صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: خرید خانه در آمریکا

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

دوستان من در سایتی میخوندم که یه سری خانه ها هستند جهت فروش که به صورت قسطی میشه خرید. قسطش رو هم از 100 دلار در ماه تا 1000 دلار در ماه نوشته بود. فکر کنم مثل ایران این خونه ها توسط بانک وام داده شده. میخواستم بدونم این چه قضیه تا چه میزان صحت داره؟

همون نوشته ای که میخوندم میگفت به طور مثال با 20 هزار دلار در مرکز شهر دالاس میشه خونه خرید. حالا میخواستم بدونم مثلا با 10 هزار دلار میشه خونه در اطراف شهر پیدا کرد؟ دالاس مثال بود البته.
    خب روی صحبتش این بود که بعد از یه مدت اقامت در آمریکا اشتباه کرده که خونه اجاره کرده و قسطی نخریده. چون فکر کنم حدودا 1000 دلار اجاره میداد که میگفت بعد دو سال فهمیده بهترین کار خرید خونه بوده. 5 سال درسش طول میکشید که حدود 50 هزار دلار اجاره خونه ش در 5 سال میشد.
    به نظرم اومد اگه دو نفر از دوستان پولهاشونو روی هم بزارن به جای اجاره بتونن خونه بخرن خیلی بهتره. چون آخر کار حتی اگه خونه رو به 1 دلار هم نخرن باز دوستان با احتساب اجاره هیچ چیزی رو از دست ندادن!!!!!!!!!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    به طور مثال با 20 هزار دلار در مرکز شهر دالاس میشه خونه خرید.
    از سایت زیر برای یافتن قیمت متوسط خانه در مناطق مختلف آمریکا استفاده کنید

کد:
    http://www.trulia.com/home_prices

به طور مثال با 20 هزار دلار در مرکز شهر دالاس میشه خونه خرید. حالا میخواستم بدونم مثلا با 10 هزار دلار میشه خونه در اطراف شهر پیدا کرد؟
    در سایت زیر هم می توانید آگهی فروش خانه ها را ببینید
    البته وقتی اسم شهر را وارد کردید و لیست را آورد:
    ۱- در منوی بالا روی listing price کلیک کنید و همه ی تیک ها را حذف کنید تا فقط تیک by agent باقی بماند
    ۲- در منوی بالا روی home type کلیک کنید و دو تیک آخر را حذف کنید تا فقط چهار تیک اول باقی بماند

کد:
    http://www.zillow.com
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

دوستان من در سایتی میخوندم که یه سری خانه ها هستند جهت فروش که به صورت قسطی میشه خرید. قسطش رو هم از 100 دلار در ماه تا 1000 دلار در ماه نوشته بود. فکر کنم مثل ایران این خونه ها توسط بانک وام داده شده. میخواستم بدونم این چه قضیه تا چه میزان صحت داره؟

همون نوشته ای که میخوندم میگفت به طور مثال با 20 هزار دلار در مرکز شهر دالاس میشه خونه خرید. حالا میخواستم بدونم مثلا با 10 هزار دلار میشه خونه در اطراف شهر پیدا کرد؟ دالاس مثال بود البته.
    خب روی صحبتش این بود که بعد از یه مدت اقامت در آمریکا اشتباه کرده که خونه اجاره کرده و قسطی نخریده. چون فکر کنم حدودا 1000 دلار اجاره میداد که میگفت بعد دو سال فهمیده بهترین کار خرید خونه بوده. 5 سال درسش طول میکشید که حدود 50 هزار دلار اجاره خونه ش در 5 سال میشد.
    به نظرم اومد اگه دو نفر از دوستان پولهاشونو روی هم بزارن به جای اجاره بتونن خونه بخرن خیلی بهتره. چون آخر کار حتی اگه خونه رو به 1 دلار هم نخرن باز دوستان با احتساب اجاره هیچ چیزی رو از دست ندادن!!!!!!!!!
    در مورد قسطی خریدن، مشکل تو downpayment هست به عنوان غیر سییتزن ممکنه از شما تا 50% قیمت رو به عنوان پیش پرداخت بخوان در ضمن معمولا باید دو سال کردیت هیستوری خوب داشته باشین که توش چندین credit trade line وجود داشته باشه (به زبان ساده چیزهایی رو قسطی خریده باشین یا وام گرفته باشین)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید خانه در آمریکا

