صفحه 127 از 317 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نه اولین اقدام گرفتن دعوتنامه رسمی از استادت هست

Junior Member

فنلاند اقدام نکنید دوستم دو ماه پیش ریجکت شد. حدود 450 یورو هم نفری ازشون گرفته بودن!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نه. بستگی به دفترخونش داره از من 80 تومن گرفت با بازرسی دفاتر اسناد تماس گرفتم گفتن برو 60 تومنت رو پس بگیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من ترم 6م تموم میشه تا شهریور. دارم برا فرصت مطالعاتی استاد پیدا میکنم و شاید تا مهر طول بکشه. آیا قانون ترم 6 برا ورودی 90 هم هست؟ یعنی من که مهرماه وارد ترم 7 دکترا میشم نمیشه از وزارت فاند بگیرم؟؟
    یه جواب مطمئن میخوام یکی بهم بگه....
    ممنون
    سلام
    من هم شرایط شما را دارم از دانشکده، پردیس، مسئول روابط بین الملل و حتی خانم اکبری هم پرسیدم. هیچ کدام جواب قطعی نمی دهند ولی با توجه به بخشنامه ها شما بایستی پرونده درخواستتان تا پایان شهریور رد شده باشد. ولی خانم اکبری گفتند با ورودی های سال 90 برای خروج از کشور یکی دوماه تاخیر ایرادی ندارد. پیشنهاد میکنم از دانشکده خودتان هم بپرسید. ولی فکر میکنم دیر شده باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azarb نمایش پست ها
    فنلاند اقدام نکنید دوستم دو ماه پیش ریجکت شد. حدود 450 یورو هم نفری ازشون گرفته بودن!
    ممنون میخواستم برای فنلاند اقدام کنم بهم گفته شده بود که خوب ویزا می دهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6394 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من براي فرصت مطالعاتي از امريكا اقدام كرده ام اما چند سوال داشتم
    بعد از گرفتن نامه دعوت نامه از استاد براي گرفتن فرم ds 2019 چه مراحلي را بايد طي كرد؟ ايا استاد كليه كارها را انجام مي دهد يا خودم بايد از دانشگاه پيگيري كنم؟ من در نامه اول كه به استاد دادم بسيار استقبال كرد و موافقت نمود. اما بعد از اينكه از اون خواستم كه دعوت نامه بفرسته هنوز جوابي نفرستاده ايا من بايد منتظر بمانم يا از طريق دانشگاه اقدام كنم؟
    سلام من هم از کالیفرنیا امریکا پذیرش گرفتم. نوع ویراتون بایدj-1 باشد؟ استاد به من مسئول بین الملل دانشگاه را معرفی کرد ایشان هم فرمهای لازم را فرستادند تا پرکنم ولی متاسفانه برای پر کردن فرم نیاز به ارسال نامهی fund می باشد. بعد حدود 30 روز نوشتن زمان میبره تا صلاحیت من بررسی شود و بعد فرم را برای ما پست می کنند که ان هم شنیدم سی روز طول میکشه.این فرم علاوه بر ds برای سفارت مورد نیاز هست.استاد من هم اول دعوتنامه نمیفرستاد ولی من شرایط ایران را برایش توضیح دادم که برای گرفتن نامه ی حمایت مالی نیاز به یک دعوتنامه ساده دارم.
    اینها اطلاعاتی بود که من تونستم به دست بیارم حالا شاید سایر دوستان بهتر بتوانند کمک کنند

Junior Member

سلام یه سوال بسیار مهم دارم از کسانی که اخیرا موفق به سفر فرصت مطالعاتی شدن
    بعد ازاومدن ویزا و دریافت معرفی نامه به بانک برای گرفتن ارز، آیا مبلغ ریالیش رو دانشجو(غیر بورسیه) باید بپردازه یا وزارت خونه؟
    اگه دانشجو موظف به پرداخته، وزارت خونه این پول رو کی پس میده؟

Junior Member

سلامم.
    کسی میدونه متن فرم تعهد نامه محضری ضامن ها در آیین نامه جدید چی باید باشه. آیا تغییر کرده یا نه!!
    ممنون میشم اگه کسی متن رو داره به اشتراک بذاره

Junior Member

سلام
    بچه ها من ترم 6م تموم میشه تا شهریور. دارم برا فرصت مطالعاتی استاد پیدا میکنم و شاید تا مهر طول بکشه. آیا قانون ترم 6 برا ورودی 90 هم هست؟ یعنی من که مهرماه وارد ترم 7 دکترا میشم نمیشه از وزارت فاند بگیرم؟؟
    یه جواب مطمئن میخوام یکی بهم بگه....
    ممنون
    تا جایی که دانشگاه ما بهمون گفته و بخشنامه تا شهریور باید مدارکتون رو بفرستید وزارت علوم وگرنه بررسی نمیشه. برای قطعیت از خانم اکبری بپرسین. در ضمن تو این 1 ماه حتما میتونید پروسه رو طی کنید. پروسه من 15 روز شد. پس اگه وقعن میخواید برید فرصت تا شهریور بفرستید.

Junior Member

shirin666 میشه بپرسم برا چه رشته ای هلند فرصت گرفتین؟
    من برق هستم. میتونین کمک کنین؟
    کشاورزی. برای برق دانشگاه دلف رو چک کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)