صفحه 12 از 317 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام کسی هست که برای فرصت مطالعاتی دکتری اسپانیا رفته باشه؟میخام بدونم1- اینترنتی وقت گرفتم، درسته که؟ 2 -چه مدارکیو باید اونروز ببرم ؟اخه هرروز عوض میشه؟ 3-فرم ویزا که باید پرکنم همونیه که توی وب سایت سفارته،اخه بالای صفحه فرم نوشته ویزا شینگن؟میشه فرمو اینجا بذارین آخه تهرانی نیستم.ممنونم
    ویرایش توسط radvinn : August 7th, 2012 در ساعت 05:11 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام
    دوتا سوال داشتم. اول اینکه در نامه ای که استاد اون طرف مینویسه به جز تاریخ شروع، مدت دوره و حوزه کاری به صورت کلی چیز دیگه ای هم باید قید بشه یا خیر؟ برای من که دارم برای فرانسه اقدام میکنم باید تحت عنوان research scholar باشه یا sabbatical یا چیز دیگه ای؟
    دوم اینکه سفارت فرانسه یک انگیزش نامه هم میخواد ظاهرا. کسی نمونه انگیزشنامه که برای سفارت - حالا هرجایی - نوشته شده باشه داره که من بتونم ایده بگیرم ازش؟
    ممنون
    من واسه کانادا اقدام کردم. دعوت نامم فقط تاریخ شروع و پایان دوره رو داشت و تحت نام sabbatical بود.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی هست که اخیرا کمک هزینه وزات علوم رو برای فرصت مطالعاتی گرفته باشه؟
    خواستم بدونم راحت ارز می دن یا نه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که اخیرا کمک هزینه وزات علوم رو برای فرصت مطالعاتی گرفته باشه؟
    خواستم بدونم راحت ارز می دن یا نه؟
    ممنون
    ظاهرا بودجه دار شدن و برای ورودی های 88 به بعد مشکلی وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R_S_O نمایش پست ها
    ظاهرا بودجه دار شدن و برای ورودی های 88 به بعد مشکلی وجود نداره.
    بله، همینطوره
    ولی خواستم بدونم بانک ها راحت ارز میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    بله، همینطوره
    ولی خواستم بدونم بانک ها راحت ارز میدن؟
    بله. باید رفت بانک تجارت شعبه هرمزان (شهرک غرب) اونجا میشه وقت گرفت که واسه یک الی سه هفته بعد وقت میدن و بدون هیچ مشکلی در موعد مقرر همه پولو به صورت دستی میدن (فقط هم بعد از تبدیل به دلار آمریکا)

[QUOTE=heesamm;851124]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjon نمایش پست ها
    سلام
    اگر تزتون در راستای سفرتون باشه چه بهتر ولی فرمایش دوست گرامی مون Geologists یه کم ایراد داره. اولا گروه هر چی استاد راهنما بگه رو تایید میکنه. دانشگاه و وزارت علوم به هیچ وجه من الوجوه کاری با این ارتباط ندارن. میمونه سفارت. من که واسه کانادا اقدام کردم و شکر خدا ویزا گرفتم این ارتباط مطلقا وجود نداشت. بهشون گفتم دارم میام مقدمات یک شاخه جدید از علم ریاضی رو که تو ایران کار نمیکنن رو یاد بگیرم. اونا هم گفتن بفرما البته بعد از 4 ماه و نیم. تازه شما هم که ویزا داری.
    سلام دوستان من مدتی بود به این تاپیک سر نزده بودم. الان متوجه نمیشم مگه میشه کسی از دوره فرصت مطالعاتی استفاده کنه بدون اینکه در راستای تزش باشه؟؟؟ شاید بعضی از دانشگاه‌ها زیاد سخت نمی‌گیرن ولی دانشکده ما اینجوریه که باید اول موضوع رساله در دانشکده به تصویب رسیده باشه و امتحان جامع هم داده باشیم تا بتونیم از این دوره استفاده کنیم در ضمن عنوان رساله و هدف از این دوره معمولا در دعوتنامه ذکر میشه. حالا این دعوتنامه میره چلسه دانشکده. در تصویب عنوان تز استاد راهنما نقش زیادی داره ولی اینجا نمیتونیم عنوان تزمون یک چیز باشه و هدف از فرصت رفتنمون یک چیز دیگه!!! مرحله سختش همینه وگرنه وزارت علوم کاری نداره برای چی داریم میریم.

[QUOTE=Geologists;868948]
    نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها

سلام دوستان من مدتی بود به این تاپیک سر نزده بودم. الان متوجه نمیشم مگه میشه کسی از دوره فرصت مطالعاتی استفاده کنه بدون اینکه در راستای تزش باشه؟؟؟ شاید بعضی از دانشگاه‌ها زیاد سخت نمی‌گیرن ولی دانشکده ما اینجوریه که باید اول موضوع رساله در دانشکده به تصویب رسیده باشه و امتحان جامع هم داده باشیم تا بتونیم از این دوره استفاده کنیم در ضمن عنوان رساله و هدف از این دوره معمولا در دعوتنامه ذکر میشه. حالا این دعوتنامه میره چلسه دانشکده. در تصویب عنوان تز استاد راهنما نقش زیادی داره ولی اینجا نمیتونیم عنوان تزمون یک چیز باشه و هدف از فرصت رفتنمون یک چیز دیگه!!! مرحله سختش همینه وگرنه وزارت علوم کاری نداره برای چی داریم میریم.
    سلام. در مورد بنده دعوت نامم اصلا اسمی از موضوع یا عنوان تز نیاورده بود. تو گروه هم بهم هیچی نگفتن و با تایید استاد راهنمام اونا هم تایید کردن. شاید دانشگاه ها متفاوت عمل میکنن.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من قصد دارم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه برم فرانسه نامه پذیرش رو هم گرفتم و می خواهم قسمت سفارت تازه اقدام کنم کسی از دوستان هست که بتونه راهنمایی کنه ؟ ممنون می شم اگه محبت بفرمایید که اچه مدارکی رو باید تهیه کنم؟

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    کسی از روال جدید فرصت مطالاتی خبر داره؟ مث اینکه از اول خردادماه وزارتخونه تمام وظایفشو به دانشگاهها محول کرده و دیگه دانشجوها با وزارتخونه طرف نیستن.
    Never Say Never

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)