صفحه 124 از 317 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام
    خواستم بدونم اگه برا فرصت مطالعاتی هلند یا فنلاند اقدام کنم بهم مث دانشجوهای دکترا حقوق میدن؟ من دانشجو دکترام و میخوم زودتر برا ادامه تحصیل خارج از کشور برم. حالا یا با فرصت مطالعاتی و در ادامه اون یه دکترای دیگه صرفنظر از دکترای داخل یا پست داک یا کلا از اول برا یه دکترا جدید اپلای کنم. بنظرتون کدوم سریعتر جواب میده؟
    و اگه برا فرصت اقدام کنم میشه تا یکسال تمدیدش کنم؟؟
    ارشد برق دولتی با معدل 17 و 3 مقاله کنفرانس خارجی

Junior Member

سلام. من از یه استاد در آلمان پذیرش برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارم. میخوام با همسرم هرچه زودتر (آبان ماه) بریم آلمان. میخواستم بدونم پروسه گرفتن ویزا از سفارت آلمان چطوریه؟ چقدر طول میکشه؟ چه مدارکی میخواد؟ احتمال داره به همسرم ویزا ندن. ممنون میشم به طور مفصل منو راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام خدمت همه دوستان
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم کسی کمکم کنه. کارهای تزم تقریبا تموم شده و مشکل سربازی هم ندارم.
    1-ویزای آمریکا از طریق ارمنستان چقدر طول میکشه و حدودا چقدر هزینه داره؟
    2-من تقریبا کارهای تز دکترام رو انجام دادم و حدود دوسالی تا پایان دکترام فرصت دارم. آیا میشه به جای فرصت برای پست داک اقدام کرد؟ تا حالا کسی اقدام کرده؟
    3-حداکثر فاندی که بچه ها تونستند از آمریکا برای فرصت بگیرند چقدر بوده؟
    4-اگر تو دعوت نامه قید بشه که استاد خارجی به من فاند میدن اونموقع وزارت علوم از مقدار ارزی که میده کم نمیکنه؟
    ممنون از راهنمایی

سلام.
    من میخوام واسه فرصت مطالعاتی برم ایتالیا، جنوا. واسه سفارت چندتا مشکل دارم. که میخوام اگه زحمتی نیست کمکم کنید.
    1) میگن باید رزرو هتل داشته باشیم. حتما این واسه ما هم نیازه؟ اگر ضروری نیست پس چکار باید کرد؟
    2) واسه سفارت 60 یورو میگیرند. من جایی خوندم که واسه فرصت مطالعاتی نیازی به پرداخت این هزینه نیست. حالا نمیدونم باید پرداخت یا خیر؟
    3) واسه رزرو بلیط هم میگن باید حتما ایران ایر باشه تا پول بهمون بدن. شما چکار کردید؟
    4) میگن پول بیشتر از 4000 یورو نمیتونیم با خودمون ببریم. خوب پس پول زندگی رو چکار کنیم؟
    5) لطفا کل مدارک مورد نیاز واسه سفارت را بگید چون من هفته آینده دارم میرم سفارت نمیخوام بخاطر ناقص بودن مدارک کارام به تاخیر بیوفته.

ببخشید اگه سوالات زیادن. خودتون همین راهو رفتید و میدونید خیلی سوالات واسه آدم وجود داره. ممنون میشم اگه پاسخ گو باشید. با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

من مدرک تهرانو تازه گرفتم 69 شدم ولی نمیدونم وزارت قبول میکنه یا نه ممنون میشم اگه اطلاعی داری ممنون میشم بگین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست بخواد فرصت مطالعاتی بره ترکیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط rahman20 نمایش پست ها
    من مدرک تهرانو تازه گرفتم 69 شدم ولی نمیدونم وزارت قبول میکنه یا نه ممنون میشم اگه اطلاعی داری ممنون میشم بگین
    سلام فکر میکنم قبول کند.یادمه یکی از دوستانم کمتر از این بود و کارهاشو پیگیری کرد.بالای 60 قبول.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست بخواد فرصت مطالعاتی بره ترکیه؟
    سلام
    من موضوعم روی مقایسه تطبیقی تهران و استانبول هست و میخواستم برم ترکیه برای فرصت.. ولی هنوز موفق به گرفتن پذیرش نشدم! یه مشکلی که دارم اینه که وزارت علوم هیچ دانشگاهی رو تو استانبول تو لیست درجه یک نداره!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    سلام
    من موضوعم روی مقایسه تطبیقی تهران و استانبول هست و میخواستم برم ترکیه برای فرصت.. ولی هنوز موفق به گرفتن پذیرش نشدم! یه مشکلی که دارم اینه که وزارت علوم هیچ دانشگاهی رو تو استانبول تو لیست درجه یک نداره!!
    من انکارا پذیرش گرفتم. دانشگاهشم در لیست دانشگاه های ممتاز.مطمینید؟چون استانبول دانشگاه خوب داره.

من دانشگاه ایالتی آریزونا اقدام کرده ام. استادی که تماس گرفته ام داره با من قرار ویدیوچت از طریق اسکایپ میگذاره.
    خواستم از دوستان بپرسم در هنگام مصاحبه ازش چی بخوام؟
    1. فاند رو مطرح کنم؟
    2. داستان ویزا رو اصلاً بلد نیستم. فرآیند ویزا رو من باید شروع کنم؟ یا ایشون؟
    3. همچنین ایشون چه نامه هایی باید به من بده؟
    4. یکی برای وزارت علوم؟ توش چیا باید بنویسه؟ ایمیل باشه کافیه؟
    5. یکی برای سفارت؟ توش چیا باید بنویسه؟ ایمیل باشه کافیه یا باید برای من ارسال پستی کنه یا باید برای سفارتشون ارسال پستی کنه؟ در این صورت از الآن باید تعیین کنم ایروان می روم یا عشق آباد؟
    ممنون میشم از دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)