صفحه 4 از 129 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1282

موضوع: در مورد I-20

پیش فرض پاسخ : من I-20 از یه دانشگاه دارم که TOEFL الزامی نیست، بدون تافل مشکل پیدا می ک

خوب اگه خودشون تو مدارکشون نخواستن که موردی نداره.
    در ضمن باهاتون هم که مصاحبه تلفنی کردند
    نگران نباشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : من I-20 از یه دانشگاه دارم که TOEFL الزامی نیست، بدون تافل مشکل پیدا می ک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    خوب اگه خودشون تو مدارکشون نخواستن که موردی نداره.
    در ضمن باهاتون هم که مصاحبه تلفنی کردند
    نگران نباشید
    ممنونم از جواب شما، اما سفارت به این موضوع اهمیت میده که دانشگاه گفته انگلیسیش در حد نیازه ما هستش ؟ آخه همه دنبال toefl هستن حتی یکی از دوستان سراغ دارم بدون تافل پذیرش گرفت اما برای سفارت تافل گرفت (البته توی I-20 تون ننوشته بود انگلیسیش برای ما کافیه)

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : من I-20 از یه دانشگاه دارم که TOEFL الزامی نیست، بدون تافل مشکل پیدا می کنم؟

والا من کسی میشناختم که عموش استاد بود تو یه دانشگاهی و بدون تافل بهش پذیرش با فاندم داد ولی سفارت این موضوع را بهانه کردو ردش کرد. ولی شما بقول Countdown خوف نکن برو جلو. ;D
    What Goes Around...Comes Around

خب دو حالت داره:
    یا میتونید امتحان تافل بدین که خیالتون راحت میشه
    یا فرصت امتحان دادن ندارید که خب کاری نمیشه کرد. شاید بتونید از دانشگاه تاییدیه بگیرین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : من I-20 از یه دانشگاه دارم که TOEFL الزامی نیست، بدون تافل مشکل پیدا می کنم؟

یکی از دوستان براش همچین حالتی پیش اومد که البته اون برای undergraduate میرفت که بعد از یک سری اقدامات مشکلش حل شد.
    در ضمن پیغام خصوصیت رو چک کن.

saeede83
    Guest

معمولا کسانی مشکل پیدا می کنن که در I-20 شون اون مورد که در مورد زبان هست نوشته شده باشه که شرایط رو ندارین. اگه در I-20 شما قید شده که شرایط زبان رو دارید بعید می دونم به مشکلی برخورد کنید

Senior Member

پیش فرض در مورد I20

من یه سوال کلی داشتم : دانشگاهها پس از اینکه به شما گفتن پذیرفته شدید خودشون I20 رو می فرستند؟ به چه آدرسی؟ می شه ازشون خواست به آدرس دیگه ای غیر از آدرسی که هنگام application دادیم بفرستند؟ اینکه بعضی گفتند خواستند اول بفرستند اروپا و بعد برای ایران ارسال شه به چه دلیلیه؟

پیش فرض پاسخ : در مورد I20

بله خود دانشگاه براتون I20 رو به آدرسي كه در رزومه و application form‌دادين مي‌فرستند. مگر اين‌كه قبلش با ايميل يا هر طريق ديگه‌اي بهشون اطلاع بدي كه آدرستون عوض شده. ولي را معمولش اينه كه مستقيم واسه خودتون بفرستند. ولي بعضي‌ها ممكنه بدليل عدم اطمينان به پست اينجا بخوان به يه آدرس اروپايي بره و اقوامشون از اونجا مثلاً با DHL براشون بفرستن ايران. من حدسم اسنه ولي تا حالا نشنيدم كسي اين كارو بكنه.

در مورد من که ISO یا همون International Services Office یه ایمیل جداگانه بهم زد و آدرس و یه سری اطلاعات دیگه رو خواست تا واسشون بفرستم. در ضمن حتما بهشون بگو که I-20 روت با DHL برات بفرستن.

اینم پاراگراف اول متن ایمیلی که بهم زدند. البته کل میل خیلی طولانی بود.

ATTENTION! Read this entire e-mail carefully. Please reply to this e-mail and give us your complete mailing address and your name as it appears in your passport (surname/family name and given names). We would like to be sure that your documents are sent to the correct address and the name on your passport matches the name on your I-20.

Please tell us if you would like your documents sent by air mail or by express mail. Please see below for additional information we require for express mail.

saeede83
    Guest

معمولا بعد از اینکه شما پذیرش رو قبول کردین دوباره آدرس رو باهاتون چک می کنن.
    من خودم I-20 ام رو فرستادن کانادا تا یکی از دوستام برام بفرسته چون دانشکده گفت ما فقط با fedex می فرستیم و ایران fedex نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)