صفحه 1 از 278 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

کاربران گرامی

در این تاپیک، بحث و گفتگو در باب ویزا و سفارت، ممنوع است و تنها می توانید به بیان مباحث و مشکلات مربوط به اخذ پذیرش و دعوت نامه بپردازید.

لطفاً جهت پیگیری مسائل مربوط به ویزا، به این تاپیک مراجعه کنید.

نکتۀ مهم: توجه داشته باشید که اگر همفکری شما در مورد دفترخانه ها، منجر به اظهارنظر صریح در مورد نام و نشانی و شمارۀ تماس دفترخانۀ خاصی بشود، به ناچار، حذف پست در دستور کار قرار خواهد گرفت. لطفاً برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود در مورد دفترخانه هایی که با هزینۀ کمتری به شما خدمتی ارائه می کنند، تنها به ذکر این نکته بسنده کنید که اطلاعاتی دارید که دفترخانه ای با قیمت XXX تومان در شهر XXX برای شما XXX را انجام داده است. به این ترتیب، کسانی که تمایل داشته باشند اطلاعات تکمیلی در مورد دفترخانۀ مذکور داشته باشند، به شما پیام خصوصی ارسال می کنند.

با تشکر از همراهی شما
    مدیریت انجمن پذیرش
    ویرایش توسط Mechatronic : September 6th, 2015 در ساعت 04:52 PM
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

یکی از دوستای من که رفت ژاپن واسه فرصت مطالعاتیش و الان هم داره میاد با استاده تماس گرفته بود
    بعدش اینکه معمولا شما نمیتونید استاد رو بعنوان advisor اتنخاب کنید بلکه اونه که باید شما رو بعنوان دانشجوی خودش بگیره
    بعد از تماس با استاد و بحث در مورد موضوع و شرایط دیگه مراحل اداری این کار طی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    یکی از دوستای من که رفت ژاپن واسه فرصت مطالعاتیش و الان هم داره میاد با استاده تماس گرفته بود
    بعدش اینکه معمولا شما نمیتونید استاد رو بعنوان advisor اتنخاب کنید بلکه اونه که باید شما رو بعنوان دانشجوی خودش بگیره
    بعد از تماس با استاد و بحث در مورد موضوع و شرایط دیگه مراحل اداری این کار طی میشه
    سلام این خیلی نکته مهمیه که حتما باید استاد سوپر وایزیر شما باشه و دراین مدت خودش هم همین رو در پذیرشتون بنویسه

Senior Member maryamf آواتار ها

دوستان من هم که فرصت 6 ماهه رفتند، با استادا تماس گرفتند و CV براشون فرستادند. شما در مورد کاری که قراره اونجا انجام بدین معمولا خودتون باید پروپوزال بدین(اینطور که من از دوستانم که رفتند شنیدم) که البته معمولا بخشی از کارتون هست که مرتبط با نوع کار اونها هم هست یا تو همون فیلد کاری اونا هست. البته خیلیا فیلد کاریشون تو این فرصت، بخشی از تز دکتراشون نبوده ولی اگه یه پروپوزالی آماده داشته باشین که بتونه کار تز دکتری رو جلو بندازه، خیلی براتون خوب می شه، چون تو این 6 ماه می تونین مقاله هم بدین و ...

Senior Member

سلام
    من می خوام بیشتر راجع به فرصت مطالعاتی بدونم.
    من الان دانشجوی فوق هستم. آیا امکانش برای من هست؟
    و آیا از طرف دانشگاه های ایران چه کمکی میشه به کسی که می خواد بره فرصت مطالعاتی؟
    یک چیز دیگه من هنوز تافل ندادم. با این حال باز هم می تونم اقدام کنم؟
    مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

there may be many programs for this purpose.. but I know just one of them which is named IAESTE.. It supports few people for 2 monthsand the work there maybe two much compatible with your field or you can find a little bit relativity and apply for it. You should contact your International office at your university or contact IAESTE office at Tehran University to see if they have any branch in your university or you should do it via Tehran University..

