صفحه 128 از 317 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    سلام
    من هم شرایط شما را دارم از دانشکده، پردیس، مسئول روابط بین الملل و حتی خانم اکبری هم پرسیدم. هیچ کدام جواب قطعی نمی دهند ولی با توجه به بخشنامه ها شما بایستی پرونده درخواستتان تا پایان شهریور رد شده باشد. ولی خانم اکبری گفتند با ورودی های سال 90 برای خروج از کشور یکی دوماه تاخیر ایرادی ندارد. پیشنهاد میکنم از دانشکده خودتان هم بپرسید. ولی فکر میکنم دیر شده باشد.
    پرونده درخواست تا شهریور وقت داره ولی اگه ویزات تا یکی دو ماه بعدش بیاد همکاری میکنن. پاسخ خانم اکبری این بود

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    سلام من هم از کالیفرنیا امریکا پذیرش گرفتم. نوع ویراتون بایدj-1 باشد؟ استاد به من مسئول بین الملل دانشگاه را معرفی کرد ایشان هم فرمهای لازم را فرستادند تا پرکنم ولی متاسفانه برای پر کردن فرم نیاز به ارسال نامهی fund می باشد. بعد حدود 30 روز نوشتن زمان میبره تا صلاحیت من بررسی شود و بعد فرم را برای ما پست می کنند که ان هم شنیدم سی روز طول میکشه.این فرم علاوه بر ds برای سفارت مورد نیاز هست.استاد من هم اول دعوتنامه نمیفرستاد ولی من شرایط ایران را برایش توضیح دادم که برای گرفتن نامه ی حمایت مالی نیاز به یک دعوتنامه ساده دارم.
    اینها اطلاعاتی بود که من تونستم به دست بیارم حالا شاید سایر دوستان بهتر بتوانند کمک کنند
    لطف می کنید عنوان ایمیلی که برای استادتون بار اول فرستادید رو بفرمایید؟
    من برای خیلی اساتید در آمریکا ایمیل زدم. اما فقط چهارتاشون جواب دادند و فکر می کنم بقیه شون حتی باز نکرده باشند نامه رو. و فکر می کنم شاید عنوانم اشتباه باشه
    من عنوانی که نوشته ام این بوده
    Visiting Research Opportunities
    اگر بقیه ی دوستان هم عنوان نامه ای که باهاش جواب گرفته اند رو بگذارند ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    لطف می کنید عنوان ایمیلی که برای استادتون بار اول فرستادید رو بفرمایید؟
    من برای خیلی اساتید در آمریکا ایمیل زدم. اما فقط چهارتاشون جواب دادند و فکر می کنم بقیه شون حتی باز نکرده باشند نامه رو. و فکر می کنم شاید عنوانم اشتباه باشه
    من عنوانی که نوشته ام این بوده
    Visiting Research Opportunities
    اگر بقیه ی دوستان هم عنوان نامه ای که باهاش جواب گرفته اند رو بگذارند ممنون میشم
    سلام
    من نوشتم
    visiting student
    خودشنون در نامه ها نوشتن visiting researcher

Junior Member

سلام

لطفا اگر کسی اطلاع دارد مرا راهنمایی کند. دانشگاهی در سیدنی استرالیا به من اجازه فرصت مطالعاتی 3 ماهه داده. من با هزینه خودم می خواهم بروم. نمی دانم subclass ویزای من 600 است یا 400؟ خواهش می کنم اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید. اگر بخواهم همسرم را ببرم، ویزای 600 همراه ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azarb نمایش پست ها
    فنلاند اقدام نکنید دوستم دو ماه پیش ریجکت شد. حدود 450 یورو هم نفری ازشون گرفته بودن!
    دلیل رد شدنش چی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin666 نمایش پست ها
    سلام. کلن همه مدارک دانشگاهی رو قبول دارن. اما به جز اون باید تست مکالمه زبان هم بدید.
    سلام
    من یک سوال برام پیش آمد. من مدرک تافل آی بی تی دارم (68/120) البته نمره بالایی نیست. اما اینکه شما فرمودید باید تست مکالمه بدیم منظورتون کجاست؟ و به کی؟
    خیلی ممنون میشم جوایم را بدید

Junior Member

سلام
    کسی برای فرصت مطالعاتی و ویزای امریکا اقدام کرده؟؟

سوال:
    با سلام به دوستان عزیز
    من دانشجوی بورسیه هستم و انشاله قصد دارم از فرصت مطالعاتی استفاده کنم. الان که شهریور 93 هستیم و من تا بهمن 94 فرصت دارم با توجه به اینکه زبانم ضعیفه و باید حداقل شش ماه روی زبان کار کنم، به نظر شما از کی ایمیل زدن به اساتید و درخواست های اداری وزارت علوم و دانشگاه را شروع کنم؟ اصلا فرصت مطالعاتی فصل و یا زمان خاصی داره و باید با تقویم های دانشگاهی منطبق باشه یا نه؟
    ممنون میشیم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط moradiabdolah نمایش پست ها
    سوال:
    با سلام به دوستان عزیز
    من دانشجوی بورسیه هستم و انشاله قصد دارم از فرصت مطالعاتی استفاده کنم. الان که شهریور 93 هستیم و من تا بهمن 94 فرصت دارم با توجه به اینکه زبانم ضعیفه و باید حداقل شش ماه روی زبان کار کنم، به نظر شما از کی ایمیل زدن به اساتید و درخواست های اداری وزارت علوم و دانشگاه را شروع کنم؟ اصلا فرصت مطالعاتی فصل و یا زمان خاصی داره و باید با تقویم های دانشگاهی منطبق باشه یا نه؟
    ممنون میشیم از راهنماییتون
    سلام
    یه لطفی به خودتون بکنید این صد و بیست و شش صفحه ای که بچه ها در این تاپیک نوشته اند رو مطالعه کنید
    اما من به طور خلاصه پاسختون رو میدم
    برای مطرح شدن درخواست شما در گروه دانشکده تون، لازمه موارد زیر رو فراهم کرده باشید
    1- یک استاد رو پیدا کرده باشید که به شما نامه ی رسمی پذیرش بده (معمولاً بین یک ماه تا پنج ماه طول می کشه)
    2- مدرک زبان گرفته باشید (مثلاً MCHE که الآن اسمش عوض شده یا Tolimo شاید با توجه به تاریخ های برگزاری آزمون، یک ماه طول بکشه)
    3- امتحان جامع داده باشید و از پروپوزال خو دفاع کرده باشید
    بعد کارهای اداری و محضری و باز اداری رو انجام بدید (بین سه هفته تا یک ماه طول می کشه)
    و برای ویزا اقدام کنید (بین یک ماه تا 9 ماه طول می کشه)
    و در نهایت، قبل از آغاز ترم هفتم از کشور خارج بشوید. (چطور نوشته اید تا بهمن 94 فرصت دارید؟ مگر این که ورودی بهمن باشید، وگرنه اگر ورودی مهر 91 باشید تا شهریور 94 باید از کشور خارج بشوید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط monisaa نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال برام پیش آمد. من مدرک تافل آی بی تی دارم (68/120) البته نمره بالایی نیست. اما اینکه شما فرمودید باید تست مکالمه بدیم منظورتون کجاست؟ و به کی؟
    خیلی ممنون میشم جوایم را بدید
    سلام. طبق بخشنامه جدید علاوه بر مدرک زبان نیاز به تست مکالمه هم هست. دانشگاه ما بعد از گرفتن مدرک معرفیمون کردن بخش زبان و اساتید اونجا ازمون تست مکالمه گرفتن و نتیجشو فرستادن وزارت علوم. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)