صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: خرید خانه در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید خانه در آمریکا

محاسبات اشتباهه
    اول مالیات سالانه خونه رو هم در نظر بگیر ماهی حدود 100 دلار
    دوم خونه 100 هزار دلاری خوب هم شک دارم راحت پیدا بشه
    سوم سود و پول باقیمانده 95 هزار تا نمیشه 195 هزارتا میشه و تو بازه بیست ساله سالی حدود 10 هزار تا و ماهی حدود 850 تا میشه

Junior Member

برای راهنمایی در مورد خرید خونه تو آمریکا در آخر کتاب I'll teach you to be rich چند صفحه در مورد خرید خونه و نرمال ها نوشته که به نظر من نقطه شروع هست. البته وقتی من خوندم اوم چند صفحه رو، برام نقطه پایان هم شد چون به خرید خونه فکر میکردم و با توضیحاتی که اونجا داده شده قانع شدم که کار عاقلانه ای نیست برای من.
    اندیشه ای باید تا رویشی زاید

Junior Member faranefr آواتار ها

دوستان شما ميتونيد با ويزاي دانشجويي و حتي توريستي هم خانه بخريد ولي به شما وام تعلق نميگيرد چون شما كرديتي در امريكا نداريد مگر اينكه حداقل حدود ٥٠٪ پول خريد خانه را داشته باشيد كه در آن وقت بانكي را بايد پيدا و مجاب كنيد كه به شما وام بدهد بعد هم به هيچ عنوان به شما مزايايي خريد خانه نظير گرين كارت يا سيتيزني نميدهد بعد هم در امريكا خانه به شكله ايران نيست كه خرجي نداشته باشد شما اگر condo يا townhouse بخريد بايد ماهيانه مبلغي به اسم hoa بدهيد كه اين مبلغ از خانه اي به خلنه ديگر متغير است و نميتوان حدودش را برآورد كرد جداي از اين شما در هر سال بايد مبلغي ماليات بپردازيد كه خب بستگي به عوامل گوناگون دارد درضمن بيمه خونه هم كه بايد داشته باشيد كه اين بستگي باز به ايالت و قوانين آن دارد كه از بيمه ارزان و بيس شروع ميشود تا بيمه هاي بزرگ و گرون در ضمينه خرجهاي ديگه خونه هم كه همه ميدونند در ضمن الان خيلي از افراد از چين و شرق آسيا و هندو ديگر نقاط دنيا هستند كه كش پول دارن و درجا خونه ر حتي گرونتر ميخرند. در ضمن شما اينجا وقتي خونه ميخريد مثله ايران نيست كه خودتون بريد با طرف بنگاه يا ثبت اسناد بلكه اين وكلاي دو طرف يا ريلتور هاي دو طرفند كه درباره خريد خونه باهم طرف هستند خلاصه خريد خونه در امريكا كار چندان راحتي نيست حتي براي افراد ثروتم

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفا منو راهنمایی کنین که برای خرید خونه تو آمریکا به چه مواردی باید دقت کرد؟ مثلا گاها خونه ای با شرایط مشابه و تو یه محله قیمتاشون تفاوت زیادی داره دلیلش چیه؟
    درضمن، هیچ راهی برای شخص غیر resistant برای گرفتن وام برای خرید خونه وجود نداره؟ ما 140 هزار تا نقد داریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد محله Laguna woods توی orange county دارین در اختیارم قرار بدین!
    قیمت مسکن خیلی پایین بود توی این محله
    برای مثال چندتا لینک گذاشتم

لینک 1
    لینک 2
    لینک 3
    لینک 4

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)