صفحه 116 از 317 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

دوستان لطفا لیست جدید رو مطالعه کنید خیلی از دانشگاههای ممتاز دوره قبل وارد بخش خوب شدند
    ویرایش توسط mitti : July 7th, 2014 در ساعت 10:51 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    بله من از خانم اکبری پرسیدم و ایشون بهم گفتند که باید دانشگاه ممتاز باشه
    من هم از خانم اکبری پرسیدم گفت باید گروه (تو دانشکده) موافقت کنه. یعنی باید یه درخواست بنویسین و استاد راهنماتون تایید کنه که این دانشگاه به این دلایل تو این زمینه که شما کار میکنین خوبه.
    خانم اکبری گفت برا وزارت ملاک تصمیم گروه هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aareza نمایش پست ها
    من هم از خانم اکبری پرسیدم گفت باید گروه (تو دانشکده) موافقت کنه. یعنی باید یه درخواست بنویسین و استاد راهنماتون تایید کنه که این دانشگاه به این دلایل تو این زمینه که شما کار میکنین خوبه.
    خانم اکبری گفت برا وزارت ملاک تصمیم گروه هستش.
    این یعی موافقت گروه کافیه؟ و حتما نباید توی لیست ممتاز باشه؟ مطمئنید؟اخه خیلی مسله مهمیه

Junior Member Exotic آواتار ها

لینک لیست جدید وزازت علوم در مورد ارزشیابی دانشگاه های خارج از کشور

http://grad.saorg.ir/Credential-Evaluation-Book

دوستان لطفا قبل از ارسال درخواست برای گرفتن پذیرش لیست جدید رو حتما چک کنند چون خیلی از دانشگاههای ممتاز دوره قبل وارد بخش خوب شدند (و تعداد کمی برعکس!!!).
    برای گرفتن حمایت مالی از وزارت علوم، دانشگاهی که از آن پذیرش می گیرید حتما باید جزء گروه "الف (ممتاز)" باشد.

Junior Member

شما حضوری از ایشون پرسیدین؟ آخه این خبرو باید 6 ماه پیش به ما می گفتن که دنبال استاد و دانشگاه می گشتیم، نه الان که دعوت نامه داریم و گروه موافقت کرده.

Junior Member Exotic آواتار ها

توی وزارت علوم برای قوانین و شرایط فرصت مطالعاتی هیچ اطلاع رسانی مشخص و دقیقی وجود نداره. باید همه اطلاعات مورد نیازتون رو خودتون بصورت مستقیم بپرسید یا از کسایی که قبل از شما درگیرش شدن سوال کنید.
    به نظر من در حال حاضر بهترین جا برای کسب اطلاعات در مورد فرصت مطالعاتی همین سایته. پس به تمام کسایی که قصد رفتن به فرصت مطالعاتی رو دارند توصیه می کنم قبل از هر اقدامی صفحات مختلف این فروم رو با دقت مطالعه کنند و مطمئن باشند اطلاعات و تجربیات بسیار ارزشمندی گیرشون میاد.

Junior Member

این مهلت آخر شهریور مشکل خیلی از بچه هاست اگه بخوان سخت گیری کنن باید بریم اعتراض کنیم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

خانم اکبری به هر کی یه جواب میده؟!!! من همین یکشنبه ازشون در مورد دانشگاههایی که از لیست ممتاز به خوب رفتن پرسیدم گفتن مهم نیست مشکلی ایجاد نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا قوانین وزارتخونه برای مدرک زبان تغییر کرده؟ آقای علی یاری در دانشگاه تهران میگه مدارک رو نمیفرسته به خانم اکبری تا زمانی که آیین نامه جدید برای زبان بهشون ابلاغ بشه. کسی خبر داره؟ ضمنا ورودی های 90 به بعد که با آزمون اومدن مگه نیاز به مدرک زبان دارند.!!؟
    من دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهرانم. همه مدارکم رو برگردوندن و گفتن دوباره از اول باید از دانشکده اقدام کنید. در.مورد زبان هم گفتن اگه مدرک زبانتون منقضی شده به دانشکده زبانها معرفیتون میکنیم که اونا ازتون امتحان بگیرن و گواهی بدن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    من دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهرانم. همه مدارکم رو برگردوندن و گفتن دوباره از اول باید از دانشکده اقدام کنید. در.مورد زبان هم گفتن اگه مدرک زبانتون منقضی شده به دانشکده زبانها معرفیتون میکنیم که اونا ازتون امتحان بگیرن و گواهی بدن!
    شما مدرک زبان چی داشتید؟ من متوجه نشدم واسه وزارت تایید دانشگاه واسه مدرک زبان کافیه یا خودشونم سختگیرن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)