صفحه 149 از 317 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

دوستان سلام
    امیدوارم موفق باشید
    میخواستم بدونم کسانی که از طرف وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به خارج میروند بایستی حتما حجاب رعایت کنند؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    در مورد مدرک زبان، در این تالار، تاپیک اختصاصی داره (مثلاً لینک) که من بخوام جمع بندی کنم میگم به احتمال خیلی کمی ممکنه اگر استاد شما در مصاحبه ی آنلاین به این نتیجه برسه که شما مشکل زبان ندارید و در دعوتنامه این رو قید کنه، باز هم میگم به احتمال خیلی کمی ممکنه سفارت از شما مدرک زبان نخواد، چون این رو در فایل پی دی اف ش قید کرده. یعنی بوده ن افرادی که بدون مدرک زبان به استناد دعوتنامه شون ویزا ایشو شده واسشون. اما اکثر افراد به این خاطر ریجکت شده ن. نداشتن مدرک زبان در مجموع میتونه عامل و بهانه ای باشه برای ریجکت کردن شما و همراه داشتن اون، شک و شبهه رو میگیره.
    اما در مورد سه ماه، شما می تونید صفحات همین تاپیک رو ببینید. تالار مخصوص هم داره (مثلاً لینک). دوستان از چند ماه تا چندین ماه معطل شده ن.
    من دو هفته ی قبل پیش خانم اکبری بودم. همونطور که قبلاً گفتم ظرفیت دانشکده مون پر شده و می خواستم ببینم راهی برام وجود داره یا نه. اولاً از خانم اکبری واقعاً باید تشکر کرد واقعاً نشسته اونجا که تا می تونه به دانشجوها کمک کنه. نه این که همه بریم ازش سوال بپرسیم، چون واقعاً وقت و اعصاب جواب دادن ارباب رجوع ها براش باقی نمی مونه، اما ایشون از اون دسته آدم هایی است که رویکردش به کارهای دانشجویان مثبته. بگذریم...
    ازم پرسید به فرض این که مشکل ظرفیت درست بشه کجا میخوای بری؟ گفتم فلان جا. گفت «میتونی بری! چون «آلمان» نمی خوای بری که نتونی ویزا بگیری! بالاخره ما پرونده ی دانشجوها زیر دستمون هست میدونیم هرجا چقدر طول می کشه...»
    این رو گفتم که اگر هنوز در مرحله ی ایمیل زدن هستید، توصیه می کنم روی آلمان کمتر مانور بدهید، مگر این که الآن ترم سوم چهارم باشید!!!!
    سلام دوست عزیز
    خیلی خیلی ممنون از پاسخ مفصل شما. فکر کنم بهتره به گزینه های دیگه مثل هلند بپردازم و آلمان رو بیخیال بشم.
    دوستان درباره وضعیت ویزادادن ایتالیا خبر دارید؟ توی صفحه مربوط به ویزای ایتالیا برای فرصت مطالعاتی اطلاعات بسیار کمی هست.
    ممنون

Junior Member Exotic آواتار ها

سلام،

برای اینکه وزارت علوم هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما رو پرداخت کنه حتما باید بلیط از مبدا فرودگاه تهران باشه یا از فرودگاهای بقیه شهرها مثل مشهد یا شیراز هم میتونه باشه؟
    من قصد دارم برای اسپانیا بلیط بگیرم و مستقیم از خود ایران پرواز نداره. باید اول برم ترکیه و از اونجا برم اسپانیا. هزینه هر دوتا بلیط رو وزارت پرداخت میکنه؟
    بلیط رو حتما از آژانس باید بخریم یا بلیطهای اینترنتی الکترونیکی هم قبوله؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