درود

با حدود 2 میلیارد تومان میشه یک سوییت کامل در اپارتمان خوب نیویورک خرید یا خیر؟

اگر قیمت ها بالاتر است ایا میشه واحد اپارتمان اجاره به شرط تملیک خرید ؟
    ویرایش توسط Ciscoi : April 29th, 2015 در ساعت 08:36 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ciscoi نمایش پست ها
    درود

با حدود 2 میلیارد تومان میشه یک سوییت کامل در اپارتمان خوب نیویورک خرید یا خیر؟

اگر قیمت ها بالاتر است ایا میشه واحد اپارتمان اجاره به شرط تملیک خرید ؟
    بله ميشه. ولي بهتره قسطي بخرين چون يه جا بخرين سالي چند هزار دلار بايد تكس خونرو بدين و اگه قسطي بخرين اين تكس خيلي كم يا ممكنه حذف بشه ( بستگي به قوانين ايالت داره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بله ميشه. ولي بهتره قسطي بخرين چون يه جا بخرين سالي چند هزار دلار بايد تكس خونرو بدين و اگه قسطي بخرين اين تكس خيلي كم يا ممكنه حذف بشه ( بستگي به قوانين ايالت داره)
    شرایط خرید قسطی به چه صورتیه ؟ باید چک یا سفته داد ؟ یا ضمانت نیاز دارند ؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ciscoi نمایش پست ها
    شرایط خرید قسطی به چه صورتیه ؟ باید چک یا سفته داد ؟ یا ضمانت نیاز دارند ؟
    شما در مورد خرید قسطی یه پست قبل از پست خودتون رو بخوانید لطفا! (به صورت مختصر خرید قسطی برای دوستانی که تازه میان امریکا خیلی خیلی سخته!)
    منظورتون از نیویورک کجای ایالت نیویورک هست دقیقا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    این رو مطمئنید؟ من چیزی که شنیده بودم این است که در امریکا فقط سود وام رو از مالیاتتون کم میکنند و نه اصل قسط رو. اگر این طور باشه که در نهایت از نظر مالیاتی فرقی نمیکنه نقد بخرید یا قسطی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام
    من از چند تا از دوستان توی آمریکا شنیدم که هرکس دلش بخواد میتونه توی آمریکا خونه بخره. کافیه پول خریدش رو داشته باشه! حالا من یک سوال دارم. برای منکه یک دانشجو هستم توی آمریکا، امکانش هست که مادر و پدرم پول بدن و به اسم خودشون یا من اینجا خونه ای در همون شهری که خودم هستم بخرم؟ و سوال دوم اینکه اونوقت این خرید خونه آیا مثل یک سرمایه گذاری محسوب میشه؟ یعنی امکان گرفتن گرین کارد برای مامان بابام بعد از خرید خونه وجود داره؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanaat نمایش پست ها
    سلام
    من از چند تا از دوستان توی آمریکا شنیدم که هرکس دلش بخواد میتونه توی آمریکا خونه بخره. کافیه پول خریدش رو داشته باشه! حالا من یک سوال دارم. برای منکه یک دانشجو هستم توی آمریکا، امکانش هست که مادر و پدرم پول بدن و به اسم خودشون یا من اینجا خونه ای در همون شهری که خودم هستم بخرم؟ و سوال دوم اینکه اونوقت این خرید خونه آیا مثل یک سرمایه گذاری محسوب میشه؟ یعنی امکان گرفتن گرین کارد برای مامان بابام بعد از خرید خونه وجود داره؟
    بله میتونید خونه بخرید ولی با خرید خونه امتیاز اقامتی دریافت نخواهید کرد.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)