صفحه 137 از 317 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon64 نمایش پست ها
    با درود وزارت 6600 تا میده که میشه 8500 تا. من نامم 7500 تا بود که کم بود ازم که پرسید گقتم اولا دانشگاه گفته همینقدر خرجم میشه و بعدم گفتم با خودم پول میبرم برا موارد اورژانسی. برا همین مشکلی واسم پیش نیمد. حالا دیگه سلیقه ایه ببینید چکار کنین اطمینان بیشتری بدست میارید ولی 90 درصد بچه ها با نامه وزارت میرن و مشکلی براشون پیش نمیاد. من بودم میرفتم امور بین الملل دانشگاه و میگفتم یه نامه صوری بنویسن و مبلغی که میخوامو توش بزنن. من با نامه صوری دانشگاه رفتم سفارت و مشکلی پیش نیمد برام

سلام
    اولا تبریک میگم که کاراتون درست شده و دارید میرید و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

من ویزام تازه فردا بعداز ظهر به دستم میرسه. نامه ای که وزرات بهم داده که توش نوشته 6600 یورو رو دارم. میشه بگید ویزام که اومد با چه مدارکی باید برم برای ارز؟ پیش خانم اکبری باید برم یا صالحی؟ این که میگید باید ارزتون اومده باشه یعنی چی؟ مقدار ریالی اش رو که بهمون میدن کی و چطوری میتونیم بگیریم؟
    واینکه 6600 یورو رو چطوری به دلار تبدیل میکنن، یعنی چند دلار میدن؟ بلیت و بیمه رو چطوری باید پیگیری کنیم، من هنوز بیمه نگرفتم میخواستم برسم اونجا بعد بگیرم، پولش رو الان یا وقتی برگردم بهم نمیدن؟ و آخرین سوال این که میشه بگین شما از چه شرکتی بیمه گرفتین؟

ببخشید که اینقدر سوال پرسیدم! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaemami نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یک سوالی داشتم
    وقتی که استاد درخواست مارو برای گذروندن فرصت قبول میکنه و میپرسه که اون الان باید چه کاری برای شروع انجام بده، دقیقا باید بهش چی بگیم؟ فقط اینکه یک دعوتنامه برامون بفرسته همین کافی هست؟
    بله. بگید یه دعوتنامه تو سربرگ دانشگاه براتون بفرسته و توش بنویسه از کی تا کی میخواید برید اونجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon نمایش پست ها
    سلام
    اگر از استاد تو یکی از این کشورهای حوزه بریتانیا فاند بگیریم برای فرصت مطالعاتی، وزارت علوم که گیر نمیده؟
    من هم همین سوال رو دارم. بعد از این که فهمیدم ظرفیت دانشکده مون پر شده و پولی دریافت نخواهم کرد، تصمیم گرفتم به استادی که به کارم خیلی مربوط بود اما چون توی انگلیس بود ایمیل نزده بودم ایمیل بزنم. الآن کارم داره باهاش پیش میره. می خواستم بپرسم آیا این کار ره به ترکستان می بره؟ یعنی مثلاً وزارت علوم بفهمه کسی داره فرصت مطالعاتی میره انگلیس می سپره توی فرودگاه با تیر بزننش؟؟!

Junior Member

درود دوستان. من دوشنبهبرا گذروندن فرصت مطالعاتي عازم هستم. دو روز پيش هم از وزارت 6600 يورو گرفتم برا فرصتم كه البته منچون بورس نبودم 12.3 ميليون پرداخت كردم براي اين مبلغ. با توجه به دوندگيها و زماني كه اين مسير نياز داره اگر كسي سوالي چيزي داشت خوشحال ميشم به دوستان كمك كنم. كشور مقصد من امريكا هست و اطلاعات ويزا و اين چيزام در مورد امريكا هست

سلام ممنون میشم اگه در باره فرایند ویزا امریکا یه توزیح کلی بدید و اینکه کدوم کشور برا مصاحبه رفتید و چقدر طول کشید تا ویزا بگیرید. و فرم DS2019 چقدر طول کشید که بدستتون برسه. ممنون میشم راهنمایی کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    بله. بگید یه دعوتنامه تو سربرگ دانشگاه براتون بفرسته و توش بنویسه از کی تا کی میخواید برید اونجا.
    ممنون
    برای سربرگ دانشگاه چه کلمه ای باید استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaemami نمایش پست ها
    ممنون
    برای سربرگ دانشگاه چه کلمه ای باید استفاده کنم؟
    روی سربرگ دانشگاه شما باشد:
    be on letterhead of your University

Junior Member

برا آمریکا همون فرو یس2019 و فرم ds160 رسید پرداخت نوبت sop که چرا دارین میرین research plan از استادی که پیشش میرین و invitation letter عکس هم احتیاط یه 5*5 و نامه ساپورت مالی وزارت یا دانشگاه. دوستان یه نکته ای رو بگم من خودم چون میخواستم کارام سریع انجام بشه رفتم امور بین الملل دانشگاه و با اون مبلغی که دانشگاه میخواست یه نامه سوری؟ صوری؟ثوری؟ گرفتم و با همون نامه هم ویزا گرفتم. خوبی این نامه دانشگاه اینه که هر مبلغی بخواین براتون میزنه و اگه مبلغ درخواستی دانشگاه مقصد بیشتر 8500 دلار بود این نامه بهتر کمک میکنه تا نامه وزارت. کلا به ویزیتینگا چون معمولا شامل قانون 24 ماه ممنوعیت ورود میشیم و اینجا دکتری داریم میخونیم و احتمال برگشتمون زیاده خوب ویزا میده امریکا.
    سلام
    میبخشید ممکن هست روند کاری رو به طور خلاصه بعد از مواقفت استاد بگید
    خب اول که استاد باید برای ما یه دعوتنامه بفرسته
    بعد کارای این فرم ds-2019 اینا چجوری انجام میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    روی سربرگ دانشگاه شما باشد:
    be on letterhead of your University
    غیر از تاریخ ویزیت چیزای دیگه ایم باید نوشته شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shivarf نمایش پست ها
    غیر از تاریخ ویزیت چیزای دیگه ایم باید نوشته شه؟
    تاریخ و اسم دانشگاه و امضای استاد مهمه تا جایی که من میدونم دیگه چیز مهم دیگه ای واسه وزارتخونه نمیخواد

Junior Member

سلام
    من برای سفارت مدرک ارشدم را باید ارائه بدم اما خوب گواهی موقت را ترجمه نمی کنند. یه جایی شنیدم که اگه نامه حمایت مالی بیاد اونوقت سازمان امور دانشجویان یه نامه میزنه به دانشگاهمون و از اون ها میخواهد تا یه مدرکی چیزی بهمون بدن که ببریم ترجمه.
    کسی در این مورد چیزی میدونه؟
    از خانم اکبری هم این سوالو پرسیدم میخواست منو بزنه، یه چیزایی گفت ولی بس که از اخلاقش وحشت کردم اصلا فکر کنم نفهمیدم چی گفت؟ مثلا ازش پرسیدم که چه فرمهایی میدین به ما. میگفت که من خودم میدونم چه فرمی بدم. آخه خدایی آدم قحط بود اینو گذاشتن اونجا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)