صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: خواندن رشته ریاضی و فیزیک به طور همزمان

پیش فرض خواندن رشته ریاضی و فیزیک به طور همزمان

با سلام

می خواستم بدونم، چه جوری میشه برای دوتا رشته همزمان پذیرش گرفت؟ من می خوام ریاضی و فیزیک را با هم بخونم. کدوم دانشگاهها همچین اجازه ای میدن؟
    من لیسانس صنایع دارم با معدل 16.3.
    ممنونم
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

ESFANDYAR
    Guest

پیش فرض پاسخ : خواندن رشته ریاضی و فیزیک به طور همزمان

سلام.من متن شما را در فروم خواندم.شاید بتونم راهنماییتون کنم.فقط به من بگید به چه دلیل مصر هستید رشته های ریاضی و فیزیک رو هم زمان بخوانید،در صورتی که لیسانس صنایع دارید.چرا هر دو رشته با هم ؟چرا یکیشون رو تنها دنبال نمی کنید؟و چرا رشته ی خودتون رو ادامه نمی دهید؟

Senior Member

از اولش نمي شه براي هر دو پذيرش گرفت. بايد تو يكي پذيرش بگيريد بعد كه رفتيد ببينيد امكان دو رشته خوندن هست يا نه. اگه باشه به اين شكل هست كه يه تعدادي واحد از رشته دوم اگه شبيه رشته اول باشه بايد بگذرونيد تا مدرك اون رو هم بدن بهتون. البته همه جا اين امكان وجود نداره. اگه واقعا مصر هستيد بايد قبل اپلاي كردن تحقيق كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_IE
    با سلام

می خواستم بدونم، چه جوری میشه برای دوتا رشته همزمان پذیرش گرفت؟ من می خوام ریاضی و فیزیک را با هم بخونم. کدوم دانشگاهها همچین اجازه ای میدن؟
    من لیسانس صنایع دارم با معدل 16.3.
    ممنونم
    سلام مهندس جان، شما می دونی فیزیک و ریاضی تومنی 1000 تومن با مهندسی توفیر میکنه؟؟؟ نه جداً ؟؟؟ می دونی؟؟؟ من واقعاً نمی دونم شما چجوری پیش خودت حساب میکنی؟؟ فکر کنم اکس مکسی چیزی زدیا فکر میکنی رضا زاده ای چیزی هستیا ناقلا! ;D شما با توجه به اینکه مهندسی خوندی همون یکی از این رشته ها رو بتونی خوب بخونی کار بزرگی کردی پسر خوب.. کاربزرگ هم یعنی واقعاً بزرگ هان...
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

Senior Member

البته اونقدر ها هم سخت نيست. مثلا دانشگاه ما كساني كه برق هست رشته شون اگه يه تعدادي درس از دپارتمان رياضي بگيرن مستر رياضي هم ميدن بهشون. دليلش هم اينه كه برق already خيلي رياضي داره. من خودم تصميم دارم همچين كاري بكنم احتمالا. حالا نمي دونم كسي كه صنايع خونده چقدر background رياضي اش قوي هست. به هر حال به نظر من هم فيزيك خوندن يه قصه كاملا متفاوتيه و منطقي به نظر نمي رسه.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    البته اونقدر ها هم سخت نيست. مثلا دانشگاه ما كساني كه برق هست رشته شون اگه يه تعدادي درس از دپارتمان رياضي بگيرن مستر رياضي هم ميدن بهشون. دليلش هم اينه كه برق already خيلي رياضي داره. من خودم تصميم دارم همچين كاري بكنم احتمالا. حالا نمي دونم كسي كه صنايع خونده چقدر background رياضي اش قوي هست. به هر حال به نظر من هم فيزيك خوندن يه قصه كاملا متفاوتيه و منطقي به نظر نمي رسه.
    درود
    بچه های مهندسی خیلی ریاضی شون خوب باشه در حد ریاضی مهندسی پیشرفته هستش.
    خیلی ها ریاضی رو در حد همون انتگرال و مشتقات جزئی و توابع مختلط میدونند در حالیکه اصلاً اون درسایی از ریاضی که جوندار هستند رو فکر نمیکنم بچه های مهندسی حریفش بشنوند.
    درسهایی مثل جبر، آنالیز، نظریه اعداد، توپولوژی، هندسه دیفرانسیل، هندسه تصویری، هندسه جبری، هندسه منیفلد، نظریه ی معادلات دیفرانسیل و توپولوژی جری و آنایز تابعی و آنالیز حقیقی و مختلط و جبر لی و نظریه عملگرها و ....
    ریاضی اون چیزی که شما فکر میکنید نیست.
    من خودم تنها رشته ای رو که سخت تر از ریاضی میدونم فیزیک هستش.
    ضمناً من چند دوره تمام درسای ریاضی رشته برق رو درس دادم ذهنیت شما از ریاضی دقیقاً همون ذهنیتی ه که من از رشته برق دارم یعنی یک ذهنیت ناواضح.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    مهین جان بپرس ببین کدوم از این درسا رو پاس میکنند.
    البته جبر و آنالیز هر کدوم 1و2و3 دارند.

Senior Member

نمي دونم دقيق چه درس هايي بود. ولي يه تعداد درسايي كه من ديدم مي شد گذروند. يعني مرتبط بود به كاراي من. ولي چند تاش بود كه سخت بود. به هر حال به نظرم نشدني نيومد!

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    زندگی تو بکن.
    آلوده این ریاضی یا بدتر از اون فیزیک نشو که کسی نه در دنیا نه در آخرت خیری ازش ندیده

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    خوندن دو رشته ی ریاضی و فیزیک با هم غیر ممکن نیست چون من خودم تو دبیرستان رشته م ریاضی فیزیک بوده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)