صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 103

موضوع: زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط light_dream نمایش پست ها
    اگر کسی بعد از اینکه ویزا گرفت . بعد از تاریخی که در ای-20 ذکر شده وارد امریکا بشه مشکلی پیش میاد؟ ممنون از جوابتون
    منم دقیقا این دغدغه رو دارم. چون ویزام برای فال 2012 هست و مالتیپل ولی می خوام دیفر کنم برای بهار. ظاهرا اینجوریه که دانشگاه یه آی بیست جدید میده، ولی من یجا خوندم که بهتره دلیل منطقی داشته باشی برای دیر رفتن!! اینم لینکش
    http://redbus2us.com/i-got-visa-for-...r-spring-2010/

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrafiee نمایش پست ها
    منم دقیقا این دغدغه رو دارم. چون ویزام برای فال 2012 هست و مالتیپل ولی می خوام دیفر کنم برای بهار. ظاهرا اینجوریه که دانشگاه یه آی بیست جدید میده، ولی من یجا خوندم که بهتره دلیل منطقی داشته باشی برای دیر رفتن!! اینم لینکش
    http://redbus2us.com/i-got-visa-for-...r-spring-2010/
    بله دلیل میخوان مثلا اینکه کلیر نشدی البته اگر یک اتفاق اورژانسی هم پیش بیاد ممکنه اما باید دانشگاه موافقت کنه.در برخی موارد اگه پذیرش رو دیفر کنن فاندرو نمیکنن.این رو هم در نظر بگیرین.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    شما فکر کنم مشکل ویزاهای سینگل رو ندارید، اونا تا سه ماه وقت دارن که خارج بشن و برن و ثبت نام شون رو بکنن و بعدش دیگه هی پشت سر هم تمدید می شه، شما خیلی وقت داری ، در ضمن این مسئله چون مسئله جدیه ، اگر مشکل ای وجود داشت خود همون آفیسرها بهتون می گفتن و خیالتون راحت که هیچ مشکلی نیست
    دوست عزیز از زمانی که در سایت اعلام میکنن کلیر شدیم گویا 4 ماه وقت داریم پاسو بدیم سفارت ویزا بخوره و بعد از اون 3 ماه وقت داریم وارد آمریکا بشیم.درسته؟یعنی 7 ماه فرصت داریم بعد اینکه کلیر شدیم؟چون من میخوام دیگه برای این ترم پاییز نرم و طوری ویزام رو بگیرم که برای ترم بعد یعنی تو ژانویه برسم اونجا.در ضمن دانشگاه میتونه بفهمه من چه تاریخی کلیر شدم؟چون نمیخوام زمان واقعی رو بهشون بگم که بتونم دیفر کنم و بگم من کلیر نشده بودم که زودتر بیام!!میشه اینجوری؟
    ویرایش توسط moonlight : August 5th, 2012 در ساعت 08:28 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز از زمانی که در سایت اعلام میکنن کلیر شدیم گویا 4 ماه وقت داریم پاسو بدیم سفارت ویزا بخوره و بعد از اون 3 ماه وقت داریم وارد آمریکا بشیم.درسته؟یعنی 7 ماه فرصت داریم بعد اینکه کلیر شدیم؟چون من میخوام دیگه برای این ترم پاییز نرم و طوری ویزام رو بگیرم که برای ترم بعد یعنی تو ژانویه برسم اونجا.در ضمن دانشگاه میتونه بفهمه من چه تاریخی کلیر شدم؟چون نمیخوام زمان واقعی رو بهشون بگم که بتونم دیفر کنم و بگم من کلیر نشده بودم که زودتر بیام!!میشه اینجوری؟
    به دلایلی که قبلا در تاپیک دیگری براتون گفتم بهتره که تحصیلتون رو زودتر شروع کنید و عقب نیاندازید تا با موارد دیگه ای که گفته بودین تداخل پیدا نکنه...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان expiration ویزای من 16 April زده. من برای ترم summer می خواهم برم. تو calender دانشگاه شروع ترم رو زده 13 می. الان من می تونم مثلا 13 April برم؟ این 3 روز قبل انقضای ویزا مشکل ایجاد نمیکنه؟ میشه از immigration office -بخوام که تاریخ I-20رو مثلا زودتر بزنن؟
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

