صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: خرید خانه در آمریکا

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

پیش فرض خرید خانه در آمریکا

آیا دانشجویان در آمریکا که روی ویزای F1 هستند حق خرید خانه دارند؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : خرید خانه در آمریکا

خونه می‌تونید بخرید، اما برای خرید خونه وام بانکی نمی‌تونید بگیرید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

زمین و خونه هم تو آمریکا دچار تورم میشه؟؟ مثلا اینطوری هستش یکی یه خونه و یه قیمتی بخره بعد چند ماه دچار افزایش قیمت بشه؟؟ یا این حرف ها واسه ایرانه فقط؟؟
    کلا اینکه مثلا واسه اون 5 سال ادم اجاره بده بهتره یا خونه (به اون مفهوم) که نه یه اتاقی رو بخره؟

Its a good question that I also had in my mind

As far as I know they dont have that much inflation and also recently there has been a recession in real estate in USA

I have figured out if one can work with his money inside Iran it will be a better investment

Just in case we could have loan in USA and buy a house, it was a better deal so we could calculate instead of payig the rent we pay back the loan because of low interests of loans over there

This was my analysis away from there in Iran
    lets see what those experienced ones say in USA

Junior Member

what are the requirements to borrow from banks?how many percent of home price do they pay?what are their interest rates approximately?

رشته و دانشگاه

متاسفانه من شنیدم الان (با پیغام یکی از دوستانمون) که با ویزای F1 نمیشه ازین وام های خونه استفاده کرد
    من یه بار تو yahoo answers این سوال رو پرسیده بودم و کسایی که مثلا تو آتلانتا بودند خونه های ارزون رو یکی از مزایای این شهر میدونستند (چه خرید په اجاره) حتی در rating cities usa هم همینطور
    اما این ارزووونی نمیدونم یعنی چی؟ --------------------------> فکر نکنم واسه ماها به این آسونی باشه خریدن خونه-
    یکی از دوستامون که از امریکا اومد و بعد از 2-3 سال اینجا خونش از 60 رسیده بود به 300 گفت عجب Business تو ایران هست و من تو این مدت تو خود امریکا نمیتونستم همچین کاری بکنم!!!

این نشون میده شاید خرید خونه و صرفا ازش سودی بردن تو امریکا درست نباشه- همچنین خودتون هم که نظرتون همینه که Inflation اونجا اینطوری ینست
    چند وقت پیش نشون میداد یکی از شبکه ها که کلی خونه for sell روو در هاشون زده بود و بخاطر همون رکود اقتصادی زیاد هواخواه نداشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown

چند وقت پیش نشون میداد یکی از شبکه ها که کلی خونه for sell روو در هاشون زده بود و بخاطر همون رکود اقتصادی زیاد هواخواه نداشت

در پاورقی عرض کنم که اون چیزی که شما دیدی به رکود اقتصادی ربط داشت ولی اینجوری که زیاد شدن تابلو های for sale رو نشون می داد که در واقع از طرف بانکها زده شده بود...به خاطر رکود ملت نمیتونستن قسطارو بدن و بانکها خونه های زیادی رو مصادره کردن و بحران مسکن امریکا درست شد که کلی سر و صدا کرد ......البته الان بانک مرکزی با سیاست های انقباضی کلی طلا وارد بازار کرده...نفت و طلا ارزون و دلار گرون شده و رکود کمتر خواهد شد.....میگن اولشم خودشون مخصوصا دلار و ضعیف کردن.. ا... اعلم........

من هر وقت میرم بانک کلی آدم مسن میبینم که دلارای بچه هاشون تو اونور آبو اوردن بذارن بانک...کسایی که اونور کار میکنن..میان اینجا خونه میخرن اجاره میدن میرن دیوونه که نیستن میبینن اینجا تو 1 سال سرمایشون دو برابر میشه بدون هیچ زحمتی....

با این حساب فکر کنم خونه خریدن بدون وام راکد نگه داشتن پول باشه....

به نظر من که با این وضع تا چند سال دیگه بیشتر مهاجرتا اقتصادیه....الان تو تهران خونه خوب متری 5-6 هزار دلار... با متری 2000 دلار یه خونه خوب تو کانادا میشه گرفت....الان تو بورلی یه خونه معمولی چنده؟؟!!

من چرا نرفتم اقتصاد بخونم؟؟؟!!!!
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

رشته و دانشگاه

to Big Boss:

اره- شما درست میگید- بخاطر مشکل عدم pay off خونه ها بود تو سط خریدارن که بانکها اینکارو کرده بودند

سلام
    کسی مزنه دستشه قیمت تو شهرهای دانشجویی چه طوره؟
    راستی تو اونجا رهن هم هست؟

saeede83
    Guest

آیا خرید خونه یا داشتن ملک در آمریکا به پروسه اقامت کمکی می کنه؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)