صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: بهترین راه برای حفظ کرن لغتای بارون چیه؟

پیش فرض پاسخ : بهترین راه برای حفظ کرن لغتای بارون چیه؟

آیا امکن نصب نرم افزای جی ممورایز روی موبایل هست؟

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : بهترین راه برای حفظ کرن لغتای بارون چیه؟

من پارسال جی آر ای دادم بدون امادگی قبلی وربال رو 430 شدم . امسال دارم میخونم که دوباره امتحان بدم . منم word s list بارونز رو دارم میخونم . روش من اینه که روزی 30 تا لغت میخونم .از این 30 تا هر 10 تا رو که خوندم یا بار مرورشون میکنم بعد 10 تای بعدی رو میخونم . 30 تا که تموم شد کل 30 تا رو دوباره مرور می کنم. روز بعد قبل از اینکه 30 تای جدید رو شروع کنم 30 تای قبلی رو یه مرور میکنم. ولی روز سوم دیگه 30 تای اول رو نمیخونم فقط 30 تای دوم رو مرور میکنم. یک هفته که شد روز هفتم 210 تا لغت اون هفته رو مرور میکنم .
    چند تا نکته هم اینکه :
    کنار هر لغتی که توی مرور یادم رفته علامت میذارم. اینا رو میشه روی یه کاغذی نوشت و همراه داشت تا خوب بره تو مخ )
    یه دیکشنری خوب انگلیسی به انگلیسی مثله اکسفورد یا کمبریج رو روی کامپیوتر نصب کردم که وقتی کتاب جلوم بازه میخونم دونه دونه لغتا رو توش وارد میکنم هم تلفظشونو یاد بگیرم هم ببینم اونجا چه مرتادف ها متضاد یا تعاریف و اصطلاحاتی براش دادن اگه چیز جدید خوبی داشته باشه کنار لغت تو کتاب می نویسم. معمولا این دیکشنری ها کلی جمله مثال هم دارن.
    و در اخر اینکه من خودم سعی میکنم اصلا دنبال معنی فارسی نباشم و معانی فارسی رو یادداشت نکنم. فقط انگلیسی به انگلیسی !
    موفق باشین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)