صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: کسانی که از دانشگاه Concordia پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Concordia پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa747 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم پاییز (سپتامبر) برای دکترای مدیریت از کنکوردیا پذیرش گرفتم
    اگر کسی مایل بود مدارک ویزا و این قبیل کارها رو با هم پیش ببریم و چک کنیم؛ من فکر میکنم همفکری در این مسیر بد نباشه چون بعضی وقتها کارها گیج کننده میشه...
    راستی سه چهار روز میشه ازشون خواستم نامۀ پذیرشم رو اسکن کنن بفرستن ولی جواب ندادن!! اگه با پست بفرستن چند روز طول میکشه بیاد؟؟ باید واسه CAQ اقدام کنم لازم دارم

سلام
    من هم برای ترم پاییز برای دکترای برق پذیرش گرفتم و مایلم که مراحل انجام کار را با همراهی شما یا دیگر دوستان انجام بدهم

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط murt نمایش پست ها
    سلام
    من هم برای ترم پاییز برای دکترای برق پذیرش گرفتم و مایلم که مراحل انجام کار را با همراهی شما یا دیگر دوستان انجام بدهم
    دوستان، شما برای نظام وظیفه اقدام کردین؟
    میشه مراحلش رو تضیح بدین؟
    یه سری سوال در مورد ویزای تحصیلی هم دارم، اگه موافقید مشکلات هم رو با کمک هم حل کنیم...
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان ، من یکی دو هفته ی پیش پذیرشم تو رشته Applied Computer Science اومد (به خاطر این که استاد نداشتم از قبل thesis based نیست برنامم ) و بهم گفتن که تا اول جولای وقت دارم که َaccept یا decline کنم ، و این موضوع قید شده که اگه تا او موقع بتونم با استادی هماهنگ کنم که قبول کنه واسه ترم پاییز supervisor من بشه اون موقع fund هم اوکی میشه ! خواستم بپرسم کسی همچین شرایطی داشته یا داره ؟به جز ایمیل زدن کار دیگه ای هست که بتونم بکنم ؟ به 5 6 نفرم میل زدم اما جواب نمیدن تنبلا

Junior Member

سلام
    از دوستاني كه براي فال 2013 از كونكورديا پذيرش دارند و عازم مونترال هستند،‌اگر قصد اجاره آپارتمان دارند خواهش مي كنم پيام بدند تا در مورد شرايط و هماهنگي هاي لازم جهت هم خونه شدن صحبت كنيم . مرسي

سلام من 15 aug پروازم اول میره toronto بعد از اونجا با یک پرواز دیگه میرم مونترال حالا این سوال برام پیش اومده که مراحل گرفتن study permit توی فرودگاه toronto یا montreal؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط murt نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست من،
    من هم اتفاقا برای دکترا برق پذیرش گرفتم البته با این تفاوت که برای ترم ژانویه هست و الان برای ویزا و CAQ اقدام کرده ام منتظرم تا جواب آنها بیاید. ممنون میشوم اگر با هم بیشتر آشنا بشویم من یک سری سوالات برای ادامه کار دارم. لطفا پیغام خصوصی خود را چک نمایید.
    با تشکر
    محمد اکبری

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط golnoush7124 نمایش پست ها
    سلام من 15 aug پروازم اول میره toronto بعد از اونجا با یک پرواز دیگه میرم مونترال حالا این سوال برام پیش اومده که مراحل گرفتن study permit توی فرودگاه toronto یا montreal؟؟؟؟؟؟؟؟
    قانون : your study permit will be issued at the port of entry
    در اولین ورود برای شما study permit صادر میشه. یعنی میشه تورنتو برای شما

Junior Member

سلام
    منم رشته مالی در مقطع فوق لیسانس خوندم
    میتونید راهنماییم کنید در مورد اینکه چه طوری پذیرش گرفتید

ممنون

Junior Member

سلام
    کسی می دونه که برای اینکه غیر حضوری واحد انتخاب کنبم چه کار باید کرد و اینکه آیا اگر بعد از 3 سپتامبر دانشگاه برسیم باید ازشود نامه ی Late arrival داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabena2013 نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه که برای اینکه غیر حضوری واحد انتخاب کنبم چه کار باید کرد و اینکه آیا اگر بعد از 3 سپتامبر دانشگاه برسیم باید ازشود نامه ی Late arrival داشته باشیم؟
    سلام،
    من M.Eng از برق و کامپیوتر پذیرش گرفتم و توی نامه ادمیشن یه DNE یا Did Not Enter Deadline داره که ۱۶ سپتامبره، من از رئیس دپارتمان ( زنگ زدم ) پرسیدم گفتن که تا اون تاریخ بیاین هم حله. شما هم پیشنهاد می کنم تماس بگیرین و بپرسین از دانشکدتون.

دوستان، من و چنتا از دوستای دیگم M.Sc اپلای کرده بودیم ولی به هممون M.Eng دادن! خواستم بپرسم پذیرش شما چجوری بوده و اینکه اگه M.Eng گرفتین تونستین ( یا میشه؟ ) تبدیلش کنین به M.Sc، و اینکه چجوری‌؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)