صفحه 36 از 317 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام من سه شنبه قبل وزارت بودم. خلاصه نتایج:
    1- لیست 250 نفر رفته بانک مرکزی برا تایید. گفتند گه عن القریب معرفی بشن به بانک
    2- اگه 3.5 سال رد شد نگران نباشین زیاد ظاهرا قرار راه بیان و گیر ندن تو این
    3- از این هفته هر روز 10 نفر خانم اکبری زنگ میزنه برن بانک تجارت هرمزان تا ارز مرجع با پول خودمون بخریم
    4- اگه ریالی فقط بگیرین اونوقت 6 ماه هم نموندین بازم راه میان و زیاد گیر نمیدن
    5- منبع خبر: خانم صالحی، خانم اکبری و داربر
    در کل من امیدوار شدم تا قبل عید بگیرم
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوست عزیز، خانم اکبری الان در ساختمان نزدیک میدان فردوسی هستند. کاش بتونید باهاشون تلفنی صحبت کنید. چند صفحه قبل یکی از دوستان شماره اتاق خانم صالحی رو گذاشته شاید بدردتون بخوره!
    بنظر من کاش یکی مثل خانم اکبری میتونست عضو این فروم باشه!!!! چقققدر خوب میشد.
    ممنون ازشما و SLAYER-MAN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    3- از این هفته هر روز 10 نفر خانم اکبری زنگ میزنه برن بانک تجارت هرمزان تا ارز مرجع با پول خودمون بخریم
    موفق باشین
    ولی به من گفته بودن حدود 500 نفر ... این 250 تا قطعیه ؟ آخه من فکر کنم نفر آخر باشم !!!

Junior Member

[QUOTE=hida;1060798]ولی به من گفته بودن حدود 500 نفر ... این 250 تا قطعیه ؟ آخه من فکر کنم نفر آخر باشم !!![/QUOT
    شما کی ویزاتون اومد؟ یعنی کی مدارکتو به خانم اکبری تحویل دادین؟ چون این 250 تا تموم شه، 250 نفر بعدی رو میده. نگران نباشین اگه مدارکو خانم اکبری ازتون گرفته بالاخره میگیرین ارزو منتهی بحث زمانه!

Junior Member

منم فکر میکردم بر اساس اولویت تحویل ویزا به خانم اکبری لیست تنظیم می کنن بر همین اساس با توجه به اینکه بیش از 5 ماه هست که ویزام اومده فکر می کردم در اولویت های اول باشم، اما لیستی که من دیدم بر اساس کشور مقصد تنظیم شده بهتره نگران این موضوع نباشید، فقط امیدوار باشیم که مشکلات رئیس بانک مرکزی حل شه تا زودتر به بانک ابلاغ کنن
    در هر صورت ما با فرهنگ انتظار بزرگ شدیم اینم روش!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    موفق باشین
    دوست عزیز تا قبل از عید که بدن هنری نکردن. تصور بکنین از هر دانشجو ده یا دوازده میلیون دریافت بشه اون وقت این رو در پونصد نفر ضرب کنید ببینید چه عددی میشه. این پول رو در کنار هزینه بیمه و بلیطی بگذارید که باید به شما پرداخت می شد و الان نشده. حرف اینه: حالا که قراره بابت ارز از دانشجو پول بگیرن، یک هفته ای باید همه معرفی بشن به بانک تا خیال همه راحت بشه. برای این کارشون هم منتی سرمون نیست! مگه شعبه هرمزان نمی تونه چند روز از کارشو بذاره واسه چندتا دانشجو که به قولاً آینده مملکت هستند و حداقل چهار پنج ماهه تو استرسن و افسردگی گرفتن. البته همه دوستان احتمالاً میدونن که تا حالا هیچ ارزی به بانک برای فرصت مطالعاتی واریز نشده و تکلیف وزارت علوم هم بخاطر قضیه عزل و نصب رئیس بانک مرکزی روشن نیست! خانم اکبری که میگن خیلی معلوم نیست توی این یکی دو هفته خبری بشه! البته این صحبتشون خیلی به صورت دو پهلو بیان شد. عاقلان دانند!

سلام دوستان
    کسی از دوستان می تونه کمک کنه که ضامنین تعهد نامه محضری می تونن کارمند پیمانی دولت باشن یا حتما باید به صورت رسمی استخدام شده باشند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa12 نمایش پست ها
    دوست عزیز تا قبل از عید که بدن هنری نکردن. تصور بکنین از هر دانشجو ده یا دوازده میلیون دریافت بشه اون وقت این رو در پونصد نفر ضرب کنید ببینید چه عددی میشه. این پول رو در کنار هزینه بیمه و بلیطی بگذارید که باید به شما پرداخت می شد و الان نشده. حرف اینه: حالا که قراره بابت ارز از دانشجو پول بگیرن، یک هفته ای باید همه معرفی بشن به بانک تا خیال همه راحت بشه. برای این کارشون هم منتی سرمون نیست! مگه شعبه هرمزان نمی تونه چند روز از کارشو بذاره واسه چندتا دانشجو که به قولاً آینده مملکت هستند و حداقل چهار پنج ماهه تو استرسن و افسردگی گرفتن. البته همه دوستان احتمالاً میدونن که تا حالا هیچ ارزی به بانک برای فرصت مطالعاتی واریز نشده و تکلیف وزارت علوم هم بخاطر قضیه عزل و نصب رئیس بانک مرکزی روشن نیست! خانم اکبری که میگن خیلی معلوم نیست توی این یکی دو هفته خبری بشه! البته این صحبتشون خیلی به صورت دو پهلو بیان شد. عاقلان دانند!
    حق با شماست. ولی من فردوسیم. ریالشو از اینجا میدن بهم. که با همون ریال برم ارز مرجع بگیرم. واسه دانشگاههای دیگه در جریان نیستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    منم فکر میکردم بر اساس اولویت تحویل ویزا به خانم اکبری لیست تنظیم می کنن بر همین اساس با توجه به اینکه بیش از 5 ماه هست که ویزام اومده فکر می کردم در اولویت های اول باشم، اما لیستی که من دیدم بر اساس کشور مقصد تنظیم شده بهتره نگران این موضوع نباشید، فقط امیدوار باشیم که مشکلات رئیس بانک مرکزی حل شه تا زودتر به بانک ابلاغ کنن
    در هر صورت ما با فرهنگ انتظار بزرگ شدیم اینم روش!
    شما لیست رو دیدید؟ جالبه به من حتی نمیگن اسمم من توی این لیست بوده یا نه اما به شما نشونشم دادن!!! شما چطور از این آدمای بداخلاق اطلاعات میگیرید!!!! به من فقط گفتن اولویت بر اساس زمانی که حکمتون خورده یعنی زمانیکه بعد از گرفتن ویزا رفتین وزارت و حکمتون رو زدن!!! من حدود یک ماهه پیش این کار رو کردم که با توجه به اینکه از شهریور کسی نرفته امیدی به قبل از عید هم نمیتونم داشته باشم!!! مشکل هم اینجاست که من پذیرشتم برای سه ماهه فقط !! نه شش ماه!! برای همین فرصت خیلی کمتری دارم !! ولی اینها اصلا اهمیتی نداره براشون !!!

به نظر میاد یه کم دارن سر کیسه رو شل میکنن. امروز پول بچه های بورسیه رو ریختن البته سه ماه پاییزو فعلا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)