صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 150

موضوع: Universität Duisburg-Essen

Junior Member

پیش فرض Universität Duisburg-Essen

سلام.من از دانشگاه اخراج شدم جزییاتشو اینجا نوشتم http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,13038.0.html
    حالا با این وضعیت تصمیم دارم واسه تحصیل در مقطع لیسانس برم آلمان.از دانشگاه های انگلیسی زبان که رشته ی مهندی کامپیوتر دارن دانشگاه duisburg-essenگزینه ی خوبیه واسم.
    http://www.daad.de/deutschland/studi...=0&iplangtest=
    حالا سوالای من:
    1-این دانشگاه دویسبورگ چجور دانشگاهیه؟در آلمان به حسابش میارن؟
    2-دوره ی لیسانس اینجا 3ساله هست.این 3سال بودن مشکلی نداره؟هم از نظر ارزیابی شدن توسط وزارت علوم هم بعدا اعتبار برای پذیرش فوق لیسانس؟
    3-احتمال پذیرش گرفتن ازش چقدره؟
    4-در مورد فرآیند پذیرش منو راهنمایی کنید.با فرظ اینکه میخوام واسه ترم پاییز2009برم.اینجا ددلاینو زده15جولای.یکم دیر نیست؟15جولای باشه تا کی نتیجه اپلای ها معلوم میشه کی ویزا و...؟
    اگر ددلاین اونموقع باشه من تا 15جولای واسه فرستادن مدارک وقت دارم یا باید زودتر بفرسنم؟راستش من بزرگترین مشکلم تافل هست که بعیده زودتر از اسفند بتونم امتحان بدم.اونموقع خیلی دیره؟
    در مورد مدرک آلمانیم که گفته240ساعت من با توجه به اینکه آلمانیم0هست و تازه میخوام شروع کنم تا کی باید به این سطح برسم؟
    از همه ی دوستانی که اطلاعاتی دارن به خصوص اونهایی که آلمان درس میخونن خواهشمندم منو راهنمایی کنن.
    ویرایش توسط MMoHH : January 5th, 2014 در ساعت 10:25 AM

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه DUISBURG

دانشگاهی رو که میگی تو رنکینگ ARWU رتبه 400-300 رو داره و بین دانشگاههای آلمان هم رتبه 35-25 . این دانشگاه تو لیست وزارت علوم هم هست .
    در مورد پذیرش و ارسال مدارک و ویزا هم به نظرم به خود دانشگاه ایمیل بزن و جزئیات مورد نظرت رو ازشون بپرس .

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من از دانشگاهی که میگی پذیرش گرفتم.دوره اگر دانشگاههای دیگه تو آلمان رو بررسی کنی میبینی که بیشترشون دوره های لیسانس 3 ساله ارائه میکنن.
    احتمال پذیرش هم بستگی به کامل بودن مدارکت داره.من مدارکم رو با فکس ارسال کردم براشون.البته قبلش با ایمیل ازشون تایید گرفتم که قبول کنن.ولی کارنامه کنکورم رو اصلشو ازم خواستن.
    پذیرش من بعد از شروع ترم اومد.چون باید امتحان DSH رو بگذرونم.البته جواب من خیلی دیر اومد.به تاریخهاشون خیلی دقت کن که مدارکت رو به موقع ارسال کنی.
    اگر دانش زبان آلمانی نداری بهتره که تو ایران اول یاد بگیری(دست کم 800 ساعت) بعدش اقدام کنی چون هزینه کلاسها تو اونجا خیلی بالاست.ترم فشرده 3 ماهه 520 یورو توی خود دانشگاه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imojen
    من میخوام از یکی از این دانشگاهها واسه لیسانس بیولوژی پذیرش بگیرم. ولی هر کدوم که میرم یه مشکلی داره. >
    یکی از اینا که میخواد فرم رو باز کنه Error میده. یکی بعضی صفحه هاش انگلیسیه بعضی آلمانی.
    یکی از آدم رتبه ای که توی دانشگاه بدست آورده بودی رو کتبی می خواد. توی یکی شون که اصلا" نمی تونی رشته مورد نظر خودت رو پیدا کنی. یکی فرم رو pdf گذاشته که وسط باز شدن خود به خود stopped میشه ..... و هزار درد دیگه.
    کاش یکی بود راهنماییم می کرد

