صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: استفاده از vpn برای پرداخت توسط کارت اعتباری

پیش فرض پاسخ : استفاده از vpn برای پرداخت توسط کارت اعتباری

هرگز از ایران بدون وی پی ان نه تنها هیچ پرداختی انجام ندید بلکه حتی وارد حساب شخصیتون هم نشید!
    یکی از دوستان من بهمین دلیل حسابش بصورت موقت مسدود شد و بعد از دو ماه و با مراجعه به امریکا مشکلش حل شد.
    هزینه وی پی ان بسیار پایین هست و من حتی توصیه میکنم برای گشت و گذار روزانتون هم در ف|ی|ل|ت|ر|نت ازش استفاده کنید!
    من خودم مدتهاست از یکی از دوستان وی پی ان نامحدود ماهی 1000 تومن میگیرم و اعصابم حداقل راحته! وگرنه تابحال دیوانه شده بودم، سایتهای خودشونم ف|ی|ل|ت|ر میکنن دیگه!
    ضمنا برای پرداخت اصلن نیازی به آی پی استاتیک نیست، و مهم نیست از چه شرکتی میگیرین، فقط قیمتش مهمه و کیفیت ترافیک خریداری شده هرچند بهتره سرور آمریکا یا کانادا و یا اروپا باشه (برای اسکایپ و...) ولی همین که آی پی ایران نباشه برای منظور شما کفایت میکنه چون بانکها و شرکتهای مالی بدلیل تحریمها از نظر قانونی نباید اجازه نقل و انتقال پول از داخل این کشور رو بدن و مسدود شدن حسابها هم بهمین دلیله، بنابر این اگر شما با آی پی بورگینافاسو هم به حسابتون وارد بشید مشکلی براتون پیش نمیاد فقط ایران نباشه، بنظر من از ف|ی|ل|ت|ر شکن و چیزهایی شبیه این هم استفاده نکنید حتی برای وبگردی! دیگه ماهی هزارتا تک تومنی ارزش دردسرای پراکسی را داره؟!
    ویرایش توسط maziyarsh : May 30th, 2011 در ساعت 01:47 PM دلیل: ویرایش واژه ف|ی|ل|ت|ر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد

پیش فرض پاسخ : استفاده از vpn برای پرداخت توسط کارت اعتباری

دوستان سلام
    همه سایت های خارجی پرداخت با کردیت کارت، نیاز به vpn ندارند. این همه همدیگه رو نترسونیم. من خودم بعضی پرداخت هامون بدون متصل شدن به vpn انجام دادم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)