صفحه 22 از 317 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من دانشجوی ترم اول دکترا هستم. چند تا سوال دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1. از ترم چندم میشه برای فرصت مطالعاتی اقدام کرد؟
    2. ایا برای این دوره امکانش هست که از دانشگاه مقصد کمک هزینه بگیریم؟
    3. ایا این دوره قابل تمدید برای بیشتر از 6 ماه و حتی برای 1.5 تا 2 سال هست؟ اگه هست در چه صورتی؟
    4. باید اونجا هم حجاب داشته باشیم؟چون شنیدم کسایی که به عنوان دانشجوهای بورسیه ی وزارت علوم میرن باید یه سری مسایل رو رعایت کنن، میخوام بدونم برای فرصت مطالعاتی هم همین طوره؟

ممنون
    1- از بعد از تصويب پروپوزال و تا آخر ترم 7 بايد درخواستتون رو بديد وزارت خونه. البته بعضی از دانشگاه های سخت گير تر، بعد از تصويب پروپوزال و همچنين ارائه سمينار اوّل، شما رو به وزارت خونه معرفی می کنند. سعی کنيد هرچه زودتر پروپوزال رو بديد و زودتر بريد. البته اگر از وزارت علوم ساپورت مالی نخوايند ديگه محدوديتی در اين زمينه نداريد.

2- بله. امکانش هست و محتمل! افراد زيادی رو ديدم اين کارو ميکنن. من با شرايط حاضر که احتمال حذف ساپورت مالی برای فرصت وجود داره، توصيه هم ميکنم که با استاد اونطرف در مورد گرفتن کمک هزينه در قبال انجام پروژه خودتون يا يکسری پروژه ديگه موازی پروژه خودتون به طور جدی صحبت کنيد.

3- بله. به راحتی قابل تمديد هست. اون ساپورت مالی وزارت برای سه ماه هست ( و برای دانشجويان بورس وزارت خونه 6 ماه) و شما ميتونيد با ساپورت مالی خودتون و يا استاد اونطرف هر چقدر که خواستيد بمونين اما با اين شرط که از قبل از دوره مجاز دکتری (چهار سال يا چهار رونيم سال) برای دفاع برگرديد. چون به علت تحصيل مجانی در ايران، قبل از خروج ازتون سفته ميگيرن که حتماً برگرديد ودفاع کنيد.

4- اين يه امر شخصی حساب ميشه و من فکر نميکنم واسه اين دوره چنين محدوديتی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط slayer_man نمایش پست ها
    از دوستی شنیدم مبلغی که وزارت برای فرصت مطالعاتی به صورت ماهیانه در نظر می گیرد در مورد هر شهر یا هر کشور فرق می کنه. چطوری میشه فهمید که برای جایی که می خواهیم بریم چقدر پول می دهند ( می دادند!)؟
    آیا جدولی در این رابطه وجود دارد که بشه بهش مراجعه کرد؟
    مبلغ پرداختي براي فرصت مطالعاتي از طرف وزارت علوم به دانشجويان (برای هر ماه) رو ضميمه کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام
    اکه موافق باشین یه روز رو هماهنگ کنم و همه بریم وزارت علوم، شاید اینطوری به کارمون رسیدگی بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnyday782 نمایش پست ها
    سلام
    اکه موافق باشین یه روز رو هماهنگ کنم و همه بریم وزارت علوم، شاید اینطوری به کارمون رسیدگی بشه.

منم موافقم. اين هفته سه شنبه 23 آبان بيايد بريم ديدار با دكتر مسلمي ساعت 9.5 ميرم من. دوستان لطفا بيايد. يك دست صدا نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط godangel نمایش پست ها
    منم موافقم. اين هفته سه شنبه 23 آبان بيايد بريم ديدار با دكتر مسلمي ساعت 9.5 ميرم من. دوستان لطفا بيايد. يك دست صدا نداره.
    سلام
    من هم میام.
    لطفا دوستان دیگه هم همکاری کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnyday782 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    من مشهدم و متاسفانه نمیتونم بیام به دلیل مشغله زیاد. ولی خواستم فقط بگم که منطقی ترین کار ممکن همین کاریه که الان دارین شماانجام میدین از دوستانی که لا اقل تهران یا همون نزدیکیان خواهش میکنم شما هم برین شاید فرجی بشه ان شا الله. به هر حال فارغ از هر نتیجه ای که بگیرید کارتون قابل تحسینه و من ازتون ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    امروز (یکشنبه) آقای مسلمی مصاحبه ای در رادیو جوان داشتند و گفتند علیرغم اینکه جلسه یک ماه قبل مصوبات
    خوبی داشته اما اجرایی نشده است.
    http://isna.ir/fa/news/91082112763/%...8C%D8%A7%D9%86
    منبع دیگه
    http://www.eranico.com/fa/content/10651/default.aspx
    ویرایش توسط mortezag : November 11th, 2012 در ساعت 05:41 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز (یکشنبه) آقای مسلمی مصاحبه ای در رادیو جوان داشتند و گفتند علیرغم اینکه جلسه یک ماه قبل مصوبات
    خوبی داشته اما اجرایی نشده است.
    http://isna.ir/fa/news/91082112763/%...8C%D8%A7%D9%86
    منبع دیگه
    http://www.eranico.com/fa/content/10651/default.aspx
    هفته قبل که ما رفتیم هم همینو گفتن بهمون. طبق بخشنامه بانک مرکزی در تاریخ 15 شهریور، دستور داده شده که هیچ ارزی برای فرصت مطالعاتی پرداخت نشه. به هر حال پیگیری کردن تنها کاریه که از ما بر میاد.
    ممنون از دوستان

بچه ها من پروپوزالم رو دو هفته دیگه دفاع میکنم
    به نظرتون برای انجام دادن کارهای فرصت مطالعاتی چقدر زمان می بره؟

من هم حتما سه شنبه میرم. من دچار افسردگی شدم بسکه منتظر موندم. دو ماهه که ویزام اومده. خواهشا اگر میتونید حتما بیایید ساعت 9.30

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)