صفحه 134 از 317 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام
    این یعنی اینکه اگه کسی بورسیه نباشه و نصف فاند براش کافی باشه، میتونه مقدار نصف فاند رو به صورت ریالی پرداخت نکنه؟ یعنی گرفتن نصف ارز به صورت رایگان برای دانشجوی غیر بورسیه ممکنه؟
    ممنون میشم اگه سازمان رفتید سوال کنید و اطلاع بدید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط e_87 نمایش پست ها
    سلام
    تو نامه ای که بهم دادن نوشته معادل ریالی آن به نرخ روز (مصوب بانک مرکزی). منظورشون مرجعه.
    ممنون از پاسختون
    اکه میشه مقدار کل فاند رو هم بفرمایید؟ مقصد شما امریکا هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soodi_j نمایش پست ها
    سلام
    این یعنی اینکه اگه کسی بورسیه نباشه و نصف فاند براش کافی باشه، میتونه مقدار نصف فاند رو به صورت ریالی پرداخت نکنه؟ یعنی گرفتن نصف ارز به صورت رایگان برای دانشجوی غیر بورسیه ممکنه؟
    ممنون میشم اگه سازمان رفتید سوال کنید و اطلاع بدید
    با تشکر
    فکر نمیکنم اینطوری بشه. حالا 2 مهر که رفتم سوال می کنم

Junior Member

مقدار فاند برای کشورهای مختلف فرق می کنه. من ژاپن میرم که ماهانه 200000 ین تعلق گرفت به اضافه 4 میلیون تومن هزینه بلیت و بیمه که کلا نصفش رو بهم میدن. چون بورس نیستم.
    آمریکا هم فکر کنم ماهی 1000 یورو هست (که برای شش ماه میشه کلا 6000 ین) با 4 میلیون تومن هزینه بلیت و بیمه.

Junior Member

سلام

من روند اداری رو با داشتن ویزا و بلیت انجام دادم. آخرش هم یه فرمی بردم امور مالی. خانم صالحی، مسئول این بخش یه لیستی رو آورد و تو اون لیست اسمم بود. گفت ارزت اومده. در نهایت هم گفتن 10 روز قبل از پرواز بیا سازمان تا نامه معرفی به بانک رو بهم بدن. طوریکه تو آخرین نامشون نوشته من باید به مقدار نصف فاند رو ریالی تو بانک واریز کنم و بانک به من فاند کامل رو میده.

راجع به هزینه ریالی بلیت و بیمه چیزی نگفتن. بعضی از بچه ها میگفتن تو همون مرحله آخر اونو هم میدن. بعضی ها هم میگفتن بعد از برگشتن از سفر میدن. نمیدونم دقیقا
    سلام عذز میخوام میخواستم بدونم از زمان اومدن ویزا تا گرفتن ارز چقدر طول میکشه؟
    شما گفتید که 10 روز قبل از پرواز نامه معرفی به بانک رو میدن. و خب یک سری کار اداری هم قبلش انجام دادید. پس چطوری میدونستید که چه تاریخی بلیط بگیرید؟
    من میخوام 22 نوامبر برم اما نمیدونم برای کی بلیط بگیرم که قبل رفتن بتونم پول یا ارز رو از وزارت علوم بگیرم.
    یه سوال دیگه اینکه حتمن باید ایران ایر باشه بلیطمون؟ مثلن برای مقصد من و از شهر من ترکیش ایر دارن ولی از تهران ایران ایر هم هست. حتمن باید از تهران برم تا ایران ایر باشه و پول بلط رو بهم بدن؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    اتفاقا این مشکل منم بود. واسه همین اول بلیت نگرفتم. ولی خانم اکبری جواب درستی به من ندادند و گفتن بدون بلیت به کارت رسیدگی نمیشه. واسه همین من خودم رفتم بخش مالی و خانم صالحی یه لیستی داشت که وقتی دید اسمم توشه گفت ارزت اومده. بعدش رفتم بلیت خریدم . در آخر هم گفتن ده روز مونده به پرواز بیا که معرفی شم به بانک واسه ارز. شما هم همین کارو کنید. اول برید پیش خانم صالحی ببین اسمتون تو لیست هست یا نه. اگه بود واسه هر موقعی میتونید بلیت بگیرید اما اگر نبود صبر کنید تا ارزتون بیاد.

من که واسه ژاپن اقدام کردم اصلا ایران ایر پرواز نداره و با قطر ایروی میرم. ظاهرا هم چیزی نگفتن. فکر نمیکنم مشکلی باشه. حالا باید ببینم پولی میدن اصلا یا نه.

Junior Member

سلام
    اتفاقا این مشکل منم بود. واسه همین اول بلیت نگرفتم. ولی خانم اکبری جواب درستی به من ندادند و گفتن بدون بلیت به کارت رسیدگی نمیشه. واسه همین من خودم رفتم بخش مالی و خانم صالحی یه لیستی داشت که وقتی دید اسمم توشه گفت ارزت اومده. بعدش رفتم بلیت خریدم . در آخر هم گفتن ده روز مونده به پرواز بیا که معرفی شم به بانک واسه ارز. شما هم همین کارو کنید. اول برید پیش خانم صالحی ببین اسمتون تو لیست هست یا نه. اگه بود واسه هر موقعی میتونید بلیت بگیرید اما اگر نبود صبر کنید تا ارزتون بیاد.

من که واسه ژاپن اقدام کردم اصلا ایران ایر پرواز نداره و با قطر ایروی میرم. ظاهرا هم چیزی نگفتن. فکر نمیکنم مشکلی باشه. حالا باید ببینم پولی میدن اصلا یا نه.
    ممنون. شما شماره تلفن یا ایمیل خانن صالحیرو دارید؟ چون من تهران نیستم. و اینکه برای پروسه بعد از گرفتن ویزا باید بیایم وزارت؟ یا نامه رو برای دانشگاه ما ارسال میکنن؟
    ممنون

Junior Member

سلام. یه سوال دارم اگه کسی شرایط مشابه داره لظفا راهنمایی کنه.
    من با بورسم موافقت شده اما هنوز حکمم نیومده آیا ارز رو نصف بهم میدن یاکامل؟
    و اینکه بورس من تازه رفته وزارت علوم و هنوز مصاحبه وزارت علوم نرفتم. اگه زمان مصاحبه خارج برای فرصت باشم چی میشه؟ ورودی 90 هستم وخیلی نگرانم که فرصت به بورسم لظمه بزنه

Junior Member

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم وزارت علوم هنوز هم برای انگلستان فرصت مطالعاتی نمیده؟
    برای کشورهای وابسته مثل اسکاتلند چطور.
    با تشکر

سلام. من ورودی بهمن 90 هستم و خانم اکبری گفته که تا آخر اسفند 93 هم باهات راه میایم که از کشور خارج بشی
    از طرف دیگه هم سهمیه ی دانشکده مون برای سال 93 پر شده
    کسی نظری داره؟ به نظرتون بی خیال فرصت مطالعاتی بشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)