قابل توجه دانشجویان وابسته به وزارت بهداشت
    طی یک بخش نامه جدید هزینه آزاد کردن مدرک کارشناسی ارشد چندین برابر شده است مثلا برای رشته ی خودم یعنی روانشناسی بالینی 18 برابر شده برای هر سال.این در حالی است که این بخش نامه برای ورودی های 86 به بعد قابل اجرا است و نه 93 به بعد. هر کی اعتراض داره اعلام آمادگی نشان بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zheydari نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارند كه طبق قانون جديد دانشجوبان دكترا حداكثر تا پايان ترم ششم بايد براي فرصت مطالعاتي از كشور خارج شده باشند در نتيجه با در نظر گرفتن مدت زمان لازم براي گرفتن پذيرش و ويزا هر چه زودتر اقدام كنيد به نفعتون هست
    ايين نامه رو من دارم اگه كسي ميخواد ميتونم براش ايميل كنم
    تا شهريور خبر دارم كه همچنان به انگليس هزينه داده نميشد
    براي گرفتن نامه وزارت اگه ترم ششم گذشته تعهد ميگيرند كه تا پايان بهمن از كشور بايد خارج شده باشي (دانشگاه تهران از من گرفت همراه مداركم فرستاد وزارت خونه منم ورودي مهر ٩٠ هستم) و بعد از گرفتن ويزا بايد به خانم اكبري مراجعه كنيد براي گرفتن نامه بانك در نتيجه اگه ورودي مهر ٩١ هستيد فقط وقت داريد كه بذاريدش بعد از عيد اگر نه با اينكه تو نامه وزارت چيزي نوشته نميشه ممكنه موقع گرفتن نامه بانك با مشكل مواجه بشيد، اينو دقت كنيد بهش
    بازم با خانم اكبري يا آقاي علي ياري صحبت كنيد
    سلام
    من ورودی مهر91 هستم. ممنون میشم آیین مامه جدید رو واسم ایمیل کنید.
    من میخوام برم اروپا واسه فرصت. به نظرتون کارام رو واسه کی هماهنگ کنم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HEA نمایش پست ها
    سلام
    من ورودی مهر91 هستم. ممنون میشم آیین مامه جدید رو واسم ایمیل کنید.
    من میخوام برم اروپا واسه فرصت. به نظرتون کارام رو واسه کی هماهنگ کنم بهتره؟
    آیین نامه ی جدید رو از این پست (لینک) در همین تالار و از سایت وزارت علوم (لینک) می توانید دانلود و مطالعه نمایید.

Junior Member

خیلی ممنونم. در مرحله اول بعد از دفاع پروپوزال من باید سه فرم (دوره تخصصی و 101 و..) را تکمیل کنم و به کجا بدم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    آیین نامه ی جدید رو از این پست (لینک) در همین تالار و از سایت وزارت علوم (لینک) می توانید دانلود و مطالعه نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HEA نمایش پست ها
    خیلی ممنونم. در مرحله اول بعد از دفاع پروپوزال من باید سه فرم (دوره تخصصی و 101 و..) را تکمیل کنم و به کجا بدم؟
    این سیستمیه که دانشگاه ما پیاده میشه:
    داخل فرم به ترتیب نوشته. یک cover letter، یک invitation letter، رزومه ی استاد پذیرنده، کپی مدرک زبان و اون دوتا فرم دیگه رو (به همراه گواهی امتحان جامع و پروپوزال که از ما نخواستن گفتند خودمون چک می کنیم) رو به استاد راهنماتون می دین امضا می کنه. با خودش می بره جلسه ی گروه. در گروه تصویب میشه و در صورت جلسه ش میاد. مدیر گروه هم فرمتون رو امضا می کنه. فرم و صورتجلسه رو به شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده تون میدین، اونا در جلسه مطرح و امضا می کنن. فرم رو به دفتر مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه میدین، مدیر امضا می کنه. بعد می برین دفتر مدیر پژوهشی دانشگاه. بعد اونها ارجاعتون میدن به دفتر حقوقی برای تعهد محضری.

Junior Member

سلام دوستان
    با توجه به اینکه وزارت نصف هزینه ها رو به دانشجویان غیر بورسیه میده امکان گرفتن فاند از دانشگاه های خارج وجود داره؟ چنین چیزی امکان پذیر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oxalis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه وزارت نصف هزینه ها رو به دانشجویان غیر بورسیه میده امکان گرفتن فاند از دانشگاه های خارج وجود داره؟ چنین چیزی امکان پذیر هست؟
    سلام دوست عزیز
    بله امکان گرفتن فاند از استاد خارجی وجود دارد و همزمان میتوان کمک هزینه وزارت علوم را هم دریافت کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)