صفحه 102 از 317 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام از دوستانی که برای فرصت 6ماه ایتالیا اقدام کردن
    میشه لطف کنید بنویسید که 1-از سفارت برا ویزا گرفتن وقت داشتن؟2-مدارک لازم برا گرفتن ویزا، علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم ، ترجمه مدارک چی می خواد؟3-اگه ویزاشون اومده چند روزه طول کشیده؟ سپاس گزارم

Junior Member

سلام به همه ی دوستان

من برای فرصت مطالعاتی برای آلمان اقدام کردم و دیروز ویزام اومد. می خواستم ببینم کسی میدونه الان اوضاع مالی وزارت علوم چه طوره؟ ارز میدن؟ چه قدر طول میکشه تا بدن؟
    در مورد پرواز اگه بخوای از شهر خودمون بلیط پرواز بگیریم آیا وزارت پولشو میده یا حتما باید از تهران باشه؟ و اینکه پروازمون چی باشه هم مهمه؟ مثلا می تونیم با پرواز ترکیش بریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان

من برای فرصت مطالعاتی برای آلمان اقدام کردم و دیروز ویزام اومد. می خواستم ببینم کسی میدونه الان اوضاع مالی وزارت علوم چه طوره؟ ارز میدن؟ چه قدر طول میکشه تا بدن؟
    در مورد پرواز اگه بخوای از شهر خودمون بلیط پرواز بگیریم آیا وزارت پولشو میده یا حتما باید از تهران باشه؟ و اینکه پروازمون چی باشه هم مهمه؟ مثلا می تونیم با پرواز ترکیش بریم؟
    جواب همه سوالات شما در فروم است کافی است وقت بزارید و مطالعه کنید
    به هر حال:
    شما باید پیگیر کارها باشید تا کنون وزارت در بدترین شرایط هم به تعهداتش عمل کرده ، منتهی شرایط تعهد در مواردی تغییر کرده
    شما می توانید برای گرفتن ارز به کسی هم وکالت بدهید
    برای آلمان با توجه به دایر بودن پرواز ایران ایر و بلیط قطار ، فکر نکنم شرکت های دیگر پذیرفته شوند
    اگه منظور شما هزینه جابجایی بین شهر خودتون و تهران برای پرواز هست، مبلغی پول برای این جور خرجها در نظر گرفته می شود که اگر از سقف تجاوز نکند و رسید آنها را داشته باشید ، در مرحله تسویه حساب پرداخت می گردد.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    میشه کسایی که واسه فرصت اقدام کردن لطف کنن و من ایمیل شروع مکاتبات با اساتید رو اینجا بذارن! من تازه میخوام شروع کنم اما نمی دونم چی باشد بگم به استاد

Junior Member

سلام دوستان
    آیا فاندی که وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی میده برای دانشجوهای متاهل بیشتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mktech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا فاندی که وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی میده برای دانشجوهای متاهل بیشتره؟
    سلام
    خیر فرقی نمیکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasna1389 نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که برای فرصت 6ماه ایتالیا اقدام کردن
    میشه لطف کنید بنویسید که 1-از سفارت برا ویزا گرفتن وقت داشتن؟2-مدارک لازم برا گرفتن ویزا، علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم ، ترجمه مدارک چی می خواد؟3-اگه ویزاشون اومده چند روزه طول کشیده؟ سپاس گزارم
    سلام
    1- احتیاجی به گرفتن نوبت قبلی نیست. شما با معرفی نامه وزارت خارجه بدون نوبت وارد میشید. سعی کنید که حتما یکی از روزای سه شنبه یا پنج شنبه برید که روزای دانشجوییه و خلوت تره. سه شنبه برید بهتره.
    2- احتیاجی به ترجمه مدارک نیست. مدارک لازم: یک نسخه از دعوت نامه که حتما به ایتالیایی باشه (این دعوت نامه باید از طرف استاد هم به ایمیل: visti.teheran@esteri.it ارسال شود.)، نامه حمایت مالی وزارت علوم، معرفی نامه وزارت خارجه، بیمه، 10 شب رزرو هتل و رزرو بلیط رفت و برگشت. دو تا عکس 3*4 هم همراه داشته باشید. صدور ویزا هم هزینه نداره.
    3- ما هنوز ویزامون رو نگرفتیم. ولی گفتن که 3 هفته طول میکشه. منتظریم که سه هفته بگذره و برای دریافت ویزا مراجعه کنیم.

سلام دوستان من واسه فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم و تقرییا از اکثر جاها پذیرش استاد رو دارم ولی اروپا خیلی بد فاند گیر میاد کسی میتونه راجع به اسکولارشیپ و نحوه ی گرفتنش توضیحی بده؟

سلام دوستان
    این عنوان تاپیک و فرصت مطالعاتی 6 ماهه معادل همان بورس وزارت علوم برای خارج از کشور است که امسال مجازشدن در کنکور دکتری داخلِ ایران، یکی ازشروط آن بود?
    سوال دوم: بخواهیم برای این بورس اقدام کنیم شرایطش چی هست?
    سایت iranscholarship که اصلا باز نمی شود برای من
    مرسی

من هم برای فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم. منظورتن از شرایط گرفتن فاند داخلی هست؟ تا اونجا که من میدونم 6000 یورو به اعضای هیات علمی دانشگاه ها میدن و حدود 3000 تا هم به باقی. از اون ور هم باید پذیرش استاد رو داشته باشید در مورد مدرک معتبر زبان هم من چیزی نشنیدم و از دوستانی هم که دوره رو رفتن پرسیدم گفتن نمیخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)