم برای گرفتن گواهینامه چه کنم؟
    آیا با معافیت پزشکی برم یا معافیت تحصیلی؟ موندم تو رو خدا کمکم کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin71 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من تقریبا یک سال و نیم پیش معافیت پزشکی گرفتم.
    امروز برای تمدید گواهینامه ام به پلیس +10 مراجعه کردم و لیست مدارک مورد نیاز برای تمدید رو از باجه دریافت کردم شامل عکس و چند فیش بانکی و کپی ها و ... که یکی از موارد هم نوشته : "تاییدیه گروه خونی از آزمایشگاه و یا انتقال خون یک کپی از کارت پایان خدمت یا کپی کارت سلامت".
    در مورد کارت سلامت چیزی نشنیده ام .
    سوال من اینه که اگر همه مدارک خواسته شده رو ارائه بدم؛ با توجه به اینکه چیزی در مورد که کارت معافیت پزشکی قید نکردن ، دقیقا چه پروسه ای برای تمدید گواهینامه برای من طی خواهد شد ؟
    آیا مشکلی برایم پیش می آید؟
    ممنون که وقت می گذارید و پاسخ میدید.
    با تشکر
    سلام، دوست عزيز وقتي نوشته كارت پايان خدمت و شما نداري خوب بديهي هست بايد معافيت رو ارائه بديد!بدون مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه كه نميشه تمديد كرد، رويه هم همينه، شما ميريد شهرك آزمايش، معرفيتون ميكنن بهداري ناجا، پزشك كميسيون تاييد كنه شما توانايي رانندگي داريد،همين
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_crab708 نمایش پست ها
    دوستان من معافیت پزشکی ام سال 89 گرفتم برای نمره چشمم اما الان عمل لازک کردم و قانونی هم معافیت گرفتم به طوری که کارتم عوض کردم هوشمند کردم برای گرفتن گواهینامه چه کنم؟
    آیا با معافیت پزشکی برم یا معافیت تحصیلی؟ موندم تو رو خدا کمکم کنید؟
    دوست عزيز كافيه سرچ كنيد و آيين نامه معافيت پزشكي ١٣٩١ رو ببينيد( تو اينترنت راحت گير مياد) بعد بريد بند معافيتتون رو توش پيدا كنيد، اگر نوشته بشرط اينكه عمل نشه، مشكل پيش مياد اگر دكتر كميسيون گير باشه اما تا جايي كه حضور ذهن دارم مشكلي نيست، در مورد معافيت تحصيلي هم خيلي بعيده الان سيستم هاي ناجا يكپارچه نباشه و نشون نده كه شما كارت معافيت دارين
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    سلام، دوست عزيز وقتي نوشته كارت پايان خدمت و شما نداري خوب بديهي هست بايد معافيت رو ارائه بديد!بدون مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه كه نميشه تمديد كرد، رويه هم همينه، شما ميريد شهرك آزمايش، معرفيتون ميكنن بهداري ناجا، پزشك كميسيون تاييد كنه شما توانايي رانندگي داريد،همين
    سلام
    برای تمدید گواهینامه احتیاجی به مشخص کردن وضعیت ن.و نیست.
    اون چیزی که تو این بند مهمه مشخص شدن گروه خونیه، که برای اون مدرک معتبر میخواد. (که با پایان خدمت، معافیت، کارت سلامت، آزمایش تعیین گروه خون ... مشخص میشه)
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)