صفحه 2 از 142 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1417

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام.من هم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میخوام برم سیدنی.ولی نمیدونم چه طور برای همسر و فرزندم در خواست ویزا کنم.تا جایی که من اطلاع دارم سفارت استرالیا این موارد مربوط به فرصت مطالعاتی را ایران انجام نمیده.ایاکسی اطلاعی در مورد داره؟ایا میدونید چه مدارکی برای همسر و فرزند لازم است؟

Junior Member

سلام. كشور مورد نظر براي فرصت مطالعاتي نمره زبان از شما نميخواد اما براي انجام كارها تو وزارت علوم، دانشگاه محل تحصيل شما بايد نمره زبان شما رو تاييد كرده باشه. در مورد آزمون زبان Mche نمره 45 هم مورد تاييد هستش.

من در مراحل اولیه انتخاب موضوع تز دکتری (رشته مدیریت) هستم. میخوام بعد از اماده شدن پروپوزال اولیه برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم ولی چون میخوام برم امریکا و وزارت علوم ساپورت نمیکنه باید یه راهی پیدا کنم که از همون دانشگاه یا استاد فاند بگیرم. به نظرتون چقدر شانس دارم و باید چیکار کنم که شانس بیشتری داشته باشم؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه مراحل اداری وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی چیه؟ یکی از دوستام میگفت که باید وثیقه بذاریم و ...
    تو سایت وزارت علوم که چیزی نیست.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    من در مراحل اولیه انتخاب موضوع تز دکتری (رشته مدیریت) هستم. میخوام بعد از اماده شدن پروپوزال اولیه برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم ولی چون میخوام برم امریکا و وزارت علوم ساپورت نمیکنه باید یه راهی پیدا کنم که از همون دانشگاه یا استاد فاند بگیرم. به نظرتون چقدر شانس دارم و باید چیکار کنم که شانس بیشتری داشته باشم؟
    تا اونجا که من شنیدم وزارت علوم از امسال برای آمریکا، انگلیس و کانادا هم ساپورت می کنه.
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 1363 نمایش پست ها
    من می خوام واسه فرصت مطالعاتی از یکی دانشگاه های آلمان بورس بگیرم می دونین عنوان دانشجوی فرصت مطالعاتی به انگلیسی چی می شه؟
    آیا لازم در همان ایمیل اول در مورد پروپوزالم توضیح بدم؟
    تو subject ميلتون بنويسيد Sabbatical request .و لازم نيست پروپوزالتون رو تو ايميل اول توضيح بديد فقط عنوانشو بنويسيد. اگه خواست بعدش توضيح بديد.

دوست عزیز
    آره اگه کارت پایان خدمت نداری باید وثیقه بذاری. اول باید یه نامه از دانشگاتون ببری وزارت علوم تایید کنه بعد ببری نظام وظیفه و وثیقه بذاری (5 میلیون) و بعد از این مراحل اقدام کنی واسه پاسپورت. وقتی گرفتی می تونی اقدام کنی واسه بقیه مراحل وزارت علوم.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط apply88 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه مراحل اداری وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی چیه؟ یکی از دوستام میگفت که باید وثیقه بذاریم و ...
    تو سایت وزارت علوم که چیزی نیست.
    دوست عزیز
    آره اگه کارت پایان خدمت نداری باید وثیقه بذاری. اول باید یه نامه از دانشگاتون ببری وزارت علوم تایید کنه بعد ببری نظام وظیفه و وثیقه بذاری (5 میلیون) و بعد از این مراحل اقدام کنی واسه پاسپورت. وقتی گرفتی می تونی اقدام کنی واسه بقیه مراحل وزارت علوم.
    موفق باشین

سلام
    دوستان کسی خبر داره که برای فرصت مطالعاتی استرالیا، سفارت نمره زبان لازم داره یا نه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    می خواستم بگم که لطفا این قسمت فرصت مطالعاتی شش ماهه وزارت علوم برای دانشجویان دکتری را بیشتر تحویل بگیرید و فعالش کنید. چون واقعا مبحث مهمی هست. اگر بورسیه باشی که شش الی نه ماه همه پولش را وزارت خونه می ده و اگر هم بورسیه نباشی 50% وزارت علوم می ده. پس فرصت خیلی خیلی مناسبیه برای رفتن به یک کشور خارجی و یک دانشگاه خوب و کسب تجربه هایی که تقریبا مجانی و با هزینه یکی دیگه بدست می آرید. بعدش با ارتباطات و دانشی که پیدا می کنید می تونید کلی واسه آیندتون برنامه ریزی کنید و به دردتون می خوره. چه ایران بمونین و چه به خارج برین. کلا راجع به این قضیه توی اینترنت اطلاعات خیلی کمی می تونین پیدا کنین. تنها وبلاگی که خیلی خوب مراحل انجام فرصت مطالعاتی رو توضیح داده وبلاگ http://experiography.blogfa.com/ است که اگر توش بگردید دوتا پست خیلی خیلی خوب راجع به این امر وجود داره. من خودم برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و در وسط راه هستم. اگر دوستان هر سوالی دارند تا آنجایی که بدونم اماده پاسخگویی هستم. فقط باید بگم که کل فرآیندش یک کمی اذیت داره ولی به نظر من می ارزه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)