صفحه 135 از 317 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin666 نمایش پست ها
    ممنون. شما شماره تلفن یا ایمیل خانن صالحیرو دارید؟ چون من تهران نیستم. و اینکه برای پروسه بعد از گرفتن ویزا باید بیایم وزارت؟ یا نامه رو برای دانشگاه ما ارسال میکنن؟
    ممنون
    سلام
    شماره خانم صالحی رو ندارم. بعد گرفتن ویزا هم باید خودتون بیاید سازمان چون یک سری امضا و ... هست تا مراحلش انجام شه و حتما باید یک نفر اینکارا رو انجام بده. نامه رو هم دستی میدن به خودتون که باید یه نسخشو بدید به دانشگاتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میخواستم بدونم وزارت علوم هنوز هم برای انگلستان فرصت مطالعاتی نمیده؟
    برای کشورهای وابسته مثل اسکاتلند چطور.
    با تشکر
    سلام
    خانم اکبری گفتند که برای انگلیس و کلا کشورهای حوزه بریتانیا فاند نمیدن.

سلام
    در ارابطه با هزینه گرفتن ویزا ایا وزارت پولی میده؟ ظاهرا یکی از بچه ها میگفتن که حدود 1 میلیون میدن میخواستم بدونم صحت داره یا نه. ممنون

Junior Member YaserN آواتار ها

سلام به همگی
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم الان منتظر دعوت نامه هستم. (کلی راه مونده) ممنون میشم اگر به سوالام جواب بدید یا لینک مناسب بگذارید.
    1- با توجه به اینکه اون طرف به من 1000 دلار میدن و این طرف هم وزارت علوم طرف حسابه باز هم گردش حساب بانکی برای سفارت مورد نیازه؟
    2- از وقتی دعوت نامه دستم برسه تا بخوام مدارک رو برای سفارت بفرستم (با فرض اینکه کاملا پیگیر باشم) تقریبا چقدر طول میکشه؟
    3- با توجه به اینکه سفارت کانادا تو ایران نیست باز هم حضور در سفارت لازمه؟
    4- چون متاهلم و یک فرزند دارم امکان داره که ویزا برای من بیاد اما برای اونا نیاد؟ کلا تعداد نفرات شانس ویزا رو امکان داره که کم کنه.
    5- اگر حساب بانکی مورد نیاز بود، چقدر پول تو حساب باشه خوبه؟
    با اینکه سوالها کلی هستند اما اطلاعاتی که در اختیارم میگذارید بسیار برام ارزشمنده.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    سلام
    خانم اکبری گفتند که برای انگلیس و کلا کشورهای حوزه بریتانیا فاند نمیدن.
    ممنونم. اگر از استاد تو یکی از این کشورهای حوزه بریتانیا فاند از استاد بگیریم برای فرصت که وزارت علوم گیر نمیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم اقتصادي، دانشگاه اصفهان

درود دوستان. من دوشنبهبرا گذروندن فرصت مطالعاتي عازم هستم. دو روز پيش هم از وزارت 6600 يورو گرفتم برا فرصتم كه البته منچون بورس نبودم 12.3 ميليون پرداخت كردم براي اين مبلغ. با توجه به دوندگيها و زماني كه اين مسير نياز داره اگر كسي سوالي چيزي داشت خوشحال ميشم به دوستان كمك كنم. كشور مقصد من امريكا هست و اطلاعات ويزا و اين چيزام در مورد امريكا هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم اقتصادي، دانشگاه اصفهان

021-96664585 اين شماره خانوم صالحيه. دو بار بايد بعد از گرفتن ويزا و خوردن مهر تو پاسپورت برين وزارت يكي برا ثبت نام و گرفتن نامه اي كه وزارت ميگه به شما پول خواهند داد و يكي ديگه هم وقتي تامين اعتبار شدين و نامه ارزي رو خواستين بگيرين. فقط توصيه ميكنم شنبه ها نرين چون شلوغه و از طرفيم مطمئن بشين خانم اكبري باشند وگرنه كارتون ميمونه. نامه ارزي 6 تا امضا ميخواد كه 3 تاش همون طبقه 2 انجام ميشه 3 تا ديگش ماليه. بعد معرفيتون ميكنن بانك تجارت شعبه سعدي شمالي. تا 1 ارز ميده برا همين صبح زود برين تا كاراتون تموم بشه. پول بليطم شماره حساب بانك تجارت ازتون ميگيرن اما فعلا بعد 4 روز كه چيزي به حساب من نريختند

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin666 نمایش پست ها
    ممنون. شما شماره تلفن یا ایمیل خانن صالحیرو دارید؟ چون من تهران نیستم. و اینکه برای پروسه بعد از گرفتن ویزا باید بیایم وزارت؟ یا نامه رو برای دانشگاه ما ارسال میکنن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon64 نمایش پست ها
    درود دوستان. من دوشنبهبرا گذروندن فرصت مطالعاتي عازم هستم. دو روز پيش هم از وزارت 6600 يورو گرفتم برا فرصتم كه البته منچون بورس نبودم 12.3 ميليون پرداخت كردم براي اين مبلغ. با توجه به دوندگيها و زماني كه اين مسير نياز داره اگر كسي سوالي چيزي داشت خوشحال ميشم به دوستان كمك كنم. كشور مقصد من امريكا هست و اطلاعات ويزا و اين چيزام در مورد امريكا هست
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید از زمان اومدن ویزاتون تا گرفتن ارز چقدر طول کشید؟
    من بورسیه نیستم و نصفه مقدار فاندی که وزارت میده برام کافیه چون هزینه مسکن رو دانشگاه مقصد تقبل کرده، اطلاع دارید که میتونم نصف ارز رو از بانک بدون پرداخت پول بگیرم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon64 نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم دوره خوبی براتون باشه

شما چند روز قبل از پرواز رفتین برای ارز؟ یعنی یه روزه ارز رو میدن؟ به من گفتن 10 روز قبل از پرواز برم، اگه چند روز زودتربرم جوابمو نمیدن؟

سلام و با ارزوی موفقیت براتون
    میخواستم بپرسم ایا وزارت پولی بابت گرفتن ویزا بهتون داد و همینطور هزینه بلیط و بیمه تان چطور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)