صفحه 100 از 317 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط nazzi_hamdam نمایش پست ها
    مرسی sarayan جان. کسایی که بورسیه نبودن و فرصت مطالعاتی رفتند، میشه راهنمایی کنند که از کدوم دانشگاه بودند و این قانون چک ضمانت گذاشتن در دانشگاه اونها هم اعمال شده یا نه؟ و اینکه در مورد اونها هم این چک ضمانت رو حتما باید ضامن ها میذاشتن یا نه؟ ممنون
    سلام
    من دانشجوی دانشگاه تهرانم و بورسیه نیستم. چک ضمانت دادم و نیازی به امضای ضامن ها نبود. یعنی چک ضمانت رو شخص دیگه ای داد نه ضامن.
    ویرایش توسط raheleh : February 23rd, 2014 در ساعت 07:06 PM

دوستان عزیز سلام؛
    من برای دوره فرصت مطالعاتی 6 ماه دکتری از یه استاد تو دانشگاه NTNU دعوت نامه گرفتم. نامه ساپرت مالی و معرفی نامه رو هم از وزارت علوم و خارجه گرفتم. فقط موندم در مورد خوابگاه باید مدرکی داشته باشم یا نه؟ اخی ما که از طریق دانشگاه addmission نداریم! کسی میدونه پروسه ویزا گرفتن برای فرصت مطالعاتی نروژ چه طور هست؟
    کسی میدونه برای فرصت مدرک خوابگاه باید ارائه کرد یا نه؟ همچنین آیا همون دعوت نامه استاد که برام میل کرده و برای سفارتم فرستاده کفایت میکنه یا نه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من دانشجوی ترم دو دکتری شبانه دانشگاه تهران هستم،کلاً شرایطم با بقیه فرق میکنه، من ویزای مهاجرت DV به امریکا رو دارم یعنی کلاً مشکل ویزا ندارم و میخوام حتماً برای مهرماه یه فرصت مطالعاتی در امریکا بگیرم ولی چون هنوز نه امتحان جامع رو دادم و نه پروپوزالی مصوب کردم احتمالاً نمیتونم از راه های روتین وزارعت علوم و گرفتن ساپورت مالی و ... نمیتونم استفاده کنم، درسته؟ تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که از دانشگاه خودمون مرخصی بگیرم و شخصاً با استادها مکاتبه کنم، کسی میتونه منو توی این مورد راهنمایی کنه که آیا اصلاً امکانش هست یه نه؟؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedafarsi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من دانشجوی ترم دو دکتری شبانه دانشگاه تهران هستم،کلاً شرایطم با بقیه فرق میکنه، من ویزای مهاجرت DV به امریکا رو دارم یعنی کلاً مشکل ویزا ندارم و میخوام حتماً برای مهرماه یه فرصت مطالعاتی در امریکا بگیرم ولی چون هنوز نه امتحان جامع رو دادم و نه پروپوزالی مصوب کردم احتمالاً نمیتونم از راه های روتین وزارعت علوم و گرفتن ساپورت مالی و ... نمیتونم استفاده کنم، درسته؟ تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که از دانشگاه خودمون مرخصی بگیرم و شخصاً با استادها مکاتبه کنم، کسی میتونه منو توی این مورد راهنمایی کنه که آیا اصلاً امکانش هست یه نه؟؟!!
    بله بدون ساپورت مالی وزارت علوم شما هر جا که بخواهید میتونید برید البته با موافقت استاد در کشور مقصد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam_007 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام؛
    من برای دوره فرصت مطالعاتی 6 ماه دکتری از یه استاد تو دانشگاه NTNU دعوت نامه گرفتم. نامه ساپرت مالی و معرفی نامه رو هم از وزارت علوم و خارجه گرفتم. فقط موندم در مورد خوابگاه باید مدرکی داشته باشم یا نه؟ اخی ما که از طریق دانشگاه addmission نداریم! کسی میدونه پروسه ویزا گرفتن برای فرصت مطالعاتی نروژ چه طور هست؟
    کسی میدونه برای فرصت مدرک خوابگاه باید ارائه کرد یا نه؟ همچنین آیا همون دعوت نامه استاد که برام میل کرده و برای سفارتم فرستاده کفایت میکنه یا نه؟
    ممنون
    فکر نمیکنم نیازی به مدرک خوابگاه برای برگشت باشه. گزارش استادتون در نروژ کفایت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه در حین تحصیل در دکترای داخل چند ترم میشه مرخصی گرفت؟
    من دانشجوی دکترای پژوهش محورم و میخوام بدونم اگه الان در حین تحصیلم در ایران، واسه دکترا پذیرش بگیرم، میتونم دو ترم مرخصی بگیرم و اگه مطمئن شدم از کافی بودن فاندم برای هزینه های اون ور بعد اینجارو انصراف بدم؟
    یا مثلا برای فرصت برم اون ور و اگه استادی بهم فاند داد ، اون وقت اینجارو انصراف بدم و در طی این مدت ، دکترای ایران رو مرخصی بگیرم که اگه یه وقت کار اون ور جور نشد بتونم برگردم
    قوانین مرخصی را از دانشگاهتون بپرسید. بله غیرممکن نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    بله بدون ساپورت مالی وزارت علوم شما هر جا که بخواهید میتونید برید البته با موافقت استاد در کشور مقصد.
    مرسی از راهنماییتون
    توی این شرایط هم باید از دانشگاه معرفی نامه بگیرم و کار از طریق وزارت علوم انجام بشه؟؟
    و این که امتحان جامع ندادم و از پروپوزال هم دفاع نکردم ممکنه از نظر دانشگاه مشکل ساز بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedafarsi نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    توی این شرایط هم باید از دانشگاه معرفی نامه بگیرم و کار از طریق وزارت علوم انجام بشه؟؟
    و این که امتحان جامع ندادم و از پروپوزال هم دفاع نکردم ممکنه از نظر دانشگاه مشکل ساز بشه؟
    اگر با ساپورت وزارت نمیریدٰ، نیازی به معرفینامه و غیره ندارید. یک گواهی اشتغال به تحصیل و حساب بانکیتون کافیه.
    همچنین ضرورت امتحان جامع و دفاع پروپوزال در ایران برای وقتی است که قصد داشته باشید از طریق دانشگاه مراحل فرصت را طی کنید. در غیر اینصورت ، میتونید مرخصی بگیرید و برید. شرایط مرخصی را هم دانشگاه سوال کنید.

دوستان عزیز سلام؛
    ممنون
    فکر نمیکنم نیازی به مدرک خوابگاه برای برگشت باشه. گزارش استادتون در نروژ کفایت میکنه.
    مرسی. ولی منظورم در خصوص ویزا گرفتن بود. برای پذیرش دوره ارشد یا دکتری مدرک خوابگاه هم برای درخواست ویزا نیازه ولی برای فرصت رو نمیدونم و اینکه باید چکار کرد. استاده یه نامه به من داده که ما در خصوص اجاره محل اقامت شما به شما کمک خواهیم کرد.

سلام دوستام من ترم 6 دكتري هستم و اقامت كانادا دارم، سهميه آزاد هستم، آيا با كارت اقامت كانادا و اينكه ديگه ويزايي در كار نيست ، اين كمك نصفه دانشگاه به من تعلق ميگيره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)