صفحه 112 از 317 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    برای رفتن به فرصت و گرفتن کمک هزینه از وزارت علوم لازمه که دانشگاه مقصد حتما از گروه اول(عالی) باشه؟
    با توجه به اینکه لیست جدید وزارت علوم، بسیاری از دانشگاه های گروه عالی به خوب نزول پیدا کردند!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    برای رفتن به فرصت و گرفتن کمک هزینه از وزارت علوم لازمه که دانشگاه مقصد حتما از گروه اول(عالی) باشه؟
    با توجه به اینکه لیست جدید وزارت علوم، بسیاری از دانشگاه های گروه عالی به خوب نزول پیدا کردند!!
    سلام
    عذر میخوام لیست وزارت علوم برای دانشگاهها دقیقا کجاست؟ میشه لینکش رو بذارین لطفا؟

با عرض سلام خدمت دوستان
    تو آئین‌نامه قبلی، حداکثر زمان سپری شده از شروع تحصیل سه سال و نیم بود ولی تو آئین‌نامه جدید که اردیبهشت امسال تصویب کردن، سه سال از شروع تحصیل به عنوان سقف تعیین شده.
    آخه چه وضعیه!؛ کسایی که رو سه سال و نیم برنامه‌ریزی کرده بودن، چیکار باید کنن؟!
    دوستان اگه کسی وزارت سر زد، بی‌زحمت این قضیه رو بپرسه ببینه برا امسال چقدر جدیه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط siavosh نمایش پست ها
    سلام
    با سپاس از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن . چند سوال داشتم که اگر کسی میدون محبت کرده و پاسخ بده:
    1-من از طریق استادم تونستم چند کشور از جمله انگلیس امریکا و هلند پذیرش ضمنی بگیرم. اما وقتی از تحصیلات تکمیلی دانشگاه رفتم میگن فقط یک نفر توی کل دانشگاه سهمیه داریم. آیا انتخاب این یک نفر روال اداری خاصی داره یا بسته به اشنا و پارتی داره؟
    2-برای رفتن به فرصت دانشگاه مقصد مدرک اصل رو نمیخواد اما اگر قبول کنن علاوه بر وزارت اونا هم کمی فاند بدن باید اصل دانشنامه و آیلتس و ... هم داشته باشیم؟
    3-و سوال مهم و اخر، واسه زبان وزارت زده نمره 50 . mche. اما کسانی رو میشناسم که با نمره زبان داخلی دانشگاه خودشون رفتن. من الان 45 mche دارم. و دانشگاه واسه جامع قبول کرده. به نظرتون همین کافیه یا بازم باید ازمون بدم؟
    سپاس از پاسختون
    من براي انگليس اقدام كردم بهم فاند ميدن و ازم هم اصل مدارك رو خواستن هم ريزنمرات و هم نمره آيتلس ٦.
    در بخشنامه جديد وزارت علوم اگه مطالعه كرده باشيد داشتن نمره msrt 50 ضروري است و موقع رفتن به فرصت نبايد اعتبار مدرك ساقط شده باشد.
    نكته آخر اينكه كشور انگليس در ويزا دادن سختگيره و براي همين اين همه مدارك ميخوان.
    موفق باشيد

کسی تا حالا برای فرصت رفته موسسه ماکس پلانک آلمان؟
    آیا وزارت علوم برای اینجا پول 3 ماه رو میده بهم؟
    از کجا میتونم از این بابت مطمئن شم؟تلفنی، آدرسی هست که من بپرسم و مطمئن شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    کسی تا حالا برای فرصت رفته موسسه ماکس پلانک آلمان؟
    آیا وزارت علوم برای اینجا پول 3 ماه رو میده بهم؟
    از کجا میتونم از این بابت مطمئن شم؟تلفنی، آدرسی هست که من بپرسم و مطمئن شم؟
    سلام
    برید امور دانشجویان وزارت علوم که تو میدان فردوسی هست. خانم اکبری مسئول فرصت مطالعاتی هستش از ایشون بپرسید. بخشنامه جدید رو هم یکی از دوستان لطف کردن اینجا قرار دادن که تو پستهای قبلی هست اون را هم مطالعه کنید.
    موفق باشید.

بخشنامه جدید برای فرصت مطالعاتی:
    http://scholarship.saorg.ir/News/%D8...D8%A7%D9%84-93

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    بخشنامه جدید برای فرصت مطالعاتی:
    http://scholarship.saorg.ir/News/%D8...D8%A7%D9%84-93
    دوست عزیز سوال دیگه داشتم . شما گفتید فاند گرفتید از انگلیس. یعی علاوه بر فرصت وزارت علوم، اونها هم به شما فاند دادند یا فاند را کاملا مستقل گرفتید و از طرف وزارت علوم نمیرید؟ ضمن اینکه شنیدم خانم اکبری گفته ما با انگلیس کار نمیکنیم. و سوال آخر؛ این ماجرای دانشگاه های عالی صحت داره؟ و لیستش رو از کجا میشه گرفت؟
    واقعا سپاس از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط siavosh نمایش پست ها
    دوست عزیز سوال دیگه داشتم . شما گفتید فاند گرفتید از انگلیس. یعی علاوه بر فرصت وزارت علوم، اونها هم به شما فاند دادند یا فاند را کاملا مستقل گرفتید و از طرف وزارت علوم نمیرید؟ ضمن اینکه شنیدم خانم اکبری گفته ما با انگلیس کار نمیکنیم. و سوال آخر؛ این ماجرای دانشگاه های عالی صحت داره؟ و لیستش رو از کجا میشه گرفت؟
    واقعا سپاس از پاسختون

همانطور که شما گفتید وزارت علوم با انگلیس کار نمیکنه و من قصد دارم بطور مستقل فرصت مطالعاتی برم.
    در مورد سوال دوم بله حتما موسسه ای که می خواهید به فرصت مطالعاتی بروید جز موسسات گروه الف ممتاز وزارت علوم می بایست باشد. لیست موسسات گروه الف را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید.

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...A7%D9%84%D9%81

Junior Member

سلام
    کسی فرصت بلژیک نمیره. اگه کسی هست لطفا اطلاع بده
    برای فرصت مطالعاتی کدوم نوع ویزا رو باید درخواست داد؟ کوتاه مدت یا بلند مدت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)