صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103

موضوع: زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب براي ورود به امريكا پس از صدور ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mermaidia نمایش پست ها
    سلام‌ به همه
    من یه سوالی دارم که نمیدونم کدوم قسمت فروم‌باید بپرسم
    من میخوام بلیط رزرو کنم برای ۵جولای...شروع کلاسم ۱۸ اگوست(تاریخ درج شده در i20)..‌‌
    افیسر موقع مصاحبه به من گفت که ۱ماه قبل این تاریخ میتونم وارد امریکا بشم...الان من هنوز پاسم رو دبی نفرستادم بخاطر مشکلات سخت افزاری سفارت دبی نفرستادم empost....
    میشه راهنمایی کنین من رو که ایا زودتر از ۱ماه قبل شروع کلاسها میتونم وارد امریکا بشم؟؟؟!
    ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنین..
    سلام
    اون یه ماه ربطی به شروع کلاسا نداره. شما یک ماه زودتر از تاریخ درج شده در I-20 میتونید وارد آمریکا بشید. حالا ممکنه تاریخ درج شده همون تاریخ شروع کلاسا باشه ممکنه زودتر باشه.
    اگر تاریخ درج شده 18 آگوست هست شما از ساعت 12 بامداد 18 جولای اجازه ورود به آمریکا رو دارید نه زودتر.
    ... Threatened by shadows at night

سلام دوستان.
    تاریخ I-20 من 14 آگوست ه ولی شروع کلاسام 24 آگوسته و 21 م اورینتیشن (اینا تو I-20 نیومده).
    سوال اینه که من بلیط هواپیما رو بگیرم برا 17 آگوست مشکلی پیش میاد؟ باید نامه بگیرم ؟
    ممنون

سلام دوستان
    تاریخ I-20 من 25 آگوست هست. ولی میخوام 3 سپتامبر برم (با دانشگاه هماهنگ کردم و قراره نامه late arrival بگیرم)
    امروز ایمیل کلیرم اومده و مطمئن هستم سینگل هست. میخوام ببینم کی برای پیکاپ اقدام کنم که خیلی زودتر از تاریخ پروازم نباشه؟

اصولا حدا کثر چند روز بعد از صدور ویزا اجازه دارم وارد امریکا بشم؟
    سوال دوم اینکه من الان از توی اکانتم courier receipt رو پرینت گرفتم، آیا مجبورم در آینده نزدیک بدم واسه پیکاپ یا اینکه میتونم مثلا ک ماه دیگه بدم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ I-20 من 25 آگوست هست. ولی میخوام 3 سپتامبر برم (با دانشگاه هماهنگ کردم و قراره نامه late arrival بگیرم)
    امروز ایمیل کلیرم اومده و مطمئن هستم سینگل هست. میخوام ببینم کی برای پیکاپ اقدام کنم که خیلی زودتر از تاریخ پروازم نباشه؟

اصولا حدا کثر چند روز بعد از صدور ویزا اجازه دارم وارد امریکا بشم؟
    سوال دوم اینکه من الان از توی اکانتم courier receipt رو پرینت گرفتم، آیا مجبورم در آینده نزدیک بدم واسه پیکاپ یا اینکه میتونم مثلا ک ماه دیگه بدم؟
    اگه ویزاتون سینگل هست سه ماه بعد ایمیل کلیرنس فرصت داری پیک آپ کنی و سه ماه هم از صدور ویزا فرصت داری وارد آمریکا بشی

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

من سوالی رو از سفارت امریکا در ایروان در خصوص اینکه اگر کسی بخواد یک سال دیگه به امریکا بیاد می تونه الان برای مصاحبه بیاد پرسیدم که دوست داشتم پاسخ رو با شما دوستان به اشتراک بزارم.
    We recommend that applicants schedule their interviews well in advance of their planned travel date, since administrative processing may take several months in some cases. Due to high demand, administrative processing is currently averaging about 3-7 months, but can take more or less time depending on the case.
    If the application is approved by the consular officer and does not require additional administrative processing, the officer will give you the choice to have the visa printed within 2-3 business days, or to return later for your visa in order to allow you to travel more than three months after your interview.

From the date the visa is printed, they have three months to enter the United States. Therefore, it is important that they specify their planned travel date to the consular officer and consular section staff.

If your case requires additional administrative processing, you may return your passport for visa issuance before the date indicated next to your case number on our website (typically about four months after the processing completion date). Since you will have three months from the date of issuance to enter U.S., this effectively provides you with a seven month window in which to travel following your administrative processing.

We understand that this can be confusing and cause uncertainty. If the travel date is not flexible (such as for a wedding, conference, graduation etc…), our best advice is to apply at least seven months before their planned travel date.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

سلام دوستان.
    من 21 آگوست کلیر شدم. ویزام توریستی. چقدر فرصت دارم پیک آپ کنم؟ و به نظر شما اوایل مهرماه وقت خوبی هست برای رفتن به آمریکا؟؟

Junior Member

با سلام

من مدتی پیش فایلی از این سایت دانلود کردم که مهلت ورود کسانی را که ویزای دانشجویی سینگل دارن را روی یک نمودار بررسی کرده بود. کسی از دوستان اون فایل را داره یا لینک اون فایل رو میدونه کجاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Executive Management University of Tehran

دوستان از زمانی که شخصی کلیر میشه (ویزای توریستی) چقدر وقت هست برای فرستادن پاسپورت به سفارت برای صدور ویزا؟ آیا هنوز قانون یک ماه مهلت ورود به امریکا از روزی که ویزا صادر میشه وجود داره؟ قبلاً این مهلت ها به ترتیب یک ماه و سه ماه بود... آیا هنوز هم همینطوره؟

Junior Member

سلام دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه
    من تازیخ I20 خورده August 21 و میخوام برای 19August بلیط بگیرم. میخواستم بدونم این یکی دو روز هم مشکل ساز میشه؟
    اگه کسی رفرنس از این قانون رو داره برام بذاره ممنون میشم. چون بعضیا میگن قانون homeland security هست بعضیا میگن قانون وزارت خارجه
    متشکر

Junior Member

سلام دوستان، آیا f2 میتونه دیرتر از f1 وارد آمریکا بشه؟ و اگه آره، چقدر دیرتر؟ در ضمن ما کیس نامبرمون تو سفارت یکی بود این به این معنی نیست که حتما باید با هم وارد بشیم؟