صفحه 133 از 317 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    سلام
    مبلغ وثیقه اگر بورس نباشید 20 میلیون تومن با ضمانت دو کارمند رسمی و اگر بورس باشید 40 میلیون تومنه. بجای ضمانت کارمندهای رسمی، میتونید از سند ملکی یا تجاری به ارزش حداقل همین مقادیر استفاده کنید.
    ضمانتنامه بانکی نمیخواد. فقط تعهد و پر کردن فرم تعهدنامه تو یه دفترخونه کافیه.
    سلام ممنون از جوابتون. برای وثیقه نظام وظیفه چطور؟ برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه 5 میلیون باید بدیم نظام وظیفه یا 15 میلیون؟ به کدوم بانک باید بریزیم؟ حتما باید بانک قوامین پول بذاریم یا میشه یه بانک دیگه بدیم و ضمانتنامه بانکی بگیریم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. مرسی از پاسخت. من از استادی که ازش پذیرش گرفتم پرسیدم گفت نه مدرک زبان نمیخاد.
    چرا موسسه مکس پلانک که یکی از بهترین دانشگاههای جهان محسوب میشه جزو لیست دانشگاههای معتبر نیست. اخه واقعا چرا ؟
    دوستانی که اخیرا موفق به اخذ ویزا شدن از آلمان. منو راهنمایی کنن
    با تشکر
    سلام
    من یکی از دوستان را می شناسم که برای ویزای المان اقدام کرده بود ولی مدرک زبان میخواستند.در ضمن سایت یفارت المان را بخوانید نوشته شده حتی برای فرصت مطالعاتی مدرک زبان مورد نیاز است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedra نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون. برای وثیقه نظام وظیفه چطور؟ برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه 5 میلیون باید بدیم نظام وظیفه یا 15 میلیون؟ به کدوم بانک باید بریزیم؟ حتما باید بانک قوامین پول بذاریم یا میشه یه بانک دیگه بدیم و ضمانتنامه بانکی بگیریم؟
    ممنون
    سلام. خواهش می کنم. راستش من چون دخترم از شرایط نظام وظیفه خبری ندارم. امیدوارم بچه های دیگه اطلاعات خوبی داشته باشند

Junior Member

من امروز با ویزا و بلیت رفتم اداره امور دانشجویان. دانشگاه من جزو دانشگاه های عالی نبود ولی خانم اکبری گفت مشکلی نیست. فقط گفتن جزو کشورهای حوزه بریتانیا نباشه، بقیه جاها مشکلی نداره. اینو برای دوستانی گفتم که نگران انتخاب دانشگاشون بودن.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    از چه نظر مشکلی نیست؟ من متوجه نشدم از نظر کمک هزینه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از چه نظر مشکلی نیست؟ من متوجه نشدم از نظر کمک هزینه؟
    سلام
    آخه قبلا بچه ها می گفتن فقط به دانشگاه هایی که تو لیست عالی هستند، کمک هزینه تعلق می گیره. گفتم که اینطور نیست. به دانشگاه های هر دو گروه الف و ب فاند میدن

Junior Member

سلام دوست عزیز
    نحوه ی پرداخت هزینه ها توسط سازمان چطور بود؟ آیا کمک هزینه ریالی رو قبل از سفر پرداخت میکنند و کلا اگه ممکنه توضیح بدید که چطور باید ارز تهیه کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soodi_j نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نحوه ی پرداخت هزینه ها توسط سازمان چطور بود؟ آیا کمک هزینه ریالی رو قبل از سفر پرداخت میکنند و کلا اگه ممکنه توضیح بدید که چطور باید ارز تهیه کرد؟
    سلام

من روند اداری رو با داشتن ویزا و بلیت انجام دادم. آخرش هم یه فرمی بردم امور مالی. خانم صالحی، مسئول این بخش یه لیستی رو آورد و تو اون لیست اسمم بود. گفت ارزت اومده. در نهایت هم گفتن 10 روز قبل از پرواز بیا سازمان تا نامه معرفی به بانک رو بهم بدن. طوریکه تو آخرین نامشون نوشته من باید به مقدار نصف فاند رو ریالی تو بانک واریز کنم و بانک به من فاند کامل رو میده.

راجع به هزینه ریالی بلیت و بیمه چیزی نگفتن. بعضی از بچه ها میگفتن تو همون مرحله آخر اونو هم میدن. بعضی ها هم میگفتن بعد از برگشتن از سفر میدن. نمیدونم دقیقا

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    سلام

من روند اداری رو با داشتن ویزا و بلیت انجام دادم. آخرش هم یه فرمی بردم امور مالی. خانم صالحی، مسئول این بخش یه لیستی رو آورد و تو اون لیست اسمم بود. گفت ارزت اومده. در نهایت هم گفتن 10 روز قبل از پرواز بیا سازمان تا نامه معرفی به بانک رو بهم بدن. طوریکه تو آخرین نامشون نوشته من باید به مقدار نصف فاند رو ریالی تو بانک واریز کنم و بانک به من فاند کامل رو میده.

راجع به هزینه ریالی بلیت و بیمه چیزی نگفتن. بعضی از بچه ها میگفتن تو همون مرحله آخر اونو هم میدن. بعضی ها هم میگفتن بعد از برگشتن از سفر میدن. نمیدونم دقیقا

سلام
    در خصوص اینکه به شما گفته شده مقدار نصف فاند رو به صورت ریالی واریز کنید ایا به نرخ مرجع هست یا ازاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaemami نمایش پست ها
    سلام
    در خصوص اینکه به شما گفته شده مقدار نصف فاند رو به صورت ریالی واریز کنید ایا به نرخ مرجع هست یا ازاد؟
    سلام
    تو نامه ای که بهم دادن نوشته معادل ریالی آن به نرخ روز (مصوب بانک مرکزی). منظورشون مرجعه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)