صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103

موضوع: زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط frotanpour نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خانمم الان تازه رفته آمریکا. ویزای خودم اف 2 هست و حدود 2 ماه وقت دارم وارد آمریکا بشم. سوالم اینه که آیا اگه من نتونم تا اون تاریخ وارد آمریکا نشم آیا دوباره می تونم درخواست ویزا بدم؟ یا اینکه اگه یک بار ویزا بدن و نری دیگه ویزا نمیدن؟
    نه فقط ویزاي قبلي اكسپاير ميشه و روز از نو روزي از نو. بايد مجدد براي ويزا اقدام كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    تو i20نوشته نباید دیرتر از 2 زانویه 2014 بیای دانشگاه. حالا به نظر شما من از الان برای کی وقت سفارت بگیرم؟
    هر چه سريعتر & زودتر!

Senior Member Moj85 آواتار ها

دوستان اگه ویزام حاضر شه بعداز صدورش فقط تا ۳ماه فرصت دارم وارد شم؟یا ۱ماه؟بستگی به مولتی‌ یا سینگل بودنشه؟
    یعنی‌ اگه ای۲۰ ۱ژانویه باشه قبل ۱دسامبر نمی‌شه رفت نه؟
    اگه این ۱دسامبر زمانی‌ باشه که ویزام از صدورش ۳ ماه گذشته چی‌؟ یعنی اگه ویزا و بگیریم تا کی وقت داریم بریم که باطل نشه؟
    وای اصن خودمم نفهمیدم چی‌ پرسیدم ساری من این قانون تاریخ هارو قاط زدم
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    دوستان اگه ویزام حاضر شه بعداز صدورش فقط تا ۳ماه فرصت دارم وارد شم؟یا ۱ماه؟بستگی به مولتی‌ یا سینگل بودنشه؟
    یعنی‌ اگه ای۲۰ ۱ژانویه باشه قبل ۱دسامبر نمی‌شه رفت نه؟
    اگه این ۱دسامبر زمانی‌ باشه که ویزام از صدورش ۳ ماه گذشته چی‌؟ یعنی اگه ویزا و بگیریم تا کی وقت داریم بریم که باطل نشه؟
    وای اصن خودمم نفهمیدم چی‌ پرسیدم ساری من این قانون تاریخ هارو قاط زدم
    بله اعتبار ويزا 3 ماه است و تا سه ماه بعد از صدور آن اعتبار دارد

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

نمیدونم اینجا مناسبه برای سوالم یا نه؟

من 12 ژانویه درسم شروع میشه اما میخوام 1 ماه زودتر برم ، یعنی 12 دسامبر ...
    از اونجایی که دسامبر 31 روز هست و قانونا من حق دارم 30 روز مونده به شروع درسم وارد بشم ، آیا اگر 12 دسامبر وارد بشم واسم مشکلی پیش میاد ؟
    منو دیپورت میکنن؟ یا اینکه تا فردای اون روز باید توی فرودگاه بمونم ؟
    یا اونقدر سخت نمیگیرن ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

١٢ ژانويه كه نمي تونه شروع كلاسهاي شما باشه چون يكشنبه هست. به هر حال ملاك قانوني تاريخ I20 شما هست نه تاريخ شروع كلاسها. در مقررات وزارت خارجه و وزارت امنيت ملي تصريح شده شما زودتر از ٣٠ روز مونده به تاريخ I20 نمي تونيد وارد آمريكا بشيد. از هواپيما كه پياده بشيد، مستقيما بايد بريد قسمت كنترل پاسپورت و افسر CBP يا به شما اجازه ورود ميده يا نميده. اينجوري نيست كه بتونيد توي محوطه ترانزيت بمونيد تا تاريخ مورد نظر برسه. در پستهاي قبلي در مورد پروسه ورود به آمريكا و مقررات مربوطه توضيح كامل هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دارم و وقت زیادی ندارم! لطفا جواب بده هر کی واقعا بلده! من نامه Late arrival نتونستم از دانشگاه بگیرم و تا 8 ام ژانویه باید وارد دانشگاه می شدم! ولی فکر کنم تا 17 ژانویه طول می کشه. کسی می دونه که این فاصله 9 روزه برام مشکل زا خواهد شد یا نه در فرودگاه؟
    Practice makes perfect

