صفحه 5 از 129 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1282

موضوع: در مورد I-20

پیش فرض پاسخ : در مورد I20

یه دلیل اساسی که میگن اول از آمریکا بفرستیم یه جای دیگه و اونها واسه شما بفرستن ایران اینه که برخی از نامه ها از آمریکا به ایران به دلیل حساسیتهای موجود (سیاسی)، به شدت با تاخیر مواجه میشن و یا به فرستنده برگشت میخورن. من خودم 2 بار این بلا سرم اومد و هر بار برگشت خورد تا نهایتا دفعه سوم به دستم رسید.
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

با این وضعیت جالب پست به ایران، اگه I20 گم بشه، میشه از دانشگاه درخواست کرد یه I20 جدید بفرسته ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR
    با این وضعیت جالب پست به ایران، اگه I20 گم بشه، میشه از دانشگاه درخواست کرد یه I20 جدید بفرسته ؟؟؟
    Yes, you can ask new I-20. Moreover, You can ask them to sent a new one to another address. Then, they may accept to invalidte the first one and send another to the new address. This new address can be in a third-party country to bypass the clearance process
    Do not mistake coincidence for fate

Senior Member

امیدوارم این مطلبی رو که عنوان می کنم تکراری نباشه. (البته گشتم چیزی مشابه پیدا نکردم.)
    یکی از دانشگاههایی که من دارم apply می کنم و با استاد هم به توافق رسیدم فقط سال اول فاند می ده و فرم I20 که می ده فقط برای سال اول هست میزان ساپورت مالی. البته بعد از سال اول دانشجوها خودشون باید از استاد ها فاند بگیرند. (که منم از یه استاد می گیرم) مشکل و سوالم اینه که با توجه به اینکه دانشگاه در I20 که می ده فقط ساپورت مالی سال اول رو ذکر می کنه آیا این مطلب توی ویزا گرفتن اثر داره. اصولا می خوام بدونم معمولا توی I20 ساپورت مالی چند سال ذکر می شه؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

تا اونجایی که من دیدم در اکثر I20 ها فاند فقط برای سال اول قید میشه.(اکثرا دانشگاه فقط برای یه سال فاند رو مشخص میکنه و افراد هر سال باید اونو تمدید کنند) مگر در موارد بسیار نادر که فرد رسما از طرف دانشگاه تونستع برای بیش از یک سال فاندشو تصویب کنه. این عادیه و مشکلی براتون پیش نمی یاد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to Dr. Sysbio:

همونطور که بچه ها گفتند فقط سال اول ذکر میشه-یعنی من غیر از این حالت رو ندیدم- و در ویزا هم مشکلی نیست
    اما اون award letter هستش که توش دیگه قید شده این پول چطوری بشما داده میشه- ایا سالانه هست و بعد با اخذ شرایطی مثل GPA و ... ادامه پیدا میکنه و یا full length of study
    خدارو شکر از من حالت دوم و این نامه رو هم روز مصاحبه نشون دادم- ولی تو ای بیست همون هزینه و cover یکسال رو نوشته

Junior Member

از دوستان کسی می دونه برای مصاحبه سفارت اصل I20 نیاز هست یا کپی آن هم قابل قبوله ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar20
    از دوستان کسی می دونه برای مصاحبه سفارت اصل I20 نیاز هست یا کپی آن هم قابل قبوله ؟
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,12597.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

دانشگاه فرم I20 من رو با US Post service معمولی فرستاده. از دوستان کسی می دونه چه مدت طول می کشه تا بدست من برسه ؟ من سه نوامبر وقت مصاحبه دارم می ترسم تا اون موقع به دستم نرسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar20
    دانشگاه فرم I20 من رو با US Post service معمولی فرستاده. از دوستان کسی می دونه چه مدت طول می کشه تا بدست من برسه ؟ من سه نوامبر وقت مصاحبه دارم می ترسم تا اون موقع به دستم نرسه.
    حدود 6 هفته - به دانشگاهت email بزن بگو این تا مصاحبه دستت نمیرسه و بخواه که یک نسخه دیگر با FedEx به هتلت در کشوری که برای مصاحبه میروی بفرستند.
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)