صفحه 31 از 317 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام، کسی تازگی نرفته وزارت؟ از ارز خبری دارید؟

از دوستان عزیز ددرخواست میشود روش های پیجوندن استاد برای رفتن فرصت را به من یاد بدهند- من ویزا گرفتم امون جامع دادم ولی پروپوزال دفاع نکردم- میخوام یه 6 ماهی برم استرالیا حالا یا داشگاه برم یا کار کنم

Junior Member

سلام
    من دیروز یکشنبه تماس گرفتم با وزارت علوم گفتن با ارز مبادلاتی موافقت شده و منتظر ابلاغ به بانک ها هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar27 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یکشنبه تماس گرفتم با وزارت علوم گفتن با ارز مبادلاتی موافقت شده و منتظر ابلاغ به بانک ها هستیم.
    برای دانشجویان بورسیه یا غیر بورسیه؟

سلام
    دوست عزیز این خیلی خبر مهمیه میشه بفرمایید با چه کسی صحبت کردید؟ من امروز وزارت بودم بخش مالی که مثل همیشه ناامیدانه صحبت می‌کردند و به چند متر پرونده که روی هم انباشته شده افتخار می‌کردند! خانم اکبری خیلی امیدوارانه صحبت از توافقات جدیدی می‌کرد البته اون اطلاعات دقیقی نداشت. خانم آتشی هم گفتند که ماه گذشته با مسولین بانک مرکزی جلسه داشتن که بشه به دانشجوهای فرصت هم ارز مبادله‌ای پرداخت بشه که هنوز منتظر جوابند. باید امیدوار بود!

دوستان تا بحال کسی برای انجام کارهاش وکالنتامه به شخص دیگه‌ای داده. اگه کسی بوده لطفا کمی اطلاعات بدین که بجز جمله معروفی که خانم صالحی میگه چه چیزایی باید اضافه کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوست عزیز این خیلی خبر مهمیه میشه بفرمایید با چه کسی صحبت کردید؟ من امروز وزارت بودم بخش مالی که مثل همیشه ناامیدانه صحبت می‌کردند و به چند متر پرونده که روی هم انباشته شده افتخار می‌کردند! خانم اکبری خیلی امیدوارانه صحبت از توافقات جدیدی می‌کرد البته اون اطلاعات دقیقی نداشت. خانم آتشی هم گفتند که ماه گذشته با مسولین بانک مرکزی جلسه داشتن که بشه به دانشجوهای فرصت هم ارز مبادله‌ای پرداخت بشه که هنوز منتظر جوابند. باید امیدوار بود!
    سلام من با خانم صالحی صحبت کردم و ایشان فرمودند که موافقت شده ولی هنوز ابلاغ نشده و باید صبر کرد.

سلام من با خانم صالحی صحبت کردم و ایشان فرمودند که موافقت شده ولی هنوز ابلاغ نشده و باید صبر کرد.
    البته من امروز نتونستم خانم صالحی رو ببینم، توی اون مدتی که من وزارت بودم ایشون دفترشون نبودند و من با همکارانشون فکر کنم خانم فرخ‌نژاد صحبت کردم. امیدوارم حداقل این اتفاق بیفته. یک مدتیه همش خودمو سرزنش میکنم که چرا 2 ماه قبل که دلار 2650 بود نخریدم که حالا باید برای دلار 2500 التماس کنم!!! خانم آتشی هم میگفت که بانک قبول نمیکنه و میگه فقط دلار به دانشجوها که گواهی اشتغال به تحصیل دارن میدیم.
    حالا دوست عزیز این دلار مبادله‌ای رو به دانشجویانی که 3 ماه از وزارت هزینه میگیرن ( منظورم اینه که بورس نیستند) میدن؟ یا به بورس‌ها هم میدن؟ برای چند ماه؟

من در مورد دانشجویان بورسیۀ داخل، با خانم صالحی صحبت کردم. ایشون فرمودند که 2 هفته پیش، بانک مرکزی با پرداخت هزینۀ فرصت مطالعاتی با "ارز مرجع" به دانشجوبان "بورسیه" موافقت کرده ولی هنوز بانک مرکزی، این پول رو پرداخت نکرده.

Junior Member

یکی از دوستان میشه لطف کنه شماره مستقیم خانم صالحی رو به من بگه. خانم صالحی یا هر کسی که مسول مستقیم فرصت مطالعاتی برای دانشجویان بورسیه متقاضی فرصته. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)