صفحه 132 از 317 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام دوستان. خواهشمندم به سوالم پاسخ بدید
    برای موسسه مکس پلانک آلمان آیا کمک هزینه شامل حال دانشجو میشه برای سه ماه فرصت مطالعاتی؟جزو لیست دانشگاههای ممتاز وزرات علوم نیست
    مدرک زبان برای فرصت اونم آلمان نیازه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهشمندم به سوالم پاسخ بدید
    برای موسسه مکس پلانک آلمان آیا کمک هزینه شامل حال دانشجو میشه برای سه ماه فرصت مطالعاتی؟جزو لیست دانشگاههای ممتاز وزرات علوم نیست
    مدرک زبان برای فرصت اونم آلمان نیازه؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز. در مورد سوال اولتون اطلاعاتی ندارم اما در مورد سوال دومتون. بله نمره زبان معتبر لازم هست. تا اونجایی که اطلاع دارم باید تافل یا آیلتس باشه. اما به نظرم باز هم از بقیه دوستان بپرسید. موفق باشید.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil828 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. در مورد سوال اولتون اطلاعاتی ندارم اما در مورد سوال دومتون. بله نمره زبان معتبر لازم هست. تا اونجایی که اطلاع دارم باید تافل یا آیلتس باشه. اما به نظرم باز هم از بقیه دوستان بپرسید. موفق باشید.
    سلام دوست عزیز. مرسی از پاسخت. من از استادی که ازش پذیرش گرفتم پرسیدم گفت نه مدرک زبان نمیخاد.
    چرا موسسه مکس پلانک که یکی از بهترین دانشگاههای جهان محسوب میشه جزو لیست دانشگاههای معتبر نیست. اخه واقعا چرا ؟
    دوستانی که اخیرا موفق به اخذ ویزا شدن از آلمان. منو راهنمایی کنن
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. مرسی از پاسخت. من از استادی که ازش پذیرش گرفتم پرسیدم گفت نه مدرک زبان نمیخاد.
    چرا موسسه مکس پلانک که یکی از بهترین دانشگاههای جهان محسوب میشه جزو لیست دانشگاههای معتبر نیست. اخه واقعا چرا ؟
    دوستانی که اخیرا موفق به اخذ ویزا شدن از آلمان. منو راهنمایی کنن
    با تشکر
    دوست عزیز مثل اینکه امسال سفارت آلمان از بچه ها نمره زبان خواسته و گرنه استادشون با نداشتن نمره زبان مشکلی نداشته. ظاهرا این قانون جدید سفارته. ولی باز هم بپرسید. در مورد ماکس پلانک هم به نظرم شخصا برید وزارت خونه و پیگیری کنید. موفق باشید.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil828 نمایش پست ها
    دوست عزیز مثل اینکه امسال سفارت آلمان از بچه ها نمره زبان خواسته و گرنه استادشون با نداشتن نمره زبان مشکلی نداشته. ظاهرا این قانون جدید سفارته. ولی باز هم بپرسید. در مورد ماکس پلانک هم به نظرم شخصا برید وزارت خونه و پیگیری کنید. موفق باشید.
    مرسی دوست عزیز
    من شهرستان هستم و برام سخته بخاطرهمین اینجا پرسیدم. الان هم ترم سه دکتری هستم و بدنبال فرصت تو کشورای اروپایی.
    اگه کسی جدیدا برای آلمان اقدام کرده و از مدرک زبان صددرصد مطمئنه بهم اطلاع بده. در مورد کمک هزینه هم دوستان هرکی وزارت تشریف میبره بپرسه
    خیلی ممنونم از لطفتون

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه سوالی داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دکتری میخام برم سوئد. میدونید مبلغ وثیقه واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه چقدره؟ و از کدوم بانک باید ضمانتنامه بگیریم؟
    ممنون

كسي براي فرصت به كره اقدام كرده؟ استاداي اونجا از نظر زبان انگليسي چه جورين؟
    به نظرتون از لحاظ ارتباط برقرار كردن با اساتيد و دانشجويان و مردم خيلي دچار مشكل ميشيم(از لحاظ زبان)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوالی داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دکتری میخام برم سوئد. میدونید مبلغ وثیقه واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه چقدره؟ و از کدوم بانک باید ضمانتنامه بگیریم؟
    ممنون
    سلام
    مبلغ وثیقه اگر بورس نباشید 20 میلیون تومن با ضمانت دو کارمند رسمی و اگر بورس باشید 40 میلیون تومنه. بجای ضمانت کارمندهای رسمی، میتونید از سند ملکی یا تجاری به ارزش حداقل همین مقادیر استفاده کنید.
    ضمانتنامه بانکی نمیخواد. فقط تعهد و پر کردن فرم تعهدنامه تو یه دفترخونه کافیه.

كسي كه به فرصت مطالعاتي ميره، ميتونه همزمان براي اينترنشيپ اقدام كنه و در همون كشور كارآموزي با حقوق داشته باشه؟( مثلا بعد از اتمام دوره فرصت مطالعاتي يا همزمان با اون بره اينترنشيپ)
    و آيا همسر فردي كه ميره فرصت، ميتونه بره اينترنشيپ؟ از لحاظ ويزا موردي پيش نمياد؟ يعني با ويزاي مربوط به فرصت، همراه اجازه رفتن به كارآموزي با حقوق رو داره؟

دوستان سلام. ممنون ميشم يكي شرايط گرفتن فرصت مطالعاتي براي وزارت بهداشت رو بهم بگه؟ اينكه آيا همه مي تونن فرصت مطالعاتي بگيرن؟ از چه ترمي و از كي بايد اقدام كرد؟ قبلش بايد چيكارا انجام بدي (مقدمات)؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)