صفحه 2 از 129 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1282

موضوع: در مورد I-20

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : what's admission letter and its difference with I20

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudian
    استاد من گفت که برات RA گرفتم . می خواستم بدونم آیا دانشکاه برای RA نامه جداگانه صادر می کنه یا توی I20 می نویسند
    معمولاً يا توي admission letter توضيح داده شده با توي يك ميل جداگانه بهش اشاره مي كنن ولي حتماً توي I-20 نوشته مي شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا 120 روز زودتر از تاریخ ورود در I-20

مساله اینه که شما زودتر از ۳۰ روز قبل از شروع ترم نمی‌تونید وارد آمریکا بشید. از طرفی ویزای شما هم ۹۰ روز بیشتر اعتبار نداره، در نتیجه اگر ویزا رو زودتر از ۱۲۰ روز قبل از شروع ترم بگیرید، ویزای شما قبل از زمانی که شما بتونید وارد آمریکا بشید منقضی خواهد شد. طبق سایت امور کنسولی آمریکا شما اگر زودتر از ۱۲۰ روز قبل از شروع ترم برای ویزا اقدام کنید، کنسول‌گری ویزای شما رو نگه می‌داره و ۱۲۰ روز قبل از شروع ترم صادر می‌کنه. باز بر طبق همین وب‌سایت کنسول‌گری ممکنه از فاصله‌ی زمانی بین روزی که شما برای ویزا اقدام کردید تا روزی که ویزا رو بتونه صادر کنه برای اموری مثل clearance استفاده کنه.

خلاصه‌ی چیزی که من فهمیدم اینه که ما می‌تونیم قبل از ۱۲۰ روز از شروع ترم هم برای ویزا اقدام کنیم ولی حتی اگر clearance ما زود انجام بشه، کنسول‌گری زودتر از ۱۲۰ روز قبل از شروع ترم ویزا رو صادر نخواهد کرد.

پیش فرض accept نكردن و دريافت I20

من يه دانشگاهي رو accept نكردم ولي برام I20 فرستاده، مشكلي پيش مياد؟

پیش فرض پاسخ : accept نكردن و دريافت I20

سلام،

شما bank statement فرستاده بودین براشون؟ اگه فرستاده باشی، در صورت اخذ پذیرش بدون همانگی با شما i-20 صادر میشه. به نظر میاد اگه فاند نداشته باشین، مشکلی نباشه. ولی بهتره برای احتیاط هم که شده سریه تر کنسلش کنین تا وقتی که می رین برای مصاحبه فقط یک i-20 برای شما صادر شده باشه.

موفق باشید

If you wish it, It is no dream

من bank statement نفرستاده بودم ولي offer دانشگاه با فاند بود. چه جوري مي تونم cancel كنمش؟

مرسي

ظاهرا برایه بضی دیگم همچین مشکلی پیش اومده؛ I-20 رو براشوم پست کن و با ایمیل با خبرشون کن چون قبول نکرده بودی مشکلی پیش نمیاد اما حتما پس بفرست که کنسلش کنن و چندتا I-20 نداشته باشی

نميشه با ايميل بهشون بگم كنسل كنن؟ يا حتما بايد يه پول TNT واسش كنار بذارم؟

نه بابا چرا TNT دیگه که زمانش برات مهم نیست با پست معمولی بفرست فقط بهشون بگو که یه کسه دیگرو جایگزینت کنن

بچه ها من ایمیل زدم به intenational centre اون دانشگاه و قضیه رو گفتم، اونا هم جواب دادن:
    Thank you for letting us know. Please just destroy the I-20.

شما هم ایمیل بزنید ایشالله که حل میشه.

Junior Member

پیش فرض برای درخواست ویزا 2 هفته وقت کافیه؟

سلام
    من یه بار در ماه می در دوبی مصاحبه شدم و متاسفانه رد شدم. الآن یه وقت از سفارت قبرس گرفتم برای 29 جولای. با توجه به اینکه تاریخ ذکر شده روی فرم I-20 من 13 آگوست هست،
    - به نظرتون می تونم با همون I-20 برم مصاحبه یا چون تاریخ مصاحبه به تاریخ I-20 نزدیکه، رد میشم؟
    - دانشگاه گفته می تونم تا 25 آگوست خودم رو برسونم. آیا باید یه I-20 جدید بگیرم؟ یا یه نامه بگیرم که همینو بگه، کافیه؟
    اگه ترم رو Defer کنم و یه I-20 جدید بگیرم،
    - باید دوباره وقت سفارت بگیرم؟
    - آیا شماره SEVIS IDمن عوض میشه و باید دوباره 100$ پول بدم؟

بعضیا می گن اگه 6 ماه بعد از مصاحبه اولی برم مصاحبه، سوابق رد شدنم از سیستم کامپیوتری دولت آمریکا پاک می شه. البته من خیلی بعید می دونم! شما چیزی می دونید؟

خواهشنا به سوالات من جواب بدین (حتی یکیش!!) و خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین!

با تشکر فراوان
    نسیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)