صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

سلام و خسته نباشید

من معافیت پزشکی دائم ( چشم ) گرفتم
    چشمم عمل کردم میتونم کارتمو باطل کنم برای نیروی انتظامی ؟
    بعدش که باطل کردم باید 2 سال برم خدمت ؟
    تو هر سالی میشه ؟
    قانونی چیزی نداره ؟
    باید کجا برم اقدام کنم ؟

منونم . مرسی
    ویرایش توسط amir210 : October 10th, 2013 در ساعت 09:39 PM

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

سلام دوستان من معافیت پزشکیم تیروئید هستش از نوع پرکار 4 ماه هستش که گرفتم آیا راست میگن کلیه معافیت های پزشکی باید 1 سال از مان صدورش بگذره و اینکه آموزشگاه گفت باید برید مرکز استان میخواستم بگم اونجا مشکلی پیش نمیاد از قبیل خوب شدی نشدی واسه گواهینامه مرسی ...

سلام دوستان ببخشید مرتبط ترین تاپیکی که برای سوالم پیدا کردم اینجا بودتوی این کارتهای معافیت پزشکی دیجیتالی, "نوع معافیت : پزشکی" قید میشود یا خیر ؟
    سپاسگزارم

دوستان خواهشا یکی جواب بده ...
    توی این کارتهای معافیت پزشکی دیجیتالیهای جدید , "نوع معافیت : پزشکی" قید میشود یا خیر ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط StanleyKubrick نمایش پست ها
    دوستان خواهشا یکی جواب بده ...
    توی این کارتهای معافیت پزشکی دیجیتالیهای جدید , "نوع معافیت : پزشکی" قید میشود یا خیر ؟
    مرسی
    نه مهندس فقط میزنه معافیت پزشکی ولی هوشمنده دیگه شما هرجا بری میزنن تو سیستم نوع معافیتت اونجا مشخص میشه .
    اگه واسه فهمیدن نوع معافیتت از بقیه نگرانی نگران نباش نوعشو نمیزنه ولی اگه واسه سازمانی جایی نگرانی نگران باش چون نوعش مشخص میشه

Junior Member

اقا واسه کسایی که برا دیسک کمر معاف میشن و بعد از 4-5 سال میخوان گواهی نامشون رو تمدید کنن هم مشکل هس؟

Junior Member

سلام
    اقا من ٢سال پيش معافي فك گرفتم بندِ(اختلال در تكلم يا جويدن غذا )و رشته تحصيلي من مكانيك هست كه هرجااطلاعيه براي استخدامي ميبينم قيد شده معاف پزشكي استخدام نميكنيم خيلي از اين بابت نگرانم
    خوب الان اكه من بخوام معافي را لغو كنم از جه طريقي ميتونم اقدام كنم؟ خواهشا كمك كنيد خيلي نگرانم
    ايا اگه عمل جراحي فك كنم بعد خودم برم براي لغو معافي اقدام كنم جواب بهم ميدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Benyamin2 نمایش پست ها
    سلام
    اقا من ٢سال پيش معافي فك گرفتم بندِ(اختلال در تكلم يا جويدن غذا )و رشته تحصيلي من مكانيك هست كه هرجااطلاعيه براي استخدامي ميبينم قيد شده معاف پزشكي استخدام نميكنيم خيلي از اين بابت نگرانم
    خوب الان اكه من بخوام معافي را لغو كنم از جه طريقي ميتونم اقدام كنم؟ خواهشا كمك كنيد خيلي نگرانم
    ايا اگه عمل جراحي فك كنم بعد خودم برم براي لغو معافي اقدام كنم جواب بهم ميدن
    سلام، شما بايد به حوزه ن.و شهرتون مراجعه كنيد و درخواست ابطال معافيتتون رو بكنيد و اعزام بشيد، در مورد اينكه عمل كردن يا نكردن تاثير داره يا نه اطلاعي ندارم.

در مورد سوال دوست ديگر، از خود آموزشگاه ميتونيد معافيت خودتون رو بپرسيد كه چه شكل هست، بعضي معافيت هاي پزشكي نياز به گذر زمان نيست، برخي بايد مدتي از معافيت گذشته باشه تا بشه واسه گرفتن گواهينامه اقدام كرد و برخي( خيلي اندك) كلاً نميتونن .
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

سلام دوستان

من تقریبا 70 روز پیش با قانون قدیم معاف دائم شدم و یه ماه بعدش هم کارت معافیت اومد . معافیت کم کاری تیروئید بود .
    حالا امروز واسه من یه نامه اومده که نگرانم کرده . نوشته مشمول گرامی ، با همراه داشتن عکس جدید و مدارک شناسایی راس ساعت 7 صبح 18 ام برای انجام کار اداری به بازرسی نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید در غیر این صورت کارت معافیت شما طبق مقررات باطل خواهد شد .

نکنه میخوان کارتم رو باطل کنن ؟ خواهشا بگین که از نگرانی در بیام .

نقل قول نوشته اصلی توسط mrd010 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تقریبا 70 روز پیش با قانون قدیم معاف دائم شدم و یه ماه بعدش هم کارت معافیت اومد . معافیت کم کاری تیروئید بود .
    حالا امروز واسه من یه نامه اومده که نگرانم کرده . نوشته مشمول گرامی ، با همراه داشتن عکس جدید و مدارک شناسایی راس ساعت 7 صبح 18 ام برای انجام کار اداری به بازرسی نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید در غیر این صورت کارت معافیت شما طبق مقررات باطل خواهد شد .

نکنه میخوان کارتم رو باطل کنن ؟ خواهشا بگین که از نگرانی در بیام .
    دوست عزیز سلام.
    لطفا اینجا اعلام کنید که نتیجه نهایی چی میشه ( اون مقداری که در موضوعات دیگه توضیح دادید دیدم، منظورم ادامه ی روند تا آخر هست و اینکه اینجا بفرمایید که راحت برای افراد بعدی در دسترس باشه).
    ایشالا که مشکلی نیست.
    یه سوال؟ شما فرمودین مشهدین؟ و اینکه همه (۱۹ نفر که فرمودید) چاقی لاغری بودین؟ یا نه و همه مثل شما اخیرا معاف شدن؟
    معافیت شما باید با همون قانون قدیم (قانون لازم الاجرء زمان معافیت) بررسی بشه. در ضمن خیلی جالبه که میگه مشمول گرامی چون شما معاف بودین نه مشمول! (البته پیام انبوه هست و بی دقتی به خرج دادن).
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)