صفحه 114 از 317 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

در آئین نامه سال 93 فرصت مطالعاتی در ماده 1 بند 3 اشاره کرده "متقاضی در زمینه ای همراستا با موضوع رساله دکتری خود از یک دانشگاه معتبر نامه پذیرش را که به تایید گروه تخصصی (آموزشی یا پژوهشی) برسد ارائه نماید" ولی اینکه منظورش از معتبر فقط دانشگاه ممتاز در لیست وزارت است معلوم نیست! کسی این موضوع رو تا حالا خودش از وزارت پرسیده و مطمئن هست که اطلاعات درست به بقیه بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    در آئین نامه سال 93 فرصت مطالعاتی در ماده 1 بند 3 اشاره کرده "متقاضی در زمینه ای همراستا با موضوع رساله دکتری خود از یک دانشگاه معتبر نامه پذیرش را که به تایید گروه تخصصی (آموزشی یا پژوهشی) برسد ارائه نماید" ولی اینکه منظورش از معتبر فقط دانشگاه ممتاز در لیست وزارت است معلوم نیست! کسی این موضوع رو تا حالا خودش از وزارت پرسیده و مطمئن هست که اطلاعات درست به بقیه بده؟
    بله من از خانم اکبری پرسیدم و ایشون بهم گفتند که باید دانشگاه ممتاز باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط adjrrb_87112 نمایش پست ها
    منظورتون کدوم بخش نامه هست؟ من که بخش نامه فرصت مطالعاتی سال 93 رو زیر و رو کردم همچین چیزی ندیدم!
    همه چیز در بخشنامه نمیار مثلا کشور انگلیس هم تو بخشنامه نیومده که حمایت نمیکنن از خانم اکبری پرسیدم پس چرا تو بخشنامه نمیزنین بهم گفت همه چیز رو که نمیتونیم بزنیم دانشجو به ما مراجعه میکنه و ما هم بهش میگیم
    یکی هم همین دانشگاه ممتاز هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    آیا قوانین وزارتخونه برای مدرک زبان تغییر کرده؟ آقای علی یاری در دانشگاه تهران میگه مدارک رو نمیفرسته به خانم اکبری تا زمانی که آیین نامه جدید برای زبان بهشون ابلاغ بشه. کسی خبر داره؟ ضمنا ورودی های 90 به بعد که با آزمون اومدن مگه نیاز به مدرک زبان دارند.!!؟

Junior Member

یعنی کشور انگلیس و نمیتونیم انتخاب کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    برای رفتن به فرصت و گرفتن کمک هزینه از وزارت علوم لازمه که دانشگاه مقصد حتما از گروه اول(عالی) باشه؟
    با توجه به اینکه لیست جدید وزارت علوم، بسیاری از دانشگاه های گروه عالی به خوب نزول پیدا کردند!!
    ببخشید این لیست جدید کجاست؟ توی سایت وزارتخونه همون قدیمیه است. ممکنه لینکش رو بگذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakolpour نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    تو آئین‌نامه قبلی، حداکثر زمان سپری شده از شروع تحصیل سه سال و نیم بود ولی تو آئین‌نامه جدید که اردیبهشت امسال تصویب کردن، سه سال از شروع تحصیل به عنوان سقف تعیین شده.
    آخه چه وضعیه!؛ کسایی که رو سه سال و نیم برنامه‌ریزی کرده بودن، چیکار باید کنن؟!
    دوستان اگه کسی وزارت سر زد، بی‌زحمت این قضیه رو بپرسه ببینه برا امسال چقدر جدیه
    ممنون
    من شنبه از خانم اکبری پرسیدم گفت ویزات اگر تا آبان هم بیاد قبوله

Junior Member

دوستان کسی فرصت آمریکا رفته؟ منو راهنمایی کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    من شنبه از خانم اکبری پرسیدم گفت ویزات اگر تا آبان هم بیاد قبوله
    واقعا؟؟؟ خانم اکبری هیچ وقت جواب منو درست نمیده.. من خیلی نگرانم فکر نمیکنم ویزام تا آخر شهریور بیاد...

Junior Member

سلام
    بچه ها این بخشنامه جدید فرصت مطالعاتی خیلی به ضرر ورودیهای 90 هست. چرا کسی اعتراض نمیکنه؟ من تو این 10 روزی که با خبر شدم دعوت نامه از هلند گرفتم برای اول آذر ماه. اما میگن طبق بخشنامه باید تا شهریور خارج شد. کسی خبری نداره؟ کسی تهران نیست از خانم اکبری بپرسه؟
    و اینکه نمیدونین تا کی وقت داریم مدارکمون (دعوت نامه و فرم و ضامن و اینا) رو بفرستیم وزارت علوم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)