صفحه 102 از 278 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    من هم دانشجوی دانشگاه تهران هستم.. از تاریخ مدرک زبانم چند ماه گذشته.. گفتند باید برم یکی از استادهای دانشکدمون (که امتحان جامع هم ایشون سوال انگلیسی رو طرح کرده بودند) تایید کنند که زبانم خوبه!
    منم دانشجوی دانشگاه تهران مدرکم منقضی شده بود ولی به منم گفتن باید دانشکده نامه بزنه بعد مغرفی کنه به بخش ازمون دانشکده زبان ها بعد انها ما را معرفی کنند به یکی از استاداشون که مصاحبه کنند!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    منم دانشجوی دانشگاه تهران مدرکم منقضی شده بود ولی به منم گفتن باید دانشکده نامه بزنه بعد مغرفی کنه به بخش ازمون دانشکده زبان ها بعد انها ما را معرفی کنند به یکی از استاداشون که مصاحبه کنند!!!
    سلام منم دانشجوی دانشگاه تهرانم یه سوال داشتم وزارت مدرک خود دانشگاه تهرانو قبول داره؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    من هم دانشجوی دانشگاه تهران هستم.. از تاریخ مدرک زبانم چند ماه گذشته.. گفتند باید برم یکی از استادهای دانشکدمون (که امتحان جامع هم ایشون سوال انگلیسی رو طرح کرده بودند) تایید کنند که زبانم خوبه!
    شاید هر دانشکده ای قانون خودش رو داره. منم دانشگاه تهرانیم. شنبه مدرک زبانم که منقضی شده بود رو بردم دانشکده زبانها. اونجا نمره زبان تولیموم رو معادلسازی کردن، بعدشم تاییدیه رو دادم به آقای علی یاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    شاید هر دانشکده ای قانون خودش رو داره. منم دانشگاه تهرانیم. شنبه مدرک زبانم که منقضی شده بود رو بردم دانشکده زبانها. اونجا نمره زبان تولیموم رو معادلسازی کردن، بعدشم تاییدیه رو دادم به آقای علی یاری.
    شما میدونید وزارت واسه فرصت مطالعاتی نمره چند تولیمو رو قبول داره؟ معادل پنجاه درصد منظورمه

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    یعنی مدارک دیگه تون رو برنگردوندن بهتون. دانشکده به من همه مدارکم رو برگردوندن میگن دوباره برو فرم جدید پرکن و از دانشکده شروع کن به امضا جمع کردن. من حتی تعهد محضری که دوتا کارمند باید ضامن بشن رو داده بودم.

Junior Member

یعنی کشور انگلیس و نمیتونیم انتخاب کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sari6565 نمایش پست ها
    یعنی کشور انگلیس و نمیتونیم انتخاب کنیم؟
    ميتونيد انتخاب كنيد ولي وزارت علوم حمايت مالي نميكنه و بايد يا با هزينه شخصي بريد يا فاند بگيريد.

Junior Member

دوستان کسی فرصت آمریکا رفته؟ منو راهنمایی کنه؟؟

Junior Member

سلام
    بچه ها این بخشنامه جدید فرصت مطالعاتی خیلی به ضرر ورودیهای 90 هست. چرا کسی اعتراض نمیکنه؟ من تو این 10 روزی که با خبر شدم دعوت نامه از هلند گرفتم برای اول آذر ماه. اما میگن طبق بخشنامه باید تا شهریور خارج شد. کسی خبری نداره؟ کسی تهران نیست از خانم اکبری بپرسه؟
    و اینکه نمیدونین تا کی وقت داریم مدارکمون (دعوت نامه و فرم و ضامن و اینا) رو بفرستیم وزارت علوم؟

Junior Member

این مهلت آخر شهریور مشکل خیلی از بچه هاست اگه بخوان سخت گیری کنن باید بریم اعتراض کنیم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)