صفحه 7 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 428

موضوع: Ruhr Universität Bochum

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه بوخوم Ruhr University of Bochum

نقل قول نوشته اصلی توسط memegh نمایش پست ها
    برا چه رشته ای؟Computational Engineering که خیلی وقته نتایج اومده.
    من علم مواد بودم که جوابش 9 جولای اومد و اکسپت شدم

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه بوخوم Ruhr University of Bochum

نقل قول نوشته اصلی توسط temis نمایش پست ها
    پچه ها این دانشگاه به من پذیرش( برای ارشد ) داده.در واقع با توجه به مدارک تحصیلیم پذیرش زبان داده، ولی نوشته که بعد از آلمانی دوباره باید برای رشته اپلای کنید.
    خب این یعنی چی؟ ممکنه بعد از زبان بهم پذیرش ندن و مجبور شم برگردم؟؟؟؟
    اینو نوشته در واقع :
    With the admission paper (“Zulassung zum Deutschkurs”) you can apply for a Visa at the German embassy. In the admission letter is stated that you fulfill the formal requirements for admission. After passing the German language test you have to apply for the chosen subject again in order to get an admission for this subject.
    سلام
    این یه مساله کاملا عادی هست و شما تنها کسی نیستین که این روال رو باید طی کنین !
    از بچه ها هستن اینجا که تحت همین شرایط اومدن..نیازی نیست نگران باشین ..میاین اینجا یه دوره زبان میگذرونین و بعد امتحان زبان مینویسین و تمام .. میرین مدارکتون رو میدین و پذیرشتون رو میگیرین
    به همین سادگی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها
    دوستان 8040 یورو در این شهر در سال دوم هم بلوکه میشه آیا ؟ یا فقط سال اول این طوره؟

سلام
    شما هر وقت که میرین اقامتتون رو تمدید کنین باید این مقدار پول رو تو حسابتون بلوکه داشته باشین (واسه یه سال اگه بخواین) .. اصلا هم ربطی به سال اول،دوم سوم نداره ... حالا اگه کسی نمیتونه 8040 تا رو یه جا داشته باشه به اندازه پولی که داره واسش اقامت میدن،ماهیانه 659 یورو لازمه ،پولتون رو تقسیم میکنن به این مقدار هرچند ماه شد همون اندازه میدن
    بعضی شهر ها هستن که نیازی به حساب بلوکه ندارن ولی بوخوم قانونش اینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Houston

نقل قول نوشته اصلی توسط hpt1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

من واسه رشته Computational Engineering این دانشگاه اقدام کردم و متاسفانه تو لیست انتظارم. طبق اعلام دانشگاه با انصراف هر نفر منو میپذیرند. احتمالاٌ نفر اول لیست انتظارم که اینو بهم گفتند.
    حالا سوالم از دوستان اینه که کسی هست که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه و اعلام کرده باشه که میخواد بره و لی نیت واقعیش نرفتن باشه؟!

با توجه به این که نتیجه آخن و ارلانگن بعد از این دانشگاه میاد کسی هست که بخواد در صورت قبولی حتما بره آخن یا ارلانگن؟

خواهشاٌ اگه همچین موردی هست اطلاع بدید که بتونیم با هم همکاری کنیم.

ممنونم
    به من هم جواب شما را دادند و گفتند تا آخر جولای نتیجه نهایی را می گیم. تا الان که خبری نشده و من هم قیدشو زدم.

Junior Member

سلام.من ارشد IT خوندم.اما بدون پایان نامه.برای دکترا دانشگاه های آلمان قبول نمیکنن بدون پایان نامه؟

سلام از دوستانی که تو این دانشگاه درس میخونن لطفآ جواب بدان تو پذیرشم که برای زبان هست نوشته پشنیازهای لازم برای گرفتن پذیرش رشته رو دارین اما باید دوباره اپلای کنید . خوب پس این احتمال هست که نتونم پذیرش رشته بگیرم و البته در مورد من دیگه نمیشه چون معیارهای پذیرش جدیدن سختر شده . حالا سوال من :
    انگیزه نامه باید چطوری نوشته شه برای سفارت ؟
    آیا سفارت یا اداره خارجیهای بوخوم از دانشگاه استعلام میگیرن که با این شرایط میتونه درس بخونه ؟ این مهمه

Junior Member

سلام دوستان چشام در اومد تا این 7 صفحه را خوندم :دی میشه منو راهنمایی کنید. میخوام در دانشگاه بوخوم (RUB) برای فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی و مدیریت منابع بخونم .ایمیل های اولیه را هم زدم واسم ی سری سایت فرستادن . نمیدونم پروسه ی اپلایو چه جوری شروع کنم آیا بوخوم هم با یونی اسیست (توی لیست دانشگاه های یونی اسیست دانشگاه روب نبود !! ) یا از طریق و اسکن ایمیل و ارسال مدارک میتونم پذیرش بگیرم ؟ ااگه از آلان که 14 اکتبر مدارک بفرستم خوبه یا نه ؟ خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید که میتونه کمکم کنه دریغ نفرمایید خیلی ممننوونن

Junior Member

باسلام
    دوستان ميشه لطفا ليست رشته هاى اين دانشگاه رو بزاريد؟
    رشتهاش فقط مهندسيه؟

Junior Member

با سلام ،
    من معدل کاردانیم از دانشگاه دولتی 14 و کارشناسی رو با معدل 12/75 از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم ،به نظرتون میتونم از دانشگاه بوخوم مجدد برای کارشناسی اقدام کنم.

Junior Member

سلام. کسی در مورد رشته حسابداری و گرایش هاش اطلاع داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member memol27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط assistant نمایش پست ها
    با سلام ،
    من معدل کاردانیم از دانشگاه دولتی 14 و کارشناسی رو با معدل 12/75 از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم ،به نظرتون میتونم از دانشگاه بوخوم مجدد برای کارشناسی اقدام کنم.
    چه رشته ای؟