صفحه 129 از 317 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام. کسی اطلاعات کافی در مورد مدارک لازم برای ویزای کشور ایتالیا (رای دانشجویان جهت فرصت مطالعاتی) داره؟ و اینکه چه مدت طول میکشه ویزا بیاد؟
    ممنون

Junior Member

Cool پاسخ : مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara825 نمایش پست ها
    سلام
    برای فرصت مطالعاتی مدارک حتما باید ایتالیایی ترجمه شده باشه؟
    سلام.
    لطفا دوستان در این تاپیک راهنمایی بیشتری بکنن. من برای یک فرصت 90 روزه از ایتالیا دعوت نامه دریافت کردم که در اون قید شده که ماهیانه به من 1000 یورو میدهند و در ضمن هزینه های غذا و بیمه و اقامت را هم متقبل میشوند . و به من گفتن برم سفارت و نوع ویزای D دانشجویی و چندبار ورود را اقدام کنم.
    چند تا سوال دارم :
    1. مدارکی که باید ببرم سفارت چی باید باشه ؟
    1.1 آیا هنوز به دانشنامه فوق لیسانس و لیسانس نیازی هست یا نه صرفا مدارک مالی و تحصیلی موقت کافی هست. (در دعوت نامه مقطع تحصیلی اصلا ذکر نشده)
    2.1 در نامه قید شده هزینه ها را پرداخت میکنن و حقوق هم میدهند آیا با این شرایط مدارک مالی من باید چی باشه ؟
    1.3 بیمه مسافرتی من باید 6 ماه باشه یا مدت سه ماه کافی هست؟
    1.4 ضمانت نامه مالی محضری آیا اصلا برای این 90 روز نیاز هست ؟ و اگر هست آیا تفاوتی با مدارک دانشجویی میکنه؟ میزانش و نوعش؟
    1.5 آیا من نیاز به ارائه رزو خوابگاه دانشگاه را دارم و آیا رزرو هتل هم نیاز هست مثلا برای 3 شب ؟ (یا چون در نامه ذکر شده که به ایشون محل اقامت داده میشود دیگر نیاز به ارائه این مدرک نیست)
    2. مدارک آیا باید به ایتالیایی ترجمه بشه؟ آیا تاییده دادگستری و امورخارجه را نیاز دارد؟
    3. وقت صفارت به چه شکل هست و برای 10 شهریور آیا سفارت شلوغه و به نظر شما به چه شکل عمل کنم بهتره؟
    4. مدت زمان صدور ویزا به طور معمول در این حالت چند روز می باشد؟

منتظر پاسخ دوستان هستم.

Junior Member

مال من این بود
    working under your supervision

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    لطف می کنید عنوان ایمیلی که برای استادتون بار اول فرستادید رو بفرمایید؟
    من برای خیلی اساتید در آمریکا ایمیل زدم. اما فقط چهارتاشون جواب دادند و فکر می کنم بقیه شون حتی باز نکرده باشند نامه رو. و فکر می کنم شاید عنوانم اشتباه باشه
    من عنوانی که نوشته ام این بوده
    Visiting Research Opportunities
    اگر بقیه ی دوستان هم عنوان نامه ای که باهاش جواب گرفته اند رو بگذارند ممنون میشم

سلام

کسی از پوزیشن های فرصت مطالعاتی برای رشته مهندسی برق قدرت در دانشگاهای آلمان خبر داره؟ اگر کسی لینک یا اسم دانشگاه رو میدونه راهنمایی کنه..

Junior Member

من با عنوان Sabbatical Request درخواستم رو فرستادم. خیلی ها جواب دادند اما خیلی هم جواب نداند. فکر کنم جواب ندادن عده ی زیادی از استادا طبیعیه. زیاد نگران نباشید.

سلام دوستان عزیز، من برای فرصت مطالعاتی از مالزی (دانشجوی دکترا در مالزی) برای کانادا اقدام کردم ولی بعد از دو ماه و نیم به دلایل زیر رد شدم. کسی میتونه راهنمایی کنه. تشکر
    Travel history: من اصلن به غیر از مالزی، هیچ کشور دیگری نرفته ام.
    Immigration status: من در مالزی دانشجو هستم و قبل از این برای هیچ کشوری از جمله کانادا، آمریکا یا غیره برای مهاجرت اقدام نکرده بودم.
    Your family ties in Canada and in your country of residence: تمام اعضای خانواده ی من (مجرد) در ایران زندگی می کنند و قبل از این هم کانادا نرفته اند. همینطور فامیل دور یا نزدیک.

