صفحه 101 از 317 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

زمان فرصت مطالعاتی برای دانشگاهیان افزایش می‎یابد

http://www.ghatreh.com/news/nn18345611/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%D 8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%DB%8C%E2%80%8E%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

Junior Member

سلام اگه ویزا بعد اسفند بیاد دیگه وزارت علوم فاند نمی ده؟ این قانون قبلا هم بود اما دیده بودم بعضی ها این فاند و گرفته بودن.

شما اطلاع دارید میدن یا نه؟
    ممنون

طبق گفته خانم اکبری، این مهلت تا 20 اردیبهشت تمدید شده.

با سلام
    من دانشجوی ترم 6 دکتری هستم در دانشگاه علم و صنعت؛ بنده معافیت تحصیلی دارم و با 1 استاد در آمریکا توافق کردم که برای فرصت برم اونجا؛ 2 تا سوال داشتم
    1- استاد میگه 6 ماه زمان کمی که میخوای بیای، به نظرم مقاله نمیتونیم بدیم؛ حداکثر زمانی که نظام وظیفه برای من در نظر میگیره برای رفتن چند وقته؟
    2- حداکثر زمانی که قانوناً میتونیم از کشور خارج شیم و ارز بگیریم تا کی هست؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_delpiero نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ترم 6 دکتری هستم در دانشگاه علم و صنعت؛ بنده معافیت تحصیلی دارم و با 1 استاد در آمریکا توافق کردم که برای فرصت برم اونجا؛ 2 تا سوال داشتم
    1- استاد میگه 6 ماه زمان کمی که میخوای بیای، به نظرم مقاله نمیتونیم بدیم؛ حداکثر زمانی که نظام وظیفه برای من در نظر میگیره برای رفتن چند وقته؟
    2- حداکثر زمانی که قانوناً میتونیم از کشور خارج شیم و ارز بگیریم تا کی هست؟
    با سپاس
    1- دوره فرصت مطالعاتی شش ماهه است و حداکثر تا 9 ماه قابل تمدید
    2- قبل از پایان ترم 7. البته تا اوایل ترم هشتم هم امکانش هست

Junior Member

با سلام
    من تازه وارد ترم 6 دکتری شدم. رشته ام شیمی هست و میخواستم برای فرصت مطالعاتی به چندتا استاد میل بزنم. ولی نمیدونم چی بنویسم یا چی بفرستم. اگه کسی اقدام کرده یه نمونه از متنی که برا استاد ایمیل زده و اینکه چه چیز دیگه ایی باید با میل بفرستیم توضیح بده ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gizlly نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه وارد ترم 6 دکتری شدم. رشته ام شیمی هست و میخواستم برای فرصت مطالعاتی به چندتا استاد میل بزنم. ولی نمیدونم چی بنویسم یا چی بفرستم. اگه کسی اقدام کرده یه نمونه از متنی که برا استاد ایمیل زده و اینکه چه چیز دیگه ایی باید با میل بفرستیم توضیح بده ممنون میشم.

****.Dear Dr
    I am a PhD candidate in ***** from**** University, Iran. I am working on my thesis on “*****.” I am currently looking for a university for doing 6-month research visit since I require experience of working with a research team in the areas of ***and ***. I would really like to collaborate with you as a visiting scholar. I have studied some papers of yours, and found them very interesting in principal.
    Also, as you would know, all of the expenses related to this research visit will be covered by my home university. Please feel free to contact me for more information. I would very much appreciate your kind reply.

Yours sincerely,

Junior Member

سلام دوستان،

من هم میخوام برای فرصت مطالعاتی دکتری (6 ماهه) برای آلمان اقدام کنم، دعوتنامه ام الان اومده، و سال چهارم (ترم 8) وبورسیه وزارت علوم هستم، میخواستم بپرسم
    - الان فایده داره؟ یعنی نامه حمایت مالی و بعدش کمک هزینه رو میدن؟
    خیلی ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenh01 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من هم میخوام برای فرصت مطالعاتی دکتری (6 ماهه) برای آلمان اقدام کنم، دعوتنامه ام الان اومده، و سال چهارم (ترم 8) وبورسیه وزارت علوم هستم، میخواستم بپرسم
    - الان فایده داره؟ یعنی نامه حمایت مالی و بعدش کمک هزینه رو میدن؟
    خیلی ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدین
    طبق گفته خانم اکبری حداکثر مهلت دانشجویان سال چهارم برای ارائه ویزا و خروج از کشور تا 20 اردیبهشت 93 هست. بعد از این تاریخ، این دانشجویان مشمول دریافت فاند نمی شوند.
    اما به نظر من شما تلاشتون رو بکنید، چون تا جایی که من متوجه شدم قوانین وزارت با چک و چونه زدن قابل تغییر هستن.

سلام

من اوایل مهر برای فرصت مطالعاتی آمریکا تو وزارت علوم تشکیل پرونده دادم. نامه حمایت مالی که صادر شده توش تاریخ شروع بکار قبلی درج شده یعنی نوامبر. بنا به دلایلی نامه DS2019 من الان اماده شده تا برم وقت سفارت بگیرم. میخواستم ببینم با همین نامه حمایتی که دارم میشه برم سفارت یا اینکه باید عوضش بکنم؟
    من رفتم پیش خانم اکبری که عوضش کنه بهم گفت دعوت نامه جدید بیار همراه با یک تعهد کتبی که اگر تا اردیبهشت ویزا نگرفتی حق استفاده از فاند رو نداری! راستش نمیخوام این تعهد رو بدم تا یوقت ویزام دیر اومد راه داشته باشه واسه چونه زدن!

ممنون میشم اگر سریع جواب بدید تا این ور سال کاراشو بکنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)