This is the address but it is not updated: http://www.iaeste.ir/

just find the contacts and get more information. At this time of year they should have some offers.

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام
    کسی برا فرصت تحصیلی اقدام نکرده؟ من برا آبان ماه قرار تحویل مدارک دارم. ولی نمیدونم وضعیت ویزا چطوره؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

سلام. لطفا يكي منو راهنمايي كنه. من اينجا دانشجوي دكترا هستم و براي فرصت مطالعاتي يك ساله دارم ميرم. براي مدارك كه زنگ ميزنم سفارت هر كدوم يه جوابي ميدن. مثلا در رابطه با ترجمه مدارك دفعه اول با يه آقايي صحبت كردم گفت فقط صورت حساب بانكي رو ميتونيد انگليسي بياريد و اگه ايران درس خونديد همه چيو بايد به فرانسه ترجمه كنيد. ولي دفعه بعد يه خانومي جواب داد گفت هر مدركي مثل گواهي اشتغال به كار را اگه انگليسي بياريد ترجمه نميخواد. يا مثلا اينجا دوستان نوشتن ريزنمرات ديپلم و پيش دانشگاهي نياز نيست ولي من زنگ زدم گفتن لازمه. الان نميدونم چيكار كنم. نميخوام يه عالمه هزينه ترجمه و تائيد الكي بدم.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام. لطفا يكي منو راهنمايي كنه. من اينجا دانشجوي دكترا هستم و براي فرصت مطالعاتي يك ساله دارم ميرم. براي مدارك كه زنگ ميزنم سفارت هر كدوم يه جوابي ميدن. مثلا در رابطه با ترجمه مدارك دفعه اول با يه آقايي صحبت كردم گفت فقط صورت حساب بانكي رو ميتونيد انگليسي بياريد و اگه ايران درس خونديد همه چيو بايد به فرانسه ترجمه كنيد. ولي دفعه بعد يه خانومي جواب داد گفت هر مدركي مثل گواهي اشتغال به كار را اگه انگليسي بياريد ترجمه نميخواد. يا مثلا اينجا دوستان نوشتن ريزنمرات ديپلم و پيش دانشگاهي نياز نيست ولي من زنگ زدم گفتن لازمه. الان نميدونم چيكار كنم. نميخوام يه عالمه هزينه ترجمه و تائيد الكي بدم.
    1. هر مدرکی که انگلیسی صادر بشه و اصلش انگلیسی باشه نیازی به ترجه نداره ( پرینت حساب بانکی که انگلیسی میگیرید، گواهی اشتغال به کار اگه انگلیسی بنویسید و ... )
    2. هر چی مدرک فارسی دارید باید فرانسه ترجمه بشه
    3. ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی نیاز نیست واقعا
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام دوستان
    برای پر کردن فرم ویزای بلند مدت به راهنماییتون نیاز دارم. من برای فرصت مطالعاتی با حمایت وزارت علوم دارم میرم فرانسه. فرم رو دارم انگلیسی پر میکنم.
    1-شماره 21 در مورد دلیل تقاضا برای ویزا است
    (JE SOLLICITE UN VISA POUR LE MOTIF SUIVANT) من این قسمت رو چی بنویسم واژه شناخته شده برای فرصت مطالعاتی چیه؟
    2- قسمت 24 و 25 مربوط به ادامه تحصیلPOURSUIVREZ-VOUS DES ÉTUDES EN FRANCE و ماندن در فرانسهEFFECTUEREZ-VOUS UN STAGE EN FRANCE هست با توجه به این که من برای یک دوره کوتاه مدت دارم میرم جواب این دو سوال منفی هست دیگه درسته؟
    3- شماره 26 که در مورد مخارج زنگی( QUELS SERONT VOS MOYENS D’EXISTENCE EN FRANCE) هست رو چی بنویسم؟ باید بگم بورس ایران؟ چه واژه ای استفاده کنم؟
    4- منظور از این سوال چیه؟( AVEZ-VOUS DES RÉPONDANTS EN FRANCE ?)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)