نمیدونم ولی فک میکنم اینا همش بهونه است و میترسن ما بریم اونجا دنبال شهروندی بیفتیم وگرنه دلایل بالا بسیار پوچ و واهی به نظر میرسه.
    بازم تشکر
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال فوری دارم
    تعهد محضری که برای فرصت مطالعاتی میخوان باید دقیقا چی باشه؟ دانشکده به من دو تا فرم داده.. یکی فرم وثیقه ملکی و یکی فرم تعهد کارمندی... یعنی هر دو تا رو باید انجام بدم؟؟ حتما باید دو نفر کارمند رسمی دولت ضامن بشن؟؟ اگه آشنای کارمند نداشتیم (که من ندارم!) چیکار باید کرد؟ سند قبول میکنن؟ اگه قبول میکنن مبلغ سند چقدر باید باشه؟ اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم زودتر پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soodi_j نمایش پست ها
    من با عنوان Sabbatical Request درخواستم رو فرستادم. خیلی ها جواب دادند اما خیلی هم جواب نداند. فکر کنم جواب ندادن عده ی زیادی از استادا طبیعیه. زیاد نگران نباشید.
    ممنونم از پاسختون. واقعاً داشتم از این که اصلاً حتی جواب ایمیل رو هم نمیدن افسرده می شدم. هر کسی هم که به من جواب میده بعدش میگه دقیقاً بگو اینجا چیکار می خوای بکنی. الآن دارم برای یک استادی توی جورجیاتک چارجوب مقاله هایی که ممکنه باهاش بدم رو آماده می کنم. حتی گفته زمان بندی هم بده. ضمن این که بهت پول هم نمیدم!!
    نمیدونم بقیه ی دوستان هم از این دردسرها دارند یا همین که رزومه می فرستند استادشون میگه بیا؟ و مثل این دو موردی که من برخورد کردم مجبور نیستند برنامه ی کاری بدهند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. واقعاً داشتم از این که اصلاً حتی جواب ایمیل رو هم نمیدن افسرده می شدم. هر کسی هم که به من جواب میده بعدش میگه دقیقاً بگو اینجا چیکار می خوای بکنی. الآن دارم برای یک استادی توی جورجیاتک چارجوب مقاله هایی که ممکنه باهاش بدم رو آماده می کنم. حتی گفته زمان بندی هم بده. ضمن این که بهت پول هم نمیدم!!
    نمیدونم بقیه ی دوستان هم از این دردسرها دارند یا همین که رزومه می فرستند استادشون میگه بیا؟ و مثل این دو موردی که من برخورد کردم مجبور نیستند برنامه ی کاری بدهند؟
    سلام.
    کمتر پیش می یاد استادی فقط با دیدن رزومه دعوتنامه بده. اکثرا سوال می پرسند دقیقا چه پروژه هایی می خواهید کار کنید. سعی کنید استادی پیدا کنید که کاراش نزدیک به پروژه های شما باشه. پروژه هایی که تعریف میکنید با پایان نامتونم نزدیک باشه که خودتون کارتون راحت پیش بره و بعدا دچار مشکل نشید. بعضی استادها بعد از دیدن پروژه شما حتما ممکنه بهتون فاند هم بدن. کلا اگه فرصت کافی دارید سعی کنید آدم های بیشتری پیدا کنید و درخواست بهشون بدید بالاخره بینشون بهترین موقعیت رو انتخاب کنید.

سلام. یکی از اون تعهدات کافیه. در مورد اینکه کارمند رسمی باشن قبلا این مورد بود و برای اثباتش حکم کارگزینی اون کارمندها رو میخواستن. اما وقتی من تعهد جدید رو دادم (البته من دو نفر کارمند رسمی بردم محضر) دانشگاه و محضر هیچ مدرکی از کارمند بودن اونا ازم نخواستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)