یعنی هیچکس نیست از یکی از این چهار تا دانشگاه پذیرش گرفته باشه؟ :'(
    سلام دوست عزیز
    من از Duisburg پذیرش دارم من فرمهای دانشگاه و بروشورهای اطلاعاتیش رو دارم.اگه چیز بخصوصی لازم داری بگو.اگر هم اطلاعات در مورد مراحل گرفتن پذیرش میخوای در خدمتم
    موفق باشی

Junior Member

سلام Behvar اگه کمکم کنی یک دنیا ممنونت میشم.
    فرم واسه پذیرش برای من باز نمیشه . میشه برام بفرستی؟ ( Bsc میخوام بخونم.)

به من گفتن duisburg رشته فیزیولوژی یا بیولوژی داره ولی هر چقدر میگردم توی سایت نیست.
    خاطراتم را می گذارم بر پشت مورچه ها. زمستانی سرد، شاید به درد آنها بخورد.
    نمی خواهم خاطره داشته باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imojen
    سلام Behvar اگه کمکم کنی یک دنیا ممنونت میشم.
    فرم واسه پذیرش برای من باز نمیشه . میشه برام بفرستی؟ ( Bsc میخوام بخونم.)

به من گفتن duisburg رشته فیزیولوژی یا بیولوژی داره ولی هر چقدر میگردم توی سایت نیست.
    این لینک قسمت Biologie und Geographie
    دانشگاه دویسبورگ http://www.biogeo.uni-due.de/

این اقا behvar76 عزیز هم کارش درسته حتما راهنماییت میکنن.

در ضمن پیغام خصوصیتون رو هم چک کنید
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

به جناب imogen
    رشته ای بنام بیولوژی پزشکی در دانشگاه دویسبورگ هستش که محل تحصیلش در دانشکده Essen هست ولی یه نکته خیلی مهم داره و اون اینه که این رشته ، پذیرشش از نوع orts-NC هستش که به درد شما نمیخوره و با شرایطی که شما داری نمیتونی از این دانشگاه پذیرش بگیری.رشته هایی که مثل این رشته از نوع Zulassungsbeschränkt هستن یه سری مراحل خاصی برای پذیرش دارن که کار رو مشکل میکنه.به نظر من شما باید دنبال دانشگاههایی بگردی که رشته مورد علاقت به صورت Zulassungsfrei ارایه میشن.با اینحال من لیست رشته های موجود توی دانشگاه دویسبورگ و فرم درخواست رو به ایمیلتون فرستادم.
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

لطفا مطالب خود پیرامون دانشگاه DUISBURG را در این قسمت مطرح نمایید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

اوکی.اینبار فارسی!!!
    مدارکی که دانشگاه duisburg میخواد ایناست فقط؟ یا چیزای دیگه هم هست؟

Please send your CV along with your printed (and signed) (online) application for admission
    .
    * Copies of your highest school qualification (= copy of your certificate of secondary education)
    این یعنی کارنامه های دبیرستانو ترجمه کنیم و تایید سفارت آلمان؟مدرک پیش دانشگاهی هم میخواد؟
    * Translation of your certificates in German or English
    * Grades and subjects, if your school-leaving certificate has no individual scores
    * If the evidence of the university entrance exam

* Trial testimony with the subjects and grades, if you have already studied
    این یعنی چی؟

* Instrument of academic degrees conferred, if you have already successfully completed a course of study
    * Evidence of participation in the preparatory course (pass the assessment test)
    Düsseldorf
    این تست چیه؟!!!
    * Specified in the proof of your German language skills must be the total number of hours...
    یعنی نمیشه امتحان A2 که خواستنو بدیم؟باید حتما کلاس رفته باشیم؟

مرسی(حذف نکن دیگه)

Junior Member

من که الان ترم آخر لیسانسم،و میخوام برای مستر اپلای کنم؛ باید certificate of entrance exam بدم ترجمه و بعدش سفارت؟! این دقیقا چی هست؟ کارنامه ی کنکور یا نتیجه ی انتخاب رشته ی کنکور؟!!!
    t-:
    حالا که ددلاین این دانشگاه 15 ژانویست، میشه تافل رو دیرتر بفرستیم؟ مثلا 1 فوریه؟ کلا تو این ددلاینشون جدین خیلی؟

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)