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanWVU نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم و وقت زیادی ندارم! لطفا جواب بده هر کی واقعا بلده! من نامه Late arrival نتونستم از دانشگاه بگیرم و تا 8 ام ژانویه باید وارد دانشگاه می شدم! ولی فکر کنم تا 17 ژانویه طول می کشه. کسی می دونه که این فاصله 9 روزه برام مشکل زا خواهد شد یا نه در فرودگاه؟
    خیلی خیلی ریسکیه که بخوای بری... ولی بودن مواردی که نداشتن و رفتن و تو فرودگاه هم چیزی ازشون نخواستن چون Sevis اکتیو بوده و گفتن که تا یک ماه بعدش میشه اومد. اما مشکل اینجاست که دانشگاه رو می خوای چیکار کنی؟ اگر بگن ما که گفتیم دیر نیا!

در مورد ASU که یک ساعت هم Late نمیده دیدم که کسی پارسال 2 هفته با همین روش رفت و آخرش مجبور شد کلی از استادا نامه و مجوز و اینجور چیزا بگیره... فاند TA اش هم پرید و مجبور شد پول شهریه بده ولی بعد از یک ماه دوباره TA شد و شهریه هم refund شد...! خلاصه پیشنهاد می کنم بی گدار به آب نزنی و حسابی تحقیق کنی!

هر جور شده یه نامه جور کن... حتی یه ایمیل هم باشه کافیه!!! کاربر Harrison رو یادته؟ اون هم مشکل شما رو داشت و دانشگاه گفته بود یه هفته دیگه اومدی اومدی وگرنه نیا و با همون نامه هم سفارت ویزاش رو داد هم تونست بره... البته می گفت تو فرودگاه چیزی ازش نخواستن.

این رو بخون : این! و این!

از طرفی این رو هم بخون: این!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

دوستان راهنمايي كنين
    اين طور كه من متوجه شدم فرم ds2019 تا يك ماه از زمان تاريخ درج شده اعتبار داره هرچند چيزي در اين مورد خودشون ذكر نكردن
    حالا يه نامه اي همراه اين فرم ارسال كردن كه ظرف ا ١٥ روز از تاريخ مزبور بايد خودتون و به visa office انها معرفي كنين
    پس عملا فقط ١٥ روز زمان داري كه وارد امريكا شي و ديرتر از اون به مشكل مي خوري ؟؟؟

سوال ديگه اينكه late arrival تا چند روز حساب ميشه اگه ١٠ روز تاخير داري نامه نياز هست يا اگه فرم ٢٠١٩ هنوز اعتبار داره بازم نامه نياز هست؟؟؟
    مرسي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ببخشید دوستان فکر میکنم سوال ام تکراری باشه ولی پست ها رو که خوندم جواب های مختلفی بود نفهمیدم کدوم درسته.
    سوالم اینه که تا چند وقت بعد از گرفتن ویزای دانشجویی میشه وارد آمریکا شد.میدونم قانونش 3 ماهه ولی تو پست های دوستان خوندم که بهتره زودتر از یک ماه به شروع دوره وارد نشین. آیا این درسته؟ سوال دیگه ام اینه که معمولا چند وقت قبل از شروع کلاس ها وقت ویزا بگیریم بهتره. میدونم که قانونا هر وقتی میشه رفت ولی باز تو پست ها خوندم که بعضی آفیسر ها گیر میدن که چرا انقدر زود اومدی؟!!! (موردی که خوندم مال ارمنستان بود) اگر احیانا جای پست ام تو این تاپیک نیست عذرخواهی می کنم بذارین به پای تازه واردی