صفحه 113 از 317 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام. پارسال خانم اکبری ازم تعهد گرفته بود تا شهریور از کشور خارج بشم . با پول خودم ارزخریدم ولی بلیط پیدا نکردم یه ماه دیرتر رفتم.تازه برگشتم حالا میخوام برم دنبال پول .به نظر شما تعهدی که خانم اکبری میگیره چقدر مهمه؟ ایران ایر تاریخ بلیط تایید میکنه یا هزینه بلیط؟

سلام
    من از آمریکا پذیرش گرفتم و برای پذیرش ازمن مدرک زبان نخواستند. آیا واسه ویزا لازمه برم امتحان تافل بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره وزارت علوم واسه نامه مالی که برای فرصت مطالعاتی در هلند باشه چند یورو مینویسه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    سلام
    من از آمریکا پذیرش گرفتم و برای پذیرش ازمن مدرک زبان نخواستند. آیا واسه ویزا لازمه برم امتحان تافل بدم؟
    سلام

برای ویزای J که شما باید اقدام کنید مدرک زبان توسط سفارت گرفته نمیشه. ولی باید تسلط کافی برای مصاحبه انگلیسی رو داشته باشید.

تو بخشنامه جدید نوشته ماهی چهار میلیون تومان. احتمالا تبدیلش کنید به یورو همونی میشه که مینویسن

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    سلام
    نه لازم نيست مدرك زبان ارائه بدين

Junior Member

سلام
    دوستان من الان ترم چهار رو تموم کردم. نامه پذیرشی(آمریکا) که میگیرم باید معمولا از چه تاریخی و تا کی باشه؟ و برای امسال من تا کی فرصت دارم تشکیل پرونده بدم و مدارکم بره وزارت؟ ممنون از پاسختون

سلام
    دوستان من از امریکا پذیرش گرفتم. از یه دانشگاهی که قبلا تو لیست عالی بوده ولی الان به لیست خوب تنزل پیدا کرده! واقعا مطمئن هستید که فقط به لیست عالی ارز میده وزارت علوم؟ اگر کسی مطمئن هست از این موضوع لطفا جواب ده.. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط adjrrb_87112 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از امریکا پذیرش گرفتم. از یه دانشگاهی که قبلا تو لیست عالی بوده ولی الان به لیست خوب تنزل پیدا کرده! واقعا مطمئن هستید که فقط به لیست عالی ارز میده وزارت علوم؟ اگر کسی مطمئن هست از این موضوع لطفا جواب ده.. ممنون
    بله اگر ميخواهيد از حمايت مالي وزارت علوم برخوردار بشيد طبق بخشنامه دانشگاه مقصد حتما بايد در گروه الف (ممتاز) باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    بله اگر ميخواهيد از حمايت مالي وزارت علوم برخوردار بشيد طبق بخشنامه دانشگاه مقصد حتما بايد در گروه الف (ممتاز) باشد
    منظورتون کدوم بخش نامه هست؟ من که بخش نامه فرصت مطالعاتی سال 93 رو زیر و رو کردم همچین چیزی ندیدم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)