صفحه 104 از 317 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نمونه درخواست فرصت مطالعاتی:

Dear Prof. X
    I am a PhD candidate of ........... at University of ..............., Iran, and I have a 6 months opportunity to conduct a part of my dissertation as visiting scholar abroad. I am going to study about .................in Iran and I am working on my thesis entitled "......................", it’s about ...........................................Also I worked about several issues in my field such as:

I have attached a brief resume to this email that contains further information about my qualification and experiences. I would be so grateful if you kindly let me know whether it would be possible for me to conduct a part of my study in .................University. I believe that your consideration would be very beneficial for my academic and professional experience. I look forward to have your valuable comments as soon as possible.
    Yours Sincerely

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط horad نمایش پست ها
    سلام تشکر از تمام دوستانیکه تجربیاتشون با هموطناشون در میون گذاشتن.
    کسی میدونه اگر زودتر از شش ماه از فرصت برگردیم مثلا 5 ماهه-مشکلی پیش میاد یا نه؟ از نظر قوانین وزارت علوم منظورمه.
    دوست عزیر، اگر زودتر از 3 ماه از فرصت برگردید باید تمام پول وزارت علوم را پس دهید، اما اگر زودتر از 6 ماه برگردید باید پول ماههای باقیمانده را فقط پس دهید. مثلا" اگر بعد از 5 ماه برگردید باید پول یک ماه را پس دهید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی میدونم که اگر کمتر از 6 ماه بمونیم، اندازه زمانی که نموندیم باید پول رو برگردونیم. ولی نمیدونم مثلاً اگر 4 ماهه و 12 روز بمونیم، اون 12 روز یک ماه جدید حساب میشه یا خیر. یعنی کلاً 5 ماه حساب میشه یا 4؟. کسی میدونه؟
    روز شمار حساب می شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mktech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا فاندی که وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی میده برای دانشجوهای متاهل بیشتره؟
    هیچ فرقی نمی کند.

Junior Member

سلام من دکترای دامپزشکی ام را یکسال است که تمام کردم.می خوام برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم.می خواستم من را راهنمایی کنید که آیا بورس وزارت علوم شامل حال من که درسم تمام شده هم می شود و اینکه اگر بخوام با استادهای امریکا یا اروپا مکاتبه کنم احتمال اینکه برای این دوره مطالعاتی فاند به من تعلق بگیرد چقدر است.البته رزومه خوبی هم دارم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام من دکترای دامپزشکی ام را یکسال است که تمام کردم.می خوام برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم.می خواستم من را راهنمایی کنید که آیا بورس وزارت علوم شامل حال من که درسم تمام شده هم می شود و اینکه اگر بخوام با استادهای امریکا یا اروپا مکاتبه کنم احتمال اینکه برای این دوره مطالعاتی فاند به من تعلق بگیرد چقدر است.البته رزومه خوبی هم دارم.
    با تشکر
    سلام
    بورس وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی دیگر به شما تعلق نمی گیرد. اما برای گرفتن فاند از اروپا و آمریکا به پست مربوطه مراجعه کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام. من با یه استاد ایرانی توی دانشگاه ماساچوست جوینت شدم، قبول کرده که برای فرصت مطالعاتی 6ماهه برم پیشش،قول داده یه فاند کوچولو هم بهم بده و قرار شده اگه تونستم هم دیگه برنگردم و همون جا واسه دکتری اپلای کنم. الان یه ایمیل زده بهم که دیگه قطعی کنه، توی ایمیلش نوشته پوزیشنی که برام در نظر گرفته research fellow هست. منظورش چی بوده؟ research fellow دقیقاً چه پوزیشنی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedafarsi نمایش پست ها
    سلام. من با یه استاد ایرانی توی دانشگاه ماساچوست جوینت شدم، قبول کرده که برای فرصت مطالعاتی 6ماهه برم پیشش،قول داده یه فاند کوچولو هم بهم بده و قرار شده اگه تونستم هم دیگه برنگردم و همون جا واسه دکتری اپلای کنم. الان یه ایمیل زده بهم که دیگه قطعی کنه، توی ایمیلش نوشته پوزیشنی که برام در نظر گرفته research fellow هست. منظورش چی بوده؟ research fellow دقیقاً چه پوزیشنی هست؟
    یه چیزی شبیه همون فرصت مطالعاتی است، در ضمن برای گرفتن فاند وزارت علوم هم مشکلی پیدا نخواهید کرد.

Junior Member

سلام. کسی میدونه برای فرصت مطالعاتی کدوم نوع ویزای فرانسه رو باید درخواست بدیم؟ کوتاه مدت-بلندمدت-اقامت. اگه نیمه فاند گرفته باشیم چی؟
    خواهش میکنم کمکم کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazm نمایش پست ها
    یه چیزی شبیه همون فرصت مطالعاتی است، در ضمن برای گرفتن فاند وزارت علوم هم مشکلی پیدا نخواهید کرد.
    من یه مشکلی دارم، هنوز از پروپوزال دفاع نکردم، امتحان جامع هم ندادم و در نتیجه با روال معمول وزارت علوم نمیتونم برم و دارم مرخصی میگیرم. ضمناً شبانه هم هستم و نمیدونم به شبانه هم فاند وزارت علوم تعلق میگیره یا نه؟

سوالی که برام پیش اومده اینه که من گرین کارت دارم ، حالا research fellow جاب پوزیشن محسوب میشه؟؟ بیمه یا مزایای خاصی رو پوشش میده؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)