صفحه 119 از 317 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام. آيا اصل دعوتنامه در روز مصاحبه سفارت امريكا لازمه يا پرينت رنگي اون كافيه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که توی نامه حمایت مالی که وزارتخونه صادر میکنه چی نوشته؟ آیا از تاریخ دعوتنامه یا ورود و خروج حرفی زده میشه؟ که مثلا تا کی حمایت مالی میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    مدارکمو فرستادن وزارتخونه. اولش یه تعهد محضری داده بودم که توی متنش قید نشده بود که 20 میلیون تعهد میذارم .اونو پسم دادن گفتن فرم تعهد عوض شده دوباره رفتم محضر این سری ازم حدود 300هزار تومن گرفت تا کارش رو انجام داد.
    میشه لطفا بگید فرم تعهد محضری رو همه دفترخونه ها دارن ؟ مخصوص فرصت مطالعاتیه یا همون فرم تعهد برای بورسیه شدنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

فرم تعهد محضری رو باید از دانشگاهتون بگیرید دفترخونه ازتون میگیره تایپش میکنه با بورسیه هم کاملا فرق داره حواستون هم باشه که فرم جدید رو بهتون بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

دوستان، خانم اکبری گفتن که ورودیهای مهر 90 باید تاریخ دعوتنامشون حداکثر سپتامبر باشه اما اگه ویزاشون دیرتر از شهریور بیاد موردی نداره

سلام دوستان

اخیرا برای فرصت جاهای زیادی اقدام کردم و از سویس دعوتنامه گرفتم
    گفتم سیر مراحلش رو اینجا بنویسم شاید مفید باشه.

گرفتن دعوتنامه فرصت مطالعاتی کار زیاد سختی نیست، سوییس کشور گرونیه و استاداش هم سختگیرن. من تازه نامه حمایت مالیم امده و میخوام ویزا بگیرم. البته روند ویزاش راحته چون خودشون اقدام میکنن ولی برای همسر شاید سخت
    برای سویس در حال حاضر شش ماه و ماهی 2500 فرانک میدن که میشه حدود 7.5 میلیون تومان که بورس نباشین نصف میشه

روندشم به این ترتیبه:
    1- مکاتبه با استاد
    2- تفاهم روی موضوع و گرفتن دعوتنامه
    3- اقدام از طریق دانشگاه مبدا (دعوتنامه، مدرک زبان، تاییدیه دفاع پرپزال و فرم فرصت)
    4- گرفتن نامه حمایت مالی از سازمان دانشجویان
    5- اخذ ویزا
    6- گرفتن نامه مالی بانک و پول

سلام دوست عریز

توی نامه حمایت مالی اطلاعات کاربرگ فرصت که دادید به تحصیلات تکمیلی (شامل نام، تاریخ تولد، دانشگاه مبدا، رشته، دانشگاه مقصد، تاریخ شروع، مدت دوره شش ماه و در نهایت میزان حمایت برای شش ماه برای مثال امریکا 6006 یورو) نوشته شده.

البته اگه بورس نباشید کل حمایت ها نصف میشه
    برای وزارت اینکه سر شروع دعوتنامه برید یا حتی بیشترم بمونید مهم نیست. فقط نباید از ترم شش موفع اعزام بگذره، شش ماهم کمتر نمونید

دوستان کسی هست که امسال بخواد بره سویس برای تحصیل؟

من پرونده بورسم در حال بررسی توی وزارت هستش و از این طرفم باید 3 ماه دیگه برم فرصت

1- برای دریافت کامل پول شش ماه باید حکم بورس بیاد یا همون سامانه سنباد کافیه؟
    2- برای گرفتن پول فرصت بعد از اخذ ویزا چه مراحلی (جزییات) لازمه و چقد طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.naeimirad نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که امسال بخواد بره سویس برای تحصیل؟
    سلام من تصمیم دارم برم زوریخ ولی یک نفر را انجا می شناسم که رفته میگه قیمت ها خیلی بالا هست.من هم کاملا بورس نیستم.پس این درسته که ویزا را خو دشون صادر می کنند من فکر کردم فقط برای حالتی که بشناسن ویزا صادر می کنند!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)