صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: MBA گرایش PROJECT MANAGEMENT

Junior Member

پیش فرض MBA گرایش PROJECT MANAGEMENT

سلام
    کسی در مورد رشته MBA گرایش PROJECT MANAGEMENT می دونه؟توی ایران همچین گرایشی داریم؟دانشگاههای خارج چطور؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : MBA گرایش PROJECT MANAGEMENT

تا اونجایی که من می دونم توی شریف این گرایش ها هست :
    - استراتژی
    - MIS
    - مالی
    - کارآفرینی
    - محصول و بازار
    - مدیریت تکنولوژی
    - توسعه سازمانی
    - عمومی

البته در مورد مالی مطمئنم که اگه شما بیاین و مستر finance یعنی مدیریت مالی بخونین به مراتب قوی تر می شین ...
    اما من چیزی به اسم project management توی mba نشنیدم ... بیشتر جزء گرایش های صنایع یا گاهآ هم مدیریت حساب می شه .. MBA رو ندیدم ! ...
    اما بازم شما پرس و جو کنین ... !

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

شما مي‌خواي MBA بخوني يا صنايع؟ اخه سوالتو تو زيرگروه صنايع مطرح كردي ولي در مورد MBA پرسيدي.
    منم تو گرايش‌هاي MBA، مديريت پروژه رو نديدم. ولي ممكنه مهندسي صنايع همچين چيزي داشته باشه.

Junior Member

من لیسانس صنایع دارم ولی می خوام MBA بخونم.سازمان مدیریت صنعتی دوره دو ساله MBA با گرایش مدیریت پروژه داره ولی مدرک برای ادامه تحصیل اعتباری نداره .

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

شما از خودشون پرسيدين كه مدركشون معتبره يانه؟
    يكي از همكاراي من كه MBAخونده مي‌گه كه مدركش مورد تاييد وزارت علومه. البته من منظورم "دوره هاي رسمي كارشناسى ارشد" اونجاست. حتي الان ظاهرا به طور مشترك با فرانسه DBA هم گذاشته.
    اون چيزي كه شما مي‌گيد به صورت گرايش مطرح نيست فقط يه دوره هست براي مديراني كه سابقه كاري دارن و مي‌خوان اطلاعات و كارايي شون رو تو يه زمينه خاص بالا ببرن.

شما مي‌تونيد همونجا در "دوره هاي رسمي كارشناسى ارشد" براي MBA ثبت نام كنيد و مدرك معتبر هم بگيريد.

Junior Member

فکر نمی کنم فقط در حد یک دوره باشه.چون نوشته MBA -PROJECT MANAGEMENT و دوره دو ساله هم هست کارشناسی ارشد.
    من از خودشون نپرسیدم ولی از کسانی که در جریان بودن پرسیدم گفتن معتبر نیست.
    توی سایت وزارت علوم میشه دید که آیا مدرکش معتبر هست یا نه؟اگه میشه لینکش رو بذارید.مرسی

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

دوست عزيز آدرس سايت وزارت علوم كه مراكز معتبر رو معرفي كرده تو فروم هست. من دقيقا نمي‌دونم چيه. ولي اگه بريد به
    http://www.imi.ir/ns1/training/CourSer/2.asp
    تحصيلات تكميلي و دوره هاي عالي مديريت ====> دوره هاي رسمي كارشناسى ارشد ====> مديريت اجرايى
    نوشته: طريقه ثبت نام دوره :
    دريافت دفترچه آزمون كارشناسي ارشد از دفاتر پستي ( تقريبا در آذرماه )‌- ثبت نام - شركت در آزمون ( حدود اسفند ماه ) - شركت در مصاحبه سازمان مديريت صنعتي جهت پذيرفته شدگان مرحله اول
    اين ظاهرا نشون مي‌ده كه افراد از طريق آزمون سراسري كارشناسي ارشد بايد وارد دوره بشوند.
    براي اينكه مطمئن بشي با تلفن:22043005 داخلي 390 تماس بگير. اگه خبري شد به ما هم اطلاع بده.

اما چيزي كه شما مد نظرت هست اينجاست:
    تحصيلات تكميلي و دوره هاي عالي مديريت ====> دوره هاي عالي مديريت ====> مديريت پروژه
    كه در آزمون ورودي شو خود سازمان مديريت مي‌گيره و رسمي نيست:
    http://www.imi.ir/ns1/training/CourS...ceExamInfo.doc

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط MARYAM.LI
    فکر نمی کنم فقط در حد یک دوره باشه.چون نوشته MBA -PROJECT MANAGEMENT و دوره دو ساله هم هست کارشناسی ارشد.
    من از خودشون نپرسیدم ولی از کسانی که در جریان بودن پرسیدم گفتن معتبر نیست.
    توی سایت وزارت علوم میشه دید که آیا مدرکش معتبر هست یا نه؟اگه میشه لینکش رو بذارید.مرسی
    بستگی داره اعتبار مدرک رو چطوری ببینین ! ...
    این دوره های بیشتر به درد مدیرای شرکت ها می خوره که مثلآ 20 سال سابقه کار دارن و می خوان فقط یه دوره ای هم ببینن ...
    به درد ما ها نمی خوره که به چشم مدرک می خوایم ببینیم ... اعتبارش هم تا یه حدی در داخله ولی برای اینکه بخواین دکتری بخونین اصلآ ارزشی نداره ! ...

Junior Member

سلام
    من ليسانس فيزيك شريف خوندم با معدل كم
    الان سال آخر EMBA هستم از سازمان مديريت صنعتي معدلم رو 19 است اگه تا آخر همينطور بمونه.....(از طريق كنكور رفتم سازمان مديريت صنعتي يعني مدركم مهر وزارت علوم ميخوره)اين سازمان هم مدرك رسمي وزارت علوم از طريق كنكور سنجش و هم مدرك معادل از طريق كنكور داخلي خودش داره
    شروع كردم واسه تافل
    با فرض نمره تافل خوب دادن امتحان gmat و درآوردن مقاله آيا براي سال ديگه كه ميخوام واسه دكتري مهندسي صنايع يا مديريت فاينانس يا استراتژي اقدام كنم واسه پذيرش و فاند شانسي دارم؟
    با توجه به اينكه سازمان مديريت صنعتي رو نميدونم اصلن ميشناسن يا قبول دارن؟(غير انتفاعي بحساب مياد گمونم)
    چه توصيه اي دارين؟ كسي مشابه من هست؟

دوستان کسی خبر داره که دوره ای که چند سال پیش شریف با کلگری مشترک بدگزار کرد هنوزم انجام میشه و دانشجو میگیرن یا نه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)