سلام

من امروز مصاحبه داشتم خیلی خوب پیش رفت و گفت شما واجد شرایط گرفتن ویزا هستیذ اما چون زمان کنفرانستون 13june 2013 fبوذ بهم گفت الان ویزا رو بزنم تو پاست تا سه ماه باید بری اما چون بیشتر از سه ماه زمان داری تا زمان کنفرانس این برگه صورتی رو بگیر دوم ماه و یا سه ماه قبل سفرت پاسپورتتم با این برگه بیا تا ویزا بزنیم. حالا به من شمارهای هم نداد که بگم کلیرینس؟؟؟؟حتی رو برگه نوشت come back later و ذور اون ادرس سایت adminstritive prosseing هم دایره کشید/ اما اصلا حرفی از اینکه برو اینجا چک کن نزد/ روی فرمم ds-160 یک شماره نوشته 555-1-493 ,واسه همین شک کردم ایا شمارههای کلیرینس ای شکلیه؟؟؟؟ اما اصلا حرفی یا اشاره بهش نکرد شفاهی میشه منو راهنمایی کنیذ ممنون میشم

Junior Member

سلام من ویزا تایپ b1 برای شرکت در کنفرانس از سفارت امریکا انکارا گرفتم/ کنفرانس من 13 جون است و من در فرم زمان سفر 9 جون نوشتم/افیبسز به من گفت 3 ماه حتی یک ماه مونذه به سفرت بار پاسپورتت که ویزا
    بزنیم در ضمن کلیرینس هم نخورذم. سوال من اینه اگه 2 ماه قبل از تاریخی که اعلام کردم واسه سفرم برم امریکا تو فرودگاه ممکن مشکلی پیش بیاذ ؟ ویا بهترین زمان ورود کیه؟ ممنون

Junior Member

سلام، من مجبور شدم پذیرشِ ترم بهار رو دیففر کنم برای پاییز. ای-۲۰ جدید رو هم برای سفارت فرستادم و جواب اومد که تا ۲۸ فوریه وقت داری پاسپورتت رو بیاری. منم همین کار رو کردم. الان ویزا گرفتم. تاریکه صدور مارچ ۳ هست و انقضا هست ۲۶ می. در حالیکه که کلاس من آگوست ۲۴ شروع می‌شه. یعنی‌ من مجبورم ۳ ماه قبل از شروع کلاس وارد آمریکا بشم. از اون طرف شنیدم ۳۰ روز زودتر از شروع کلاس نمی‌شه وارد شد! الان من باید چی‌ کار کنم؟ یعنی‌ خود سفارت وقتی‌ ویزا رو صادر می‌کرده برای من به این موضوع توجه نکرده!؟ کسی‌ اطلاعات یآا تجربه مشابه داره

Junior Member

من ویزای b1 گرفتم واسه یک کنفرانس 13 june است اما می خواستم یک ماه قبلش وارد شم و بگردم اما تایپ ویزام فقط b1 است ایا تو فرودگاه اجازه ورود میدن؟؟؟؟؟؟ مشکلی پیش نمی یاد

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mk2001 نمایش پست ها
    سلام، من مجبور شدم پذیرشِ ترم بهار رو دیففر کنم برای پاییز. ای-۲۰ جدید رو هم برای سفارت فرستادم و جواب اومد که تا ۲۸ فوریه وقت داری پاسپورتت رو بیاری. منم همین کار رو کردم. الان ویزا گرفتم. تاریکه صدور مارچ ۳ هست و انقضا هست ۲۶ می. در حالیکه که کلاس من آگوست ۲۴ شروع می‌شه. یعنی‌ من مجبورم ۳ ماه قبل از شروع کلاس وارد آمریکا بشم. از اون طرف شنیدم ۳۰ روز زودتر از شروع کلاس نمی‌شه وارد شد! الان من باید چی‌ کار کنم؟ یعنی‌ خود سفارت وقتی‌ ویزا رو صادر می‌کرده برای من به این موضوع توجه نکرده!؟ کسی‌ اطلاعات یآا تجربه مشابه داره
    ویزای شما مالتیپل هست و یا سینگل؟
    معمولا سفارت دقیقا به این تاریخ ها توجه میکنه و امکان نداره در این خصوص اشتباه بشه.
    شما در این خصوص به خود سفارت ایمیل بزنید.
    ...
    من شنیدم که اگر زودتر از 30 روز وارد شید در فرودگاه ایالات متحده، دیپورت میشید.