صفحه 9 از 317 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    سلام.از دوستان کسی در مقطع ارشد برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده؟
    دانشگاه ما(آزاد) که اصلا فکر می کنه برای ارشد فرصت مطالعاتی نداریم.
    چون من از معافیت تحصیلی استفاده می کنم باید تاییده از دانشگاه بگیرم.
    تا اونجا که من میدونم فرصت مطالعاتی فقط واسه دانشجوی دکتری تعریف میشه. مگر در رشته های خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان می دونه که در نامه نگاریها و مراحل اداری از گروه آموزشی مربوطه و دانشکده تا وزارتخونه، اسم دانشگاه خارجی مورد نظر هم دقیقاً قید می شه یا نه؟ مثلاً دقیقاً می نویسن فلان دانشجو می خواد واسه فرصت بره فلان دانشگاه تو فلان کشور یا اینکه به صورت کلی می نویسن که دانشجو واسه فرصت می خواد بره خارج از کشور؟ منظورم نامه نگاریها تا مرحله ی وزارتخونه هست. از اونجا به بعد که قطعاً باید به صورت دقیق مطرح بشه.
    با تشکر
    دوست عزیز لطفا قبل از گرفتن دعوت نامه حتما چک کن که دانشگاه مذکور تو لیست الف وزارت خونه هست یا نه آخه فقط به اونا نامه ساپورت مالی میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    دوستان من به چند تا استاد میل زدم. نظرشون مثبته ولی میگن هزینه ی زندگی رو خودت بدی ما واسه دانشجوهای فرصت مطالعاتی فاند نداریم. میخوام بدونم کسی تونسته واسه فرصت مطالعاتی از اونور فاند بگیره؟ از کجا؟ ممنونن
    یه سوال دیگه: میشه بیشتر از 6 ماه رفت واسه فرصت؟
    دوستان جواب شمارو دادن فقط یه نکته هم من اضافه کنم. من میخوام برم کانادا. استاد اونوری بهم گفته پول هم میده (اون شخص دانشجوی خارجیه استاد راهنای الانمه واسه همین هوامو داره) ولی توی دعوت نامه رسمه قید شده که به این آقا پول نمیدیم. این واسه گرفتن ویزا یه پوئن مثبته

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    دوستان تا حالا کسی واسه فرصت استرالیا رفته؟ میخوام بدونم گرفتن ویزاش چقدر طول میکشه معمولا؟
    یکی از دوستام سه ماهه گرفت ولی میگفت مثل کشورایی مثل کانادا نیست که بگیر نگیر داشته باشه. معمولا به همه دانشجوها میدن

دوستانی که میخوان برن فرصت لطفا پاس ریکوئستی شدن اطلاع رسانی کنن

سلام
    وزارت علوم که میگه خودتون بخرید ما بعدا پولتونو میدیم حالا واقعا میدن؟ نکنه ندن؟ لطفا دوستانی که در جریانن اطلاعات بدن.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    سلام
    وزارت علوم که میگه خودتون بخرید ما بعدا پولتونو میدیم حالا واقعا میدن؟ نکنه ندن؟ لطفا دوستانی که در جریانن اطلاعات بدن.
    سلام
    یکی از دوستام خودش تو اسفند خرید و رفت. فکر کنم یه شماره حساب تجارت هم بهشون داد تا پولو براش بریزن. از یکی دیگه از دوستام شنیدم مث اینکه تو اردیبهشت پول کساییکه خودشون هزینه رو دادن رو به حسابشون ریختن. مطمئن نیستم. حالا هنوز وزارتخونه پول نداره که بده؟ چون شنده بودم تا آخر خرداد کار بچه ها رو راه می ندازه. یه سوال دیگه: اگه یه نفر بخواد فقط کلاً با هزینه خودش بره وزارتخونه یه نامه بهش می ده که ارز دانشجویی بگیره؟
    Never Say Never

سلام
    یکی از دوستام خودش تو اسفند خرید و رفت. فکر کنم یه شماره حساب تجارت هم بهشون داد تا پولو براش بریزن. از یکی دیگه از دوستام شنیدم مث اینکه تو اردیبهشت پول کساییکه خودشون هزینه رو دادن رو به حسابشون ریختن. مطمئن نیستم. حالا هنوز وزارتخونه پول نداره که بده؟ چون شنده بودم تا آخر خرداد کار بچه ها رو راه می ندازه. یه سوال دیگه: اگه یه نفر بخواد فقط کلاً با هزینه خودش بره وزارتخونه یه نامه بهش می ده که ارز دانشجویی بگیره؟
    قاعدتا باید استقبال هم بکنن

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    قاعدتا باید استقبال هم بکنن
    منظورم از بین کساییکه تشکیل پرونده دادن نیستا. کسی که تازه می خواد اقدام کنه.
    Never Say Never

منظورم از بین کساییکه تشکیل پرونده دادن نیستا. کسی که تازه می خواد اقدام کنه.
    اونو از سازمان مرکزیه دانشگاتون بپرس. مثلا اینجا (فردوسی) تا اطلاع ثانوی تشکیل پرونده نمیدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)