صفحه 103 از 317 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    من دانشجوی دکترای پژوهش محورم . ترم 2.
    تا آخر شهریور باید دفاع پروپوزال کنیم. میخوام هنوز که موضوعم دقیقا مشخص نشده، چند تا استاد پیدا کنم و بهشون ایمیل بزنم که میخوام موضوعم در راستای حوزه تحقیقاتی اونا باشه که بعد برای فرصت ( و یا انجام کل کارهای عملی ام) بتونم برم اونجا. در ضمن به فاند هم نیاز دارم.
    میشه نمونه ای از ایمیلی ک به اساتید می تونم بزنم(با این شرایط که هنوز موضوعم دقیقا مشخص نشده و دفاع پروپوزال نکردم و فاند هم میخوام ) رو اینجا قرار بدید.
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    برای فرصت مطالعاتی من برای دانمارک اقدام کردم. ولی بر اساس راهنمایی سفارت و دانشگاه آرهوس در دانمارک برای گرفتن ویزا باید طبق فرم AR1 حدود 433 یورو به صورت آنلاین در سایت مربوط به اجازه اقامت در دانمارک پرداخت کنم! این مبلغ اصلا منطقی نیست! من با بچه هایی که آلمان رفتن صحبت کردم، اونها حتی مبلغ معمول ویزا برای کشورهای اتحادیه اروپا (60 یورو) را هم پرداخت نکردن. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ منشی دانشگاه آرهوس میگه که من به عنوان Researcher در نظر گرفته می شم و باید این پول را پرداخت کنم!

Junior Member

سلام تشکر از تمام دوستانیکه تجربیاتشون با هموطناشون در میون گذاشتن.
    کسی میدونه اگر زودتر از شش ماه از فرصت برگردیم مثلا 5 ماهه-مشکلی پیش میاد یا نه؟ از نظر قوانین وزارت علوم منظورمه.

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا

با سلام...منم میخواستم واسه فرصت مطالعاتی رشته معماری از یکی از دانشگاههای اروپایی مثلا ایتالیا اقدام کنم.در ضمن برای کارشناسی ارشد همسرم در رشته عمران هم میخوام اقدام کنم که دوتایی باهم بریم.لطفا در مورد شانس گرفتن این فرصت و دانشگاههایی که این دو امکان رو برامون فراهم کنه راهنماییمون کنید.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 4 هستم و هنوز از پروپوزالم دفاع نکردم، می خواستم برای فرصت ایمیل بزنم برای دانشگاه های کانادا، کسی میدونه اگه پذیرش بگیریم چقدر زمان داریم برای انجام کارهامون تا رفتن؟ ( من حدودا اواخر شهریور دفاع پروپوزالم میشه!! ) ممنون

ببخشید کسی میدونه ایا میشه به یه نحوی از استاد در خارج از کشور هم فاند گرفت؟ این مبلغی که ایران میده ظاهرا زیاد نیست و هم اینکه جوری میشه بیشتر در اون کشور اقامت کرد؟ و اینکه ایا اصلا ارزش داره ؟ ایا بهتر نیست کلا اپلای کنیم از اول برای دوره جدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط horad نمایش پست ها
    سلام تشکر از تمام دوستانیکه تجربیاتشون با هموطناشون در میون گذاشتن.
    کسی میدونه اگر زودتر از شش ماه از فرصت برگردیم مثلا 5 ماهه-مشکلی پیش میاد یا نه؟ از نظر قوانین وزارت علوم منظورمه.
    با سلام
    فکر کنم برای پولی که پرداخت می شه 6 ماه کامل باید بمونید، احتمالا اگه زودتر بیایید باید مبلغی برگردانید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    ببخشید کسی میدونه ایا میشه به یه نحوی از استاد در خارج از کشور هم فاند گرفت؟ این مبلغی که ایران میده ظاهرا زیاد نیست و هم اینکه جوری میشه بیشتر در اون کشور اقامت کرد؟ و اینکه ایا اصلا ارزش داره ؟ ایا بهتر نیست کلا اپلای کنیم از اول برای دوره جدید؟
    سلام میشه فاند گرفت. برا یک جا اقدام کردم و گفتم من 3000یورو فاند دانشگاهم میده، استاد اونجا گفت: خیلی کمه یکسری مدارک از من خواست تا حداقل3500 تا از اون دانشگاه خارج برام فاند بگیره. اما بنا به دلایلی (موضوع کاری پایان نامه) تمایلی برا رفتن برای اونجا نداشتم ...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی میدونم که اگر کمتر از 6 ماه بمونیم، اندازه زمانی که نموندیم باید پول رو برگردونیم. ولی نمیدونم مثلاً اگر 4 ماهه و 12 روز بمونیم، اون 12 روز یک ماه جدید حساب میشه یا خیر. یعنی کلاً 5 ماه حساب میشه یا 4؟. کسی میدونه؟

Junior Member

سلام دوستان
    میشه خواهش کنم یک نمونه از درخواستی که برای فرصت مطالعاتی باید به اساتید ایمیل کنیم را در سایت قرا دهید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)