صفحه 131 از 317 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

من هم برای فرصت استرالیا دارم اقدام می کنم و سابکلاسش فکر کنم 402 باشه. Research Stream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا

سلام به همه دوستان عزیز
    من تازه عضو شدم و اینجور که دیدم بعضی تاپیک ها مثل مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی کانادا، آمریکا و آلمان بچه ها کاربران خیلی حضور دارند (شاید به این دلیل که روند سختی را طی می کنند) حتی اونایی که رفتند فرصت و برگشتند هم، همچنان به سوالات سایر دوستان جواب میدند.
    من برای فرصت مطالعاتی میخوام ایتالیا اقدام کنم و وفتی این تاپیک را خواندم چیز زیادی دستم نیومد و الان نمیدونم:
    پروسه ویزا گرفتن برای ایتالیا چقدر طول میکشه؟
    هزینه ویزا گرفتن چقدر است؟
    آیا اصلا راحت میشه ویزا گرفت؟
    حواهش میکنم دوستانی که میدونند به سوالام چواب بدند.
    خیلی ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست بخواد فرصت مطالعاتی بره ترکیه؟
    سلام ، من هم برای ترکیه اقدام کردم. میخواستم ازتون بپرسم که برای ترکیه که ویزا نمیخواد.. یعنی بعد از اینکه کارمون توی دانشگاه تموم شد و مدارک رو فرستادن وزارت خونه چی کار باید کرد؟ شما بعدش مراجعه کردید و پاسپورت رو ارائه کردید و نامه معرفی به بانک گرفتید؟ یعنی روال به چه صورتی هست.. ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام دوستان
    اگر از دوستان وزارت بهداشتی اخیرا برا فرصت مطالعاتی آلمان اقدام کردن ممنون میشم در مورد نامه تامین مالی من رو راهنمایی کنن.

Junior Member

من برای دوره فرصت مطالعاتی ژاپن اقدام کردم و دانشگام تو لیست ممتازین نیست ولی وزارت علوم نامه حمایت مالی رو بهم داد و الان منتظر ویزا هستم. این هفته ویزام میاد. بعدش باید برم دنبال ارز. ممکنه بخاطر اینکه دانشگام تو لیست ممتاز نیس بعدا گیر بدن یا همون نامه حمایت مالی کافیه؟
    و اینکه کسی میدونه معرفی به بانک و دریافت ارز چقدر طول میکشه؟ و اینکه باید معادل ریالیش رو خودمون بپردازیم یا وزارت بهمون میده؟ اگه باید خودمون بپردازیم کی بهمون پس میدن؟ (من بورس نیستم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    سلام ، من هم برای ترکیه اقدام کردم. میخواستم ازتون بپرسم که برای ترکیه که ویزا نمیخواد.. یعنی بعد از اینکه کارمون توی دانشگاه تموم شد و مدارک رو فرستادن وزارت خونه چی کار باید کرد؟ شما بعدش مراجعه کردید و پاسپورت رو ارائه کردید و نامه معرفی به بانک گرفتید؟ یعنی روال به چه صورتی هست.. ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام برای ترکیه بیشتر از سه ماه انگار ویزا میخواد البته فکرنمی کنم گرفتن ویزاش انقدر سخت باشه.من هم فعلا در همان مرحلهی معرفی به وزارت هستم و برای ویزا اقدام نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    من برای دوره فرصت مطالعاتی ژاپن اقدام کردم و دانشگام تو لیست ممتازین نیست ولی وزارت علوم نامه حمایت مالی رو بهم داد و الان منتظر ویزا هستم. این هفته ویزام میاد. بعدش باید برم دنبال ارز. ممکنه بخاطر اینکه دانشگام تو لیست ممتاز نیس بعدا گیر بدن یا همون نامه حمایت مالی کافیه؟
    و اینکه کسی میدونه معرفی به بانک و دریافت ارز چقدر طول میکشه؟ و اینکه باید معادل ریالیش رو خودمون بپردازیم یا وزارت بهمون میده؟ اگه باید خودمون بپردازیم کی بهمون پس میدن؟ (من بورس نیستم)

من هنوز خودم ارز دریافت نکردم. اما ظاهرا روالش اینه که وزارت به شما دو تا نامه میده یکی نامه معرفی به بانک که ارز رو با نرخ مبادله ای بگیرید که اونجا خودتون ریال معادل رو پرداخت میکنید و ارزتونو میگیرید. نامه بعدی معرفی به دانشگاه هست که اگه غیربورسیه باشید نصف مبلغ ریالی (12 میلیون) رو دانشگاه به شما پرداخت میکنه. اینکه چقدر طول میکشه به دانشگاهتون بستگی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    من هنوز خودم ارز دریافت نکردم. اما ظاهرا روالش اینه که وزارت به شما دو تا نامه میده یکی نامه معرفی به بانک که ارز رو با نرخ مبادله ای بگیرید که اونجا خودتون ریال معادل رو پرداخت میکنید و ارزتونو میگیرید. نامه بعدی معرفی به دانشگاه هست که اگه غیربورسیه باشید نصف مبلغ ریالی (12 میلیون) رو دانشگاه به شما پرداخت میکنه. اینکه چقدر طول میکشه به دانشگاهتون بستگی داره.
    ممنون
    ولی دانشگاه به من گفته دیگه همه کارها تو وزارت علوم انجام میشه و پولی به حساب دانشگاه نمیاد. شما کسی رو نمیشناسید که الانا ارزگرفته باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    ممنون
    ولی دانشگاه به من گفته دیگه همه کارها تو وزارت علوم انجام میشه و پولی به حساب دانشگاه نمیاد. شما کسی رو نمیشناسید که الانا ارزگرفته باشه؟؟
    خواهش میکنم.
    کسی رو نمیشناسم. کارشناس دانشگاه که نامه حمایت رو بهم داد گفت که ریال رو از دانشگاه باید بگیری

سلام دوستان. کسی تعهد نامه مالی به وزارت علوم رو ترجمه کرده؟

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)