صفحه 125 از 317 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    من دانشگاه ایالتی آریزونا اقدام کرده ام. استادی که تماس گرفته ام داره با من قرار ویدیوچت از طریق اسکایپ میگذاره.
    خواستم از دوستان بپرسم در هنگام مصاحبه ازش چی بخوام؟
    1. فاند رو مطرح کنم؟
    2. داستان ویزا رو اصلاً بلد نیستم. فرآیند ویزا رو من باید شروع کنم؟ یا ایشون؟
    3. همچنین ایشون چه نامه هایی باید به من بده؟
    4. یکی برای وزارت علوم؟ توش چیا باید بنویسه؟ ایمیل باشه کافیه؟
    5. یکی برای سفارت؟ توش چیا باید بنویسه؟ ایمیل باشه کافیه یا باید برای من ارسال پستی کنه یا باید برای سفارتشون ارسال پستی کنه؟ در این صورت از الآن باید تعیین کنم ایروان می روم یا عشق آباد؟
    ممنون میشم از دوستان
    تا این حد میدونم که نامه پذیرش میشه ایمیل کرد و وزارت قبول میکنه. اما اصل نامه رو پست می کنند. و یه فرم هست که برات ایمیل میکنن و شما باید تکمیل کنی و پست کنی. توی اون فرم که فرم b هست مشخصات تتون کامل میکنید. به اضافه مدارک مثل کپی پاسپورت و سی وی. در همون فرم هم نام سفارت رو انتخاب میکنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    من انکارا پذیرش گرفتم. دانشگاهشم در لیست دانشگاه های ممتاز.مطمینید؟چون استانبول دانشگاه خوب داره.
    آره مطمئنم. از ترکیه فقط دانشگاههای بیلکنت و میدل ایست توی لیست الف وزارت علوم قرار دارند که هر دو در آنکارا قرار دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_ath نمایش پست ها
    سلام. من از یه استاد در آلمان پذیرش برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارم. میخوام با همسرم هرچه زودتر (آبان ماه) بریم آلمان. میخواستم بدونم پروسه گرفتن ویزا از سفارت آلمان چطوریه؟ چقدر طول میکشه؟ چه مدارکی میخواد؟ احتمال داره به همسرم ویزا ندن. ممنون میشم به طور مفصل منو راهنمایی کنین
    مدت زمانی که طول میکشه تا سفارت آلمان براتون ویزا صادر کنه بستگی به رشتتون هم داره. اگر جزو رشته های خاص باشید ممکنه بسیار طولانی بشه مثلا تا 7 ماه. در غیر این صورت کمتر. به طور کلی آلمان یه کم ویزا دیر میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    مدت زمانی که طول میکشه تا سفارت آلمان براتون ویزا صادر کنه بستگی به رشتتون هم داره. اگر جزو رشته های خاص باشید ممکنه بسیار طولانی بشه مثلا تا 7 ماه. در غیر این صورت کمتر. به طور کلی آلمان یه کم ویزا دیر میده
    من برای فرصت مطالعاتی استرالیا از یکی از دانشگاه های سیدنی نامه پذیرش گرفتم. ولی در مورد subclass ویزا و فرایند انجام کار خیلی سوال دارم. اینجا کسی هست که خودش یا از دوستانش برای استرالیا اقدام کرده باشن که بتونه به من کمک کنه

دوستان هیچ کس نیست که برای فرصت مطالعاتی استرالیا اقدام کرده باشه. من از ورودی های 90 هستم و شدیداً برای گرفتن ویزا در فشار زمانی هستم. کسی هست که بتواند مرا راهنمایی کند.
    ویرایش توسط Mechatronic : August 16th, 2014 در ساعت 12:23 PM

Junior Member

خواستم به همه ورودیهای 90 بگم اصلن نگران زمان خروج از کشور و زمان دعوت نامه نباشین. اصلن گیر نمیدن. اینکه میگن تا شهریور همش شایعه هست...

Junior Member

اگر از دوستان کسی قطها میخواد بره هلند لطفا بگه

Junior Member

سلام
    من هفته پیش امور دانشجویی بودم یکی دعوت نامه بهمن را آورد چون 90 ای بود، دعوت نامه اش رد شد. شما کسی را نمی شناسی برای فرصت مطالعاتی استرالیا اقدام کرده باشه یا الان اونجا باشه؟

Junior Member

راستش همه دوستای من با دعوت نامه بعد شهریور قبول شدن. نه من کسی رو نمیشناسم. البته خودم هم پذیرش از سیدنی دارم. ولی هلند رو انتخاب کردم. در مورد subclass ویزا یه گروه معروف داره. تو اینترنت سدچ کنید پیدا میشه

سلام
    ببخشید وسط حرف استرالیا می پرم
    استادم نامه زد گفت قبل از ویدیو چت بهم بگو برنامه ت برای اینجا چیه، من هم توضیح دادم موضوع تزم چیه و روی چه موضوع هایی هم می تونم کار کنم که به اون مربوط باشه
    بعد سریع نامه زد گفت سوالم اینه که کدوم بخش از پایان نامه ت رو می خوای اینجا کار کنی، و دقیقاً قصدت از فرصت مطالعاتی چیه؟
    به نظرتون الآن بهترین کار چیه؟
    بشینم مقاله هاش رو بخونم بگم قصدم اینه که این بخش رو از شما راهنمایی بگیرم؟ کسی تجربه ای داره؟ ممنون میشم اگر سریع جواب بدید خیلی برای پاسخش وقت ندارم

اصلاً من الآن مونده م فلسفه ی فرصت مطالعاتی چیه؟ آدم برای چی میره فرصت مطالعاتی؟ میشه چند تا عبارت دهان پر کن علمی بهم بگید؟

Junior Member

سلام. در طول مدت رفرصت مطالعاتی میتونید رو تز خودتون کار کنید یا یه پروژه مجزا. اگه برای شما فرقی نداره بگید اگه شما پروژه ای دارید که مربوط به رشته من باشه هم نیتونم انجام بدم. اینطور که این استاد پرسیدن یعنی دقیقا براشون موضوع رو باید بگید. و حتی شاید بخوان پروپوزال هم بفرستید. مگر اینکه خودشون الان مروژه داشته باشن و بخوان شما توی اون شرکت کنید. این که به صورت کلی بگید من روی این میتونم کار کنم براشون قابل قبول نیس. باید دقیق رپعنوان و روش کار رو توضیح بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)