صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 166

موضوع: تاپیک ویژه شریک پستی یا MailPartner

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه شریک پستی یا MailPartner

من برای این دانشگاه ها، تا یک هفته ی دیگه می خوام بفرستم
    Vermont
    IOWA State uni
    Pittsburgh

برای اینا هم تا یک ماهه دیگه
    Carleton
    Houston
    Mississipi
    North Dakota

عمران می خونم.

من می خواهم به sweden مدرک بفرستم کسی هست؟

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

سلام
    من میخوام یا چهارشنبه 5/11/90 یا یکشنیه9 /11/90 بفرستم University of New Orleans . از طریق دی اچ ال دانشگاه تهران کسی هست.

حدود تاریخ 9/11/90 یکشنبه تا سه شنبه 11/11/90 هم میخوام بفرستم Baylor University , University of Texas at Dallas , University of Central Arkansas .

بچه هایی که میخوان این دانشگاه ها بفرستند پ خ بدند لطفاً برای هماهنگی.
    هرچند میتونیم نمرات را بگیریم و از دفتر اصلی دی اچ ال هم بفرستیم که تو دانشگاه نیست این یکی.
    دانشگاه به شرطی نمرات آفیشال را میده که پول را به حساب در اچ ال ریخته باشید.

سلام
    دانشگاه های زیر:
    University of South Carolina
    Alberta
    Houston
    اگر کسی تمایل داشت پیام بده
    TNT شریف

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

دوستان هر کی به هر دانشگاهی میخواد بفرسته که آیلتس یا تافل اصلی نمیخواد به من پیام خصوصی بده. من به هر مقصدی که شما بخواین بفرستین با هزینه کمتر واستون میفرستم:

قضیه اینه که من 4 ماه پیش به شرکت حقه باز DHL پول دادم واسه 5 نسخه کارنامه مجدد آیلتس. اون موقع خبر نداشتم که اکثر دانشگاه ها کپی کارنامه آیتلس رو قبول میکنن و از اونجایی که صدور مجدد کارنامه یک ماه طول میکشه گفتم اول کار کارنامه ها رو درخواست کنم که چند روز مونده به ددلاینها کارم گیر نکنه و کارنامه ها صادر شده باشه. اما بعدا فقط از یکی از کارنامه ها استفاده کردم و پذیرشمم گرفتم و حالا که به DHL میگم پول ارسال ها رو پس بده میگه به هیچ عنوان پس نمیدیم. خلاصه اینکه من هزینه ارسال ها رو قبلا دادم و دوستان به هر مقصدی که میخوان بفرستن به من پیام خصوصی بدن که مدارکشون رو به ضمیمه کارنامه آیلتسم واسشون بفرستم. این کار 2 تا مزیت واستون داره. یکی اینکه به هر دپارتمان و آدرس دقیقی که شما بخواین بفرستین میفرستین و شماره تلفن گیرنده و اینا همه به اختیار خودتونه ، 2 اینکه نگران نیستین مدارکتون به همراه مدارک کس دیگه ای ارسال بشه و قاطی بشه یا هر مشکل دیگه ای پیش بیاد(هر چند معمولا مشکلی پیش نمیاد)
    خلاصه یه مورد اکازیون (چقدر تبلیغ کردم من! )
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    دوستان هر کی به هر دانشگاهی میخواد بفرسته که آیلتس یا تافل اصلی نمیخواد به من پیام خصوصی بده. من به هر مقصدی که شما بخواین بفرستین با هزینه کمتر واستون میفرستم:

قضیه اینه که من 4 ماه پیش به شرکت حقه باز DHL پول دادم واسه 5 نسخه کارنامه مجدد آیلتس. اون موقع خبر نداشتم که اکثر دانشگاه ها کپی کارنامه آیتلس رو قبول میکنن و از اونجایی که صدور مجدد کارنامه یک ماه طول میکشه گفتم اول کار کارنامه ها رو درخواست کنم که چند روز مونده به ددلاینها کارم گیر نکنه و کارنامه ها صادر شده باشه. اما بعدا فقط از یکی از کارنامه ها استفاده کردم و پذیرشمم گرفتم و حالا که به DHL میگم پول ارسال ها رو پس بده میگه به هیچ عنوان پس نمیدیم. خلاصه اینکه من هزینه ارسال ها رو قبلا دادم و دوستان به هر مقصدی که میخوان بفرستن به من پیام خصوصی بدن که مدارکشون رو به ضمیمه کارنامه آیلتسم واسشون بفرستم. این کار 2 تا مزیت واستون داره. یکی اینکه به هر دپارتمان و آدرس دقیقی که شما بخواین بفرستین میفرستین و شماره تلفن گیرنده و اینا همه به اختیار خودتونه ، 2 اینکه نگران نیستین مدارکتون به همراه مدارک کس دیگه ای ارسال بشه و قاطی بشه یا هر مشکل دیگه ای پیش بیاد(هر چند معمولا مشکلی پیش نمیاد)
    خلاصه یه مورد اکازیون (چقدر تبلیغ کردم من! )
    سلام به همه دوستان. من هم همين مشكل رو دارم . دوستان پيغام خصوصي بدن كه با هم هماهنگ شيم . البته اول با آقاي ايرج هماهنگ كنيد . دفتر پستي هم DHL ميدون آرژانتين هست .
    هيچ تلاشي بي جواب نميمونه .

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستان عزیز الان هزینه ارسال مدارک به آمریکا تقریبا چقدره؟ یک بسته نیم کیلو یا کمی بیشتر از مدارک.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

کسی نیست راهنمایی کنه؟اخبار و اطلاعات بده؟

Junior Member

سلام...لطفا هرکی میخواد مدارکشو بفرسته دانشگاه تکنیک وین تا آخر اذر ب من مسیج بده ممنون..

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوستان عزیز الان هزینه ارسال مدارک به آمریکا تقریبا چقدره؟ یک بسته نیم کیلو یا کمی بیشتر از مدارک.
    زیر نیم کیلو برای آمریکا با پست DHL حدود 50 هزار